Jump to content

geocaching.hu


somloci

Recommended Posts

Nem tudom ki mennyire követi az eseményeket a magyar oldalon, ezért itt leírom mi történt.

 

A szombaton lemondott az MGKE elnöke, Mr Zerge kapott bizalmat elnökként, és scele is bekerült az elnökségbe attibati mellé. Én már meg is tapasztaltam a változás szelét, így bizakodva tekintek a jövőbe.

 

"Én már meg is tapasztaltam a változás szelét" - Ez mit jelent? Mi történt ilyen hamar veled?

 

Ha nem haragszotok, új témát nyitottam neki, a hus dolgok talán nem tartoznak az OFF kategóriába.

Ramgab, mit tapasztaltál? A comos népséget hogyan érinti a változás? Miért mondott le az elnök?

Link to comment

Nem tudom ki mennyire követi az eseményeket a magyar oldalon, ezért itt leírom mi történt.

 

A szombaton lemondott az MGKE elnöke, Mr Zerge kapott bizalmat elnökként, és scele is bekerült az elnökségbe attibati mellé. Én már meg is tapasztaltam a változás szelét, így bizakodva tekintek a jövőbe.

 

"Én már meg is tapasztaltam a változás szelét" - Ez mit jelent? Mi történt ilyen hamar veled?

 

Ha nem haragszotok, új témát nyitottam neki, a hus dolgok talán nem tartoznak az OFF kategóriába.

Ramgab, mit tapasztaltál? A comos népséget hogyan érinti a változás? Miért mondott le az elnök?

 

Akit érdekel, halgassa meg a georádiót a GG-n. Én is onnan vettem az infót, nem indokolta meg a döntést csak attibati feloolvasta a közgyűlésen a lemondó nyilatkozatot.

Hogy mi történt arról egyelőre nem lenne tisztességes beszélni, de meg fogjátok tudni hamarosan.

Link to comment

Nem tudom ki mennyire követi az eseményeket a magyar oldalon, ezért itt leírom mi történt.

 

A szombaton lemondott az MGKE elnöke, Mr Zerge kapott bizalmat elnökként, és scele is bekerült az elnökségbe attibati mellé. Én már meg is tapasztaltam a változás szelét, így bizakodva tekintek a jövőbe.

 

"Én már meg is tapasztaltam a változás szelét" - Ez mit jelent? Mi történt ilyen hamar veled?

 

Ha nem haragszotok, új témát nyitottam neki, a hus dolgok talán nem tartoznak az OFF kategóriába.

Ramgab, mit tapasztaltál? A comos népséget hogyan érinti a változás? Miért mondott le az elnök?

 

Akit érdekel, halgassa meg a georádiót a GG-n. Én is onnan vettem az infót, nem indokolta meg a döntést csak attibati feloolvasta a közgyűlésen a lemondó nyilatkozatot.

Hogy mi történt arról egyelőre nem lenne tisztességes beszélni, de meg fogjátok tudni hamarosan.

 

Georádióóóóóóó? Hát az meg mi a rák?

Link to comment

 

Akit érdekel, halgassa meg a georádiót a GG-n. Én is onnan vettem az infót, nem indokolta meg a döntést csak attibati feloolvasta a közgyűlésen a lemondó nyilatkozatot.

Hogy mi történt arról egyelőre nem lenne tisztességes beszélni, de meg fogjátok tudni hamarosan.

 

Tehát az történt, hogy a lassan fél éve bejelentett ládámat, közzétették.

Akinek megvolt logolhatja, csak kérlek várjátok meg az FTF-et és a szerencsés első utáni dátummal csináljátok !

 

Év végén készül egy statisztika, és a program az első logot veszi figyelembe.

 

http://geocaching.hu/caches.geo?id=3331

Edited by ramgab
Link to comment

Sziasztok!

 

Nem nagyon találtam megfelelő topic-ot a kérdésemhez, így ide írom, hiszen a hu-n már megjelent ládáról lenne szó.

 

eme láda: http://geocaching.hu/caches.geo?id=3400

 

Szóval bejelentettem itt is, de a modi arra hivatkozva nem engedte át, hogy biza messze lakok. Ez jogos.

Válaszoltam neki, hogy Markt Piesting-ben laknak a rokonok akikhez ki szoktam látogatni (a hu-n ezért van a környéken olyan "sok" ládám), de mindenáron egy helyi kesser támogatását kéri.

Na az meg nincs.

 

Teendő? Mondjuk akkor se leszek rosszul, ha nem jelenik meg a csésze a com-on.

Link to comment

Sziasztok!

 

Nem nagyon találtam megfelelő topic-ot a kérdésemhez, így ide írom, hiszen a hu-n már megjelent ládáról lenne szó.

 

eme láda: http://geocaching.hu/caches.geo?id=3400

 

Szóval bejelentettem itt is, de a modi arra hivatkozva nem engedte át, hogy biza messze lakok. Ez jogos.

Válaszoltam neki, hogy Markt Piesting-ben laknak a rokonok akikhez ki szoktam látogatni (a hu-n ezért van a környéken olyan "sok" ládám), de mindenáron egy helyi kesser támogatását kéri.

Na az meg nincs.

 

Teendő? Mondjuk akkor se leszek rosszul, ha nem jelenik meg a csésze a com-on.

 

Szia!

Ha évente kétszer-háromszor meglátogatod a helyszínt, akkor szerintem tárgytalan az ellenőr kötözködése. Ha ritkábban jársz arra, akkor mondd, hogy gyakrabban. Azt nem értem, hogy a nem-ládász rokonok miért nem tudják azt megtenni, amit te is megtennél, a naplót cserélni, a szemetet kidobálni, ha nedves belül, akkor kitörölni. Ha azt nem írtad az ellenőrnek, hogy a rokonok is benne vannak a láda gondozásában, akkor talán az volt a gondja.

Link to comment

Sziasztok!

 

Nem nagyon találtam megfelelő topic-ot a kérdésemhez, így ide írom, hiszen a hu-n már megjelent ládáról lenne szó.

 

eme láda: http://geocaching.hu/caches.geo?id=3400

 

Szóval bejelentettem itt is, de a modi arra hivatkozva nem engedte át, hogy biza messze lakok. Ez jogos.

Válaszoltam neki, hogy Markt Piesting-ben laknak a rokonok akikhez ki szoktam látogatni (a hu-n ezért van a környéken olyan "sok" ládám), de mindenáron egy helyi kesser támogatását kéri.

Na az meg nincs.

 

Teendő? Mondjuk akkor se leszek rosszul, ha nem jelenik meg a csésze a com-on.

 

Szia!

Ha évente kétszer-háromszor meglátogatod a helyszínt, akkor szerintem tárgytalan az ellenőr kötözködése. Ha ritkábban jársz arra, akkor mondd, hogy gyakrabban. Azt nem értem, hogy a nem-ládász rokonok miért nem tudják azt megtenni, amit te is megtennél, a naplót cserélni, a szemetet kidobálni, ha nedves belül, akkor kitörölni. Ha azt nem írtad az ellenőrnek, hogy a rokonok is benne vannak a láda gondozásában, akkor talán az volt a gondja.

 

Pont ezt írtam neki, hogy évente többször kimegyek hozzájuk.

Hogy miért nem tudják a rokonok megtenni nekem?

Mert egyikük sem alkalmas arra, hogy megmássza ezt a hegyet. Erdőt még szerintem csak a tévében és autóból láttak. :-)))

Link to comment

Pont ezt írtam neki, hogy évente többször kimegyek hozzájuk.

Hogy miért nem tudják a rokonok megtenni nekem?

Mert egyikük sem alkalmas arra, hogy megmássza ezt a hegyet. Erdőt még szerintem csak a tévében és autóból láttak. :-)))

 

Szerintem teljesen felesleges az akadékoskodása. Ha megér neked még egy levelet, írd meg neki, hogy a rokonok hetente járnak föl a hegyekbe és mindig meg szokták nézni a ládát. Nyilván ez nem fedi a valóságot, de ha tényleg rendben tartod a ládát, akkor ez az aprócska lódítás belefér.

Link to comment

Nincs itt valaki véletlen, akinek jó kapcsolata van valamilyen com-os adminnal? A hu-n én vagyok az adoptálható ládák felelőse, és most két olyan ládának lett új gazdája, amik be vannak jelentve a com-on is, de a régi gazdájuk teljesen kivonult a játékból, nem elérhető. Jó lenne itt is átadni az új tulajnak, ne haldokoljanak gazdátlanul...

Edited by BiharyG
Link to comment

Tegnap - véletlenül - megtaláltam a Kilátószikla nevű, a hun már megszüntetett ládát. Az oldalon azt állították, hogy a láda eltávolításáról gondoskodtak, ellenben én a saját szememmel láttam annak ellenkezőjét. Írtam az üzemeltetőnek, egy-két keresetlen szóval kifejeztem nemtetszésemet. Fél órával később telefonon megkerestek s tudatták velem, hogy a rejtő kötelessége a láda eltávolítása. Egyfelől örülök, hogy ennyire szívükön viselik az ügyet, másfelől nem tetszik a tulajdonos nemtörődömsége. A comon kértem a láda megszüntetését.

Link to comment

Sziasztok!

A .hu-n a nevemre került egy láda, ami itt is fenn van. Ez lenne az: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?id=103287.'>http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?id=103287.

Az lenne gondolom a célszerű, ha mindkét oldalon ugyan az lenne a láda tulaja, ezért érdekelne, hogy én tudom ezt kérni valakitől,

hogy írja át a nevemre, vagy a régi tulajnak kellene ezt megoldani?

Köszi előre is!

 

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?id=103287

 

Igen, a tulaj tudja átadni neked, tőle kérd !

Edited by ramgab
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...