Jump to content

Μία νέα κρύπτη στο χωριό Κεφαλόβρυσο Αργολίδος


giannhs1983

Recommended Posts

για αυτο το geocaching δεν εχει παικτες......ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..... ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΑΡΑΦΥΛΑΕΙ Ο SAKIS ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΡΗΞΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝΕ....... ΑΝΤΕ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΣΑΚΗ..............

Link to comment

Ο χρηστης constantino5 δηλωνει οτι ανυπομονει να δει νεες δικες μου κρυπτες....καλό..... αλλα θα πας να τις βρεις όμως constantino5? ετοιμάζομαι να ανακοινώσω 2-3 νεες ενδιαφερουσες κρυπτες.

Link to comment

Ο χρηστης constantino5 δηλωνει οτι ανυπομονει να δει νεες δικες μου κρυπτες....καλό..... αλλα θα πας να τις βρεις όμως constantino5? ετοιμάζομαι να ανακοινώσω 2-3 νεες ενδιαφερουσες κρυπτες.

 

Βρε Γιάννη μου. . Βρε αγόρι μου. .

Χθες που το χε η μέρα, αντί να μου πεις κανα χρόνια πολλά, ή να μου στείλεις καμιά ευχή, μου την λες για ένα μήνυμα που έγραψα ένα μήνα πριν? :P

 

Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να βρω τις κρύπτες σου. . Αν είμαι στην περιοχή που τις έχεις κρύψει, γιατί όχι?. . Αυτό που ξέρω είναι ότι διασκεδάζω πολύ με τα μηνύματα σου στο forum και μην το παίρνεις κατάκαρδα αυτό. . Άλλωστε γι αυτό είναι και τα forums. . Για να γνωριστούμε και να περνάμε καλά. . Κι εσύ έχεις καταφέρει με τα πρώτα σου μηνύματα να γίνεις η ψυχή της παρέας (μαζί με τον Σάκη) κι έχετε ζωντανέψει το forum με τα αστεία και τα πειράγματα σας.

 

Κι έχω στεναχωρηθεί αφάνταστα που είδα ότι έχεις διαγράψει πάρα πολλά απ τα μηνύματα σου σ' αυτό το θέμα. .

Link to comment

σάκη ειδα οτι βρηκες την κρυπτη μου...... ειδα και log στην κρυπτη μου στο geocaching.com σιγουρα την βρηκες η κανεις πλακα? αν ναι περιγραψε μου λιγο την διαδρομη......και την κρυπτη.....

Link to comment

σάκη ειδα οτι βρηκες την κρυπτη μου...... ειδα και log στην κρυπτη μου στο geocaching.com σιγουρα την βρηκες η κανεις πλακα? αν ναι περιγραψε μου λιγο την διαδρομη......και την κρυπτη.....

Μάλιστα, οι νέοι όροι του ''τζιοτσατσινγ'' είναι να δίνουμε και λεπτομερής περιγραφή στο φόρουμ των ''τσατς'' που βρίσκουμε

Άντε βρε και από του χρόνου και γραπτές εξετάσεις!!!!!

Συνεθλέέέέέ!!!!!!

Edited by sakis
Link to comment

? αν ναι περιγραψε μου λιγο την διαδρομη......και την κρυπτη.....

..........................................

..δρομο περνω,δρομο αφηνω,σε βουνοπλαγια βαδιζω...

περναω μια ραχουλα,ενα ρεμα,μια στανη,κανα δυο πουρναρια,τριτο πουρναρι κανω αριστερα,5-6 βηματα δεξια κατω απο τη πετρα.....

καπως ετσι τη θελεις τη περιγραφη Γιαννη??? <_<

Link to comment

..δρομο περνω,δρομο αφηνω,σε βουνοπλαγια βαδιζω...

περναω μια ραχουλα,ενα ρεμα,μια στανη,κανα δυο πουρναρια,τριτο πουρναρι κανω αριστερα,5-6 βηματα δεξια κατω απο τη πετρα.....

καπως ετσι τη θελεις τη περιγραφη Γιαννη??? <_<

lol lol lol lol

Link to comment

σακη μαλλον δεν καταλαβες τι εννοω.... ολοι που εχουν βρει την κρυπτη μου....και γενικα οταν καποιος βρισκει μια κρυπτη, γραφει (log) στο listing του cache..... για το πως πηγε, τι ειδε κτλ..... εσυ ομως δεν γραφεις.... γραφεις μονο I find it, I find it....

grace kai kati parapanw......τι ειδες εκει πως σου φανηκαν τα μερη μου? πως και δεν πηρες το travel bug apo to cache?

Link to comment

σακη μαλλον δεν καταλαβες τι εννοω.... ολοι που εχουν βρει την κρυπτη μου....και γενικα οταν καποιος βρισκει μια κρυπτη, γραφει (log) στο listing του cache..... για το πως πηγε, τι ειδε κτλ..... εσυ ομως δεν γραφεις.... γραφεις μονο I find it, I find it....

grace kai kati parapanw......τι ειδες εκει πως σου φανηκαν τα μερη μου? πως και δεν πηρες το travel bug apo to cache?

Είμαι διακριτικός με τις κατς και δεν γράφω ούτε πέρνω πράματα από μέσα

Edited by sakis
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...