Jump to content

GC.cz outage


Toniczech

Recommended Posts

As www.geocaching.cz has been down since November 12, some aspects of geocaching life in the Czech Republic are heavily disrupted. I hereby ask the administrator and all skilled volunteers from CZ to make a joint effort in bringing the hub of our community back to life as soon as possible.

 

S výpadkem GC.cz postrádáme řadu věcí důležitých pro tuzemskou geokomunitu. Zvláště s ohledem na čerstvou televizní medializaci je taková situace dvojnásob nešťastná - návody a fórum mají pro nováčky vitální funkci. Situaci je třeba řešit a myslím, že prozatím by bylo nejlepší vést diskusi o opravě tady, oficiálně přes tohle fórum, protože je provázané s našimi stávajícími účty na GC.com, což předejde zmatkům s anonymitou nebo dokonce vydáváním se za někoho jiného.

 

Úvodem by bylo vhodné, kdyby nás admin podrobněji seznámil s okolnostmi a technickými aspekty celé záležitosti. Pro mne samotného jsou tyhle počítačové vymoženosti těžko pochopitelná magie, ale máme ve svých řadách spoustu spoustu spoustu expertů (jak ostatně hromady mysterek i logů k nim dokládají :) ) a někteří kolegové už předběžně asistenci se zprovozněním stránek přímo nabídli. Nuže, hic Rhodus, přátelé, dokažte, co umíte.

Link to comment

Já bych řekl, že to není potřeba řešit. Podle mě prostě a jednoduše admin omylem smazal web, to se může stát každýmu, a jde to tak rychle, že to nejde zastavit. No a zálohu má webhosting, nicméně ten pracuje jen ve všední dny, takže prostě musíme počkat od pátečního večera do pondělního dopoledne. Takhle bych to viděl.

Link to comment

 

prozatím by bylo nejlepší vést diskusi o opravě tady, oficiálně přes tohle fórum, protože je provázané s našimi stávajícími účty na GC.com[/b], což předejde zmatkům s anonymitou nebo dokonce vydáváním se za někoho jiného.

 

 

To je najednou hrdinů a seriózních nabídek. Anonymně je chytrý každý. Doufám, že to Pepa.z.počernic ustojí a hlavně rozchodí.

Link to comment

 

prozatím by bylo nejlepší vést diskusi o opravě tady, oficiálně přes tohle fórum, protože je provázané s našimi stávajícími účty na GC.com[/b], což předejde zmatkům s anonymitou nebo dokonce vydáváním se za někoho jiného.

 

 

To je najednou hrdinů a seriózních nabídek. Anonymně je chytrý každý. Doufám, že to Pepa.z.počernic ustojí a hlavně rozchodí.

 

Kdyby jel gc.cz na drupalu jako třeba www.svetgc.cz, tak pomoc klidně nabídnu, ale s phpfusion jsem se ještě nesetkal, tak bohužel.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...