Jump to content

1500


toczygroszek

Recommended Posts

ja to sie ruszam w teren, juz nawet nazakladalem skarbow, tlyko z publikacja mam maly problem...

 

ale najbardziej ciesze sie z tych wszystkich co zbieraja i zbieraja by miec ich na tyle by moc powiedziec tu bylem, tam bylem i tam tez...

nic mnie nie cieszy bardziej jak zdumione miny austryjakow, gdy mowie ze juz tam czy gdzies indziej bylem a oni jeszcze nie, albo by chiceli siewybrac tam ze mna... hehe - ta chwila BEZCENNA!!!!!

dlatego szkajcie, znajdujcie pobijajcie kolejne rekordy by pokazac innym ze mozna!!! (musze sprawdzic co ja dzsiaj pilem i palilem, bo cos ciekawe teksty pisze... hehe)

Link to comment

(musze sprawdzic co ja dzsiaj pilem i palilem, bo cos ciekawe teksty pisze... hehe)

A podobno rząd poradził sobie ze sprzedażą dopalaczy :laughing:.

Pozwolę sobie w tym miejscu pogratulować tego astronomicznego wyniku i życzyć sobie takiego samego :rolleyes:. ... kiedyś ... dłuuuugie kiedyś ...

Link to comment

Dziękuję wszystkim za pamięć i śledzenie moich poczynań :-). To co się działo między 1300 a 1500 można nazwać tylko jednym wielkim geowariactwem! Nie wiem czy coś takiego jeszcze się nam powtórzy, bo już mi się nie chce keszy zbierać :-). Dobiję może do 2000 i pójdę na zasłużoną emeryturę...albo nie :-).

Chciałem żeby #1500 był wyjątkowy i był. To była wyprawa-przygoda - Wyspa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...