Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 1
toczygroszek

1500

Recommended Posts

Jeszcze raz gratuluje :grin: Oj chciałbym mieć tyle skrytek znalezionych :sad: Ale w Polsce to raczej jeszcze niemożliwe. Jedyny ratunek w czeskich power trailach :anibad:

Dziękuje za życzliwe słowa i gratulacje. Dziękuje także za pomoc w dobrnięciu do 1500 Warszawskim posiadaczom "skrzynek". :) W Polsce nie jest tak źle :)

Serdecznie gratuluję!

Jeśli na dłużej w RP zostajesz - tępo Ci strasznie spadnie. Gratuluję jeszcze raz!

oj spadnie spadnie mu, ale wybiera sie w malopolskie to cos mu sie nazbiera, jadac prze z Polske tez cos wpadnie!!

GRATULACJE!!

A co Wy wszyscy z tym tępem, a komu gdzies sie spieszy? ja nie mam zadego celu i powodu zeby gdzies gonic :) Ciesze sie tym co jest, nawet kazdym odkopanym keszem Teda :

:) . Pozdrawiam

A co Wy wszyscy z tym tępem, a komu gdzies sie spieszy?

Zazdroszczę Ci nawet tego "zwolnionego" polskiego tempa. :) O amerykańskim nawet nie wspominam, bo jakiś kosmos.

A co Wy wszyscy z tym tępem, a komu gdzies sie spieszy?

Ja to się zawsze cieszę, jak widzę, że komuś przybywa znalezień, że znajduje czas i ochotę na ruszenie się w teren, że rośnie jego doświadczenie, a jeszcze jak sam zaczyna zakładać to w ogóle miodzio :)

ja to sie ruszam w teren, juz nawet nazakladalem skarbow, tlyko z publikacja mam maly problem...

ale najbardziej ciesze sie z tych wszystkich co zbieraja i zbieraja by miec ich na tyle by moc powiedziec tu bylem, tam bylem i tam tez...

nic mnie nie cieszy bardziej jak zdumione miny austryjakow, gdy mowie ze juz tam czy gdzies indziej bylem a oni jeszcze nie, albo by chiceli siewybrac tam ze mna... hehe - ta chwila BEZCENNA!!!!!

dlatego szkajcie, znajdujcie pobijajcie kolejne rekordy by pokazac innym ze mozna!!! (musze sprawdzic co ja dzsiaj pilem i palilem, bo cos ciekawe teksty pisze... hehe)

:D Musze przyznać, że bardzo ciekawe wywody :):):) , nawet bardzo, chociaż nie do końca zrozumiałem o co chodziło. Chyli Austriacy chcą żebyś kupił autobus i obwoził ich po tych miejscach w których byłeś??? :):D:D:D Aha i myślę, że powinieneś przestać pić... Edited by rkorbi

(musze sprawdzic co ja dzsiaj pilem i palilem, bo cos ciekawe teksty pisze... hehe)

A podobno rząd poradził sobie ze sprzedażą dopalaczy :laughing:.

Pozwolę sobie w tym miejscu pogratulować tego astronomicznego wyniku i życzyć sobie takiego samego :rolleyes:. ... kiedyś ... dłuuuugie kiedyś ...

A także pierwszomajowe gratulacje dla pana Mosznira za 1500 odkryć. Macie z kogo brać wzór ludu keszujący miast i wsi.

ale numer - coś mi się w oczach pomieniło - to dla Mosznira miało być, przecież kedzik już pod dwa tysiaki podchodzi

Mosznir - gratulacje

gratuluje Wilku Morski :)

mieliśmy z esemem zaszczyt być przy 1500 skrzynce /skrytce/ cache'u

Ślemy pokłony i dziękujemy, że to na nasz teren wybrałeś na pokonanie magicznej, jak dla nas bariery.

BOX Team PL

Dziękuję wszystkim za pamięć i śledzenie moich poczynań :-). To co się działo między 1300 a 1500 można nazwać tylko jednym wielkim geowariactwem! Nie wiem czy coś takiego jeszcze się nam powtórzy, bo już mi się nie chce keszy zbierać :-). Dobiję może do 2000 i pójdę na zasłużoną emeryturę...albo nie :-).

Chciałem żeby #1500 był wyjątkowy i był. To była wyprawa-przygoda - Wyspa.

Gratuluje z calego serca drogi Wojciechu-Soolashu, oczywiscie gratulacje spoznione ale szczere, a z ta emerytura to oczywiscie sciema. :) Byle tak dalej nie setki a tysiace...

W tym rankingu soratte jest na 1 miejscu, niestety

Edited by Spider