Jump to content

Prośba o pomoc


Joy-Division

Recommended Posts

Witam serdecznie to jest mój pierwszy post na tym forum.Mam prośbe.Za tydzień jadę na wycieczkę do miejscowości Marbella w hiszpańskiej Andaluzji.Czy ktoś mógłby mi wtłumaczyć krok po kroku w jaki sposób znaleźć skrzynki w tej miejscowości ( Marbella ),bądź w pobliżu.Z serwisu geocaching.com korzystam niezmiernie żadko.Mam w prawdzie konto w tym serwisie, lecz używałem go jedynie w przypadku logowania znalezisk w podwójnie zarejestrowanych skrzynkach z serwisu opencaching.pl.przyznaje się bez bicia :anibad: .

Czy jest zatem jakaś możliwość wyszykania skrzynki po nazwie miejscowości.Udało mi się znaleźć skrzynki z całej Andaluzji,ale które z nich są w pobliżu Marbelli nie mam pojęcia.Dzięki z góry za pomoc i pozdrawiam serdecznie.PUG Bielany.

Link to comment

Jedno z pierwszych rozwiązań, jakie wpadło mi do głowy jest następujące:

Na głównej stronie w części "Search for Geocaches" jest pole tekstowe (nad napisem Determine my location). Tam wpisz nazwę miasta: Marbella.

 

Przeniesie Cię na stronę z wynikami. I już w zasadzie można by z niej korzystać, ale wygodniej by Ci było wejść w link, który jest nad tą listą: "Search for geocaches with Google Maps.". To Cię przeniesie na mapę google z Marbellą i skrzynkami. Et voila :anibad:

 

----- EDIT -----

hehe, nie odświeżyłam sobie strony, nie widziałam, że już padła odpowiedź :grin:

Edited by formicaPL
Link to comment

Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.Właśnie wróciłem z Hiszpanii i udało mi się znaleźć 3 z 5 zaplanowanych skrzynek, w tym jedną na Giblartarze.Próbowałem znaleźć wszystkie 5,niestety się nie udało.We wpisach do logów nie zaznaczałem nie znalezienia ,gdyż mam obawy, że to wina translatora hiszpańsko polskiego, który nie zawsze ułatwiał sprawę <_< .Pozdrawiam serdecznie.

Edited by PUG Bielany
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...