Jump to content

rendelés és vásárlás


somloci

Recommended Posts

Az jutott eszembe, hogy a geocaching tartozékok, bogarak, érmék, rejtéshez szükséges hozzávalók vásárlását közösen, gazdaságosabban intézhetnénk. Itt gyűjthetnénk a kívánságokat, hogy ki mit szeretne, kinek mire van szüksége, lehetne egyezkedni azon, hogy ki megy el vásárolni a többieknek is, aztán az árut mikor s hol veszi át a leendő gazdája, stb.

Ha X-nek épp szigszalagra van szüksége s nem akar elmenni az OBI-ba, akkor írhat ide s várhatja kíváncsian, hogy ki ajánl neki. Nyilván a távolság akadályt jelent, de nemzetközi rendeléseknél már mindegy, hogy Baja, Sopron, Szombathely vagy Komárom a célpont. A székesfővárost szándékosan nem írtam ide.

Ki mit szeretne? :antenna:

Link to comment

Ha milliomos lennék, akkor sem adnék egy darab nano ládáért 1500 forintot. Hiába lenne kényelmesebb s gyorsabb.

A geocoinshop.de 10 euróért ad négyet, ebben nincs benne szállítási költség.

 

a geoswagon nano ákció is van, csak ma (1.97 usd)

állj össze ramgabbal

 

A posta viszont 5,25, kettőnknek így sem éri meg.

 

A HÍRLEVÉL:

 

24 Hour Christmas Sale - Get some great discounts on Geoswag Stocking Stuffers

 

Check out these Great items that we have on sale for the next 24 hours. These are some of our lowest prices of the year for our great Geocaching friends.

 

Need some great stocking stuffers for those Geocachers? Well here is the sale for you!

 

We are posting all these sales on Facebook first! Go to our page and like us because you will receive the information before we send our newsletter!

 

Remember, click LIKE on facebook to see all the sales first!

 

Did you know that Geoswag.com ships to all European Countries and Canada. Check out our reasonable shipping rates.

Link to comment

Küldjetek hivatkozást, hogy milyet s mennyit szeretnétek!

 

Erről az oldalról ezt a kettőt:

http://shop.geoswag.com/shopsite_sc/store/...ccoins-ss2.html

 

Geocoin - BM Morristown Micro

$2.47 On Sale!

 

Geocoin - DNF Gold

$4.00 On Sale!

 

 

Erről meg ezt az egyet:

http://shop.geoswag.com/shopsite_sc/store/...ccoins-ss7.html

 

Geocoin - 10 Years! Anniversary Micro G (new)

$3.00 On Sale!

 

Mindegyikből egyet-egyet, tehát összesen 3 érme 9.47 $ + a posta rám eső része.

Előre is köszi !

Link to comment

Mikor jönnek meg végre? A decemberi (15-17) rendelésre nem kellene rákérdezni???

Írtam már nekik, várom a válaszukat.

"Please allow more time for this order to be delivered since delivery can be slow. In order to send a replacement, we must wait 90 days form the shipping date."

Magyarul, kérjük szíves türelmüket...

Biztosítást is fizettünk, a pénzünk nem veszhet el.

Link to comment

Mikor jönnek meg végre? A decemberi (15-17) rendelésre nem kellene rákérdezni???

Írtam már nekik, várom a válaszukat.

"Please allow more time for this order to be delivered since delivery can be slow. In order to send a replacement, we must wait 90 days form the shipping date."

Magyarul, kérjük szíves türelmüket...

Biztosítást is fizettünk, a pénzünk nem veszhet el.

 

Remek.

Link to comment

Mikor jönnek meg végre? A decemberi (15-17) rendelésre nem kellene rákérdezni???

Írtam már nekik, várom a válaszukat.

"Please allow more time for this order to be delivered since delivery can be slow. In order to send a replacement, we must wait 90 days form the shipping date."

Magyarul, kérjük szíves türelmüket...

Biztosítást is fizettünk, a pénzünk nem veszhet el.

 

Remek.

 

Üdv,

 

Ma-holnap lejár a 90 nap.

Link to comment

"Please allow more time for this order to be delivered since delivery can be slow. In order to send a replacement, we must wait 90 days form the shipping date."

Magyarul, kérjük szíves türelmüket...

Biztosítást is fizettünk, a pénzünk nem veszhet el.

Írtam nekik ismét.

Link to comment

Rendelt már valaki a CoinsAndPins-től ?

https://www.coinsandpins.com/geocoins/geo-achievement-finds

 

Mi a tapasztalat Magyarországi szállítás kapcsán ?

Ill tud valaki olcsóbb megoldást Geo-Achievement érmékre ?

 

En mar rendeltem, Szlovakiab 1-2 hetig tartott mire megjott, de rendben megerkezett. A Geo-Achievement ermeket en itt talaltam eddig a legolcsobbnak.

 

Köszi,

 

Ezeket a postaszolgáltatásokat ajánlja fel, melyiket érdemes választani az első és az utolsó között hezitálok.

 

Priority Mail International $26.25

Priority Mail International Large Flat Rate Box $58.50

Priority Mail International Medium Flat Rate Box $45.50

First-Class Mail International Package** $11.39

 

Akar valaki társulni ???

Szerintem hétfőn tudok fizetni csak, mert lejárt a PayPal-on beállított kártyám, remélem banknyitáskor sikerül aktiválnom az új kártyát.

Link to comment

Ezeket a postaszolgáltatásokat ajánlja fel, melyiket érdemes választani az első és az utolsó között hezitálok.

 

Priority Mail International $26.25

Priority Mail International Large Flat Rate Box $58.50

Priority Mail International Medium Flat Rate Box $45.50

First-Class Mail International Package** $11.39

 

Akar valaki társulni ???

Szerintem hétfőn tudok fizetni csak, mert lejárt a PayPal-on beállított kártyám, remélem banknyitáskor sikerül aktiválnom az új kártyát.

 

En mar rendeltem First-Class Mail International Package szallitassal es megerkezett. Valoszinuleg ez lassabb, mint a elsobbsegi (priority) csomag.

 

Attila

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...