Jump to content

Gratulacje i podziękowania


lonely_wolf

Recommended Posts

Chciałby oficjalnie na forum podziękować wszystkim tym którzy mają skrzynki w Warszawie i okolicach za mądre i ciekawe kesze, nie mamy czego się wstydzić, cieszy to ze znalezień jest tak dużo w końcu co jak co ale to Nasza wizytówka. :(

Mnie tylko trochę smuci to, że np. do woj. podlaskiego nikt się nie zapuszcza za często. Więc rodzi się pytanie czy jest sens cokolwiek tu zakładać albo z drugiej strony może skrzynek jest zbyt mało żeby ktoś tu przyjechał?

:sad:

Link to comment

Mnie tylko trochę smuci to, że np. do woj. podlaskiego nikt się nie zapuszcza za często. Więc rodzi się pytanie czy jest sens cokolwiek tu zakładać albo z drugiej strony może skrzynek jest zbyt mało żeby ktoś tu przyjechał?

:sad:

Nie przesadzaj, na OC jest tam prawie 500 keszy :(
Link to comment

Więc rodzi się pytanie czy jest sens cokolwiek tu zakładać albo z drugiej strony może skrzynek jest zbyt mało żeby ktoś tu przyjechał?

:sad:

 

Oczywiście, że zakładać!

Im więcej skrytek na danym terenie tym więcej wizyt, nikt raczej nie pojedzie 150 km po 3 skrytki, ale po 30 to już jak najbardziej.

 

Dochodzi jeszcze inna sprawa, że wiele ludzi w Polsce zamiast cieszyć się, że założyłeś skrytkę znajdzie 1000 wydumanych powodów dla których nie należy szukać skrytek zarejestrowanych na "wrogim" systemie Geocaching.com i zada sobie wiele trudu aby jak najmniej ludzi tą Twoją skrytkę znalazło. Ale to już inna bajka - generalnie witamy w Polsce :(

Link to comment
Witam wszystkich B) ... bawie się w GK od niedawna ale uważam że warto zakładać nowe skrytki

Witaj. Widziałem, po powiadomieniach, ze z rożnym skutkiem szukałeś moich keszy. :unsure: Jesteś z Gdańska?

 

Cześć dokładniej z małego trójmiasta ale bardziej z Gdynią mam kontakt :laughing: .. a co do poszukiwań keszy to uczę się ich wyszukiwać i jak widać nie zawsze to wychodzi :D ... Ostatnio nawet jedną zainstalowałem w krzaczkach jako 1 swą sztukę ... zbliża sie weekend więc i chęci na Keszowanie okolic Gdańska rosną ... tak ich jest zdecydownie więcej ... :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...