Jump to content

Mega-event Finnországban


BiharyG

Recommended Posts

Az info@-ra jött ez a meghívó, gondoltam itt (is) a helye:

 

-----

 

MEGA Finland 2011:

Geocaching in Tampere, 12 to 14 August

 

Dear fellow cachers in Hungary!

 

The first mega-sized geocaching event ever organised in Finland will be held

in Tampere next summer, 12 to 14 August. Geocachers and their families and

friends from all over the world are warmly welcome to join this

extraordinary Nordic adventure!

 

The main venue of the event will be a unique Geocaching Village just a few

kilometres from the centre of the city. In the village, there are several

accommodation options for up to 1000 participants.

 

Please visit the cache listing at http://coord.info/GC2G855. Groundspeak has

wished that people would send their Will attend logs as soon as possible.

Then they are able to change the cache icon to a Mega-Event Icon.

 

Once again and on behalf of the great organising teams and all the

volunteers:

 

Welcome to MEGA Finland 2011! Let's meet and geocache in Tampere!

Link to comment

 

De ha kocsival mész/megyünk, lehet 7 országban ládázni :)

Meg Oroszországot se érdemes kihagyni, ha már ennyit autózik az ember...

 

Muhaha

 

Mi johet meg a szlovakiai 28 km gyaloglas es 62 lada 12.5 ora alatt utan???

 

Egy kis amokfutas fel europan keresztul!!! B):lol: :lol: :(:sad:

Link to comment

A Wizzair már repül Gdańsk - Tampere viszonylaton! A finn találkozó előtt csaphatnánk egy lengyelországi ládázást, 3-5 naposat... Krakkó és Gdańsk között vasutaznánk egy nagyot!

 

nem vagyok egy fapad-guru, a Wizz ugye nem csinál olyat hogy jóelőre lefoglalod(kifizeted) a jegyedet, de ha nem jön össze elég ember akkor x nappal előtte egyszerűen törli a járatot?

Link to comment

nem vagyok egy fapad-guru, a Wizz ugye nem csinál olyat hogy jóelőre lefoglalod(kifizeted) a jegyedet, de ha nem jön össze elég ember akkor x nappal előtte egyszerűen törli a járatot?

Megmondom őszintén, nem tudom, hogy megtehetik-e. Ellenben abban bízom, hogy sok lengyel fogja használni a viszonylatot, s nem lesz ilyen gondunk. (Persze, ezzel nem válaszoltam az aggályodra.) Fa-peti fölvetett egy másik lehetőséget, mely szerint átvasutaznánk Lengyelországon, s aztán Kaunasban szállnánk föl a ryanair Tamperébe tartó gépére. Nem állítom, hogy olcsóbb megoldás, ám lehet, hogy nem lesz drágább sem. :anicute:

Edited by somloci
Link to comment

nem vagyok egy fapad-guru, a Wizz ugye nem csinál olyat hogy jóelőre lefoglalod(kifizeted) a jegyedet, de ha nem jön össze elég ember akkor x nappal előtte egyszerűen törli a járatot?

Azt hiszem egy ismerős járt úgy néhány éve, hogy Rómában a repülőtéren tudta meg, hogy az aznapi budapesti járat érdeklődés hiányában elmarad, a szállásköltséget pedig csak hosszas levelezés után tudta behajtani a cégen. A wizzair annyiból nem túl jó, hogy a Gdansk-Tampere viszonylatban csak kedden és szombaton van járatuk, a találkozó pedig péntek-vasárnap lesz.

Edited by R.Guszty
Link to comment
Nem jó: jövő augusztusban - a weblapjuk szerint - nincs járat Kaunasból Tamperebe.

 

Erre rácáfolok én most :( , ugyanis a Ryanair vígan repül Kaunas - Tampere útvonalat egész évben. Így tehát 2011 augusztusában is. A jegyár most éppen 25 euró, de fog az lesüllyedni 5 euróra is. A gép szerdán, pénteken és vasárnap este közlekedik. Ha nem lenne szar a légitársaság oldala jelenleg akkor küldenék linket is.

Link to comment

Ezek szerint javítottak a honlapon: amikor írtam, ugyanezekkel a beállításokkal azt jelezte, hogy nincs járatuk.

Igaz. Én is néztem, s akkor még nem volt fönn semmilyen járat arra a hétre. Szeretnék előtte néhány napot barangolni Lengyelországban, s ha már egyszer ott vagyok, akkor Finnországban is. Szívesen repülök kedden, visszafelé talán Turkuból Budapestre 16-án.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...