Jump to content

MEGA Finland 2011: Witamy w Tampere


Tilhet

Recommended Posts

MEGA Finland 2011:

Geocaching in Tampere, 12 to 14 August

 

Dear fellow Polish cachers!

 

The first mega-sized geocaching event ever organised in Finland will be held in Tampere next summer, 12 to 14 August. Geocachers and their families and friends from all over the world are warmly welcome to join this extraordinary Nordic adventure!

 

The main venue of the event will be a unique Geocaching Village just a few kilometres from the centre of the city. In the village, there are several accommodation options for up to 1000 participants.

 

Please visit the cache listing at http://coord.info/GC2G855. Groundspeak has wished that people would send their Will attend logs as soon as possible. Then they are able to change the cache icon to a Mega-Event Icon.

 

Once again and on behalf of the great organising teams and all the volunteers:

 

Welcome to MEGA Finland 2011! Let's meet and geocache in Tampere!

And let’s start with sending the Will attend log :D

 

It would be of great help if someone of you could provide a Polish translation of the short ad-like found above and post it to this thread. We'd be very grateful!

Link to comment

MEGA Finlandia 2011:

Geocaching w Tampere, 12-14 Sierpień

 

Drodzy Polscy Geocacherzy!

 

Pierwsze mega geocachingowe spotkanie zorganizowane w Finlandii będzie miało miejsce w Tampere w przyszłym roku w lecie - od 12 do 14 sierpnia. Serdecznie zapraszamy na tą niezwykłą nordycką przygodę geocacherów z całego świata wraz z rodzinami i przyjaciółmi!

 

Główną lokalizacją spotkania będzie Wioska Geocachingowa mieszcząca się parę kilometrów od centrum miasta. W wiosce będzie kilka możliwości noclegu nawet dla 1000 uczestników.

 

Odwiedźcie proszę stronę spotkania http://coord.info/GC2G855 i zgłaszajcie się logiem Will Attend jak szybko to możliwe - życzenie Groundspeaka - będą wtedy mogli zmienić ikonę spotkania na Mega Event.

 

Jeszcze raz w imieniu wspaniałej grupy organizatorów i wszystkich pomagających:

 

Zapraszamy na MEGA Finlandię 2011! Spotkajmy się i szukajmy razem skrytek w Tampere!

Ale zacznijmy od wysłania logu Will Attend :D

Link to comment

Z Helsinek dokładnie 179 km, z Turku 164. Lepszym rozwiązaniem byłoby Turku, gdyż z GDN lata tam Wizzair i można naprawdę za małe pieniądze taki bilet nabyć. Finnair już kiedyś latał do Helsinek z Gdańska (miałem przyjemność) i nie należy on do low-cost airlines, ale ceny i tak nie były zbyt wygórowane.

U mnie aktualnie trwa planowanie urlopów na 2011 rok, więc muszę się w niedługim czasie określić. Chętnie się tam wybiorę. Może, tak jak sugerował keyman, trzeba jechać, wynająć samochodzik i po sprawie. W związku z powyższym zbierzmy się w "kupę" i zróbmy to.

Niniejszym zgłaszam swoją chęć i czekam na odzew :laughing:.

Link to comment

kuszące... ;)

 

Popatrzyłam sobie na stronę wizzaira - w tej chwili można kupić bilet na event za ok 500zł. (w obie strony)

 

Fakt - 460 PLN :laughing: to i tak jestem niemile zaskoczony, bo już ten kierunek kiedyś obserwowałem i były to kwoty ok. 150 PLN w obie strony. No ale to termin letni i dlatego zwyżka cen :rolleyes:. Szkoda, ale zawsze to jeszcze całe 9 miesięcy i można uciułać :).

Myślę, że Finnair może być droższy...

Link to comment

Spróbujcie szukać 2 oddzielnych połączeń w każda ze stron. Można namierzyć za 36 zł.

Nie wiem jak to znalazłeś :laughing:. W miesiącach zimowych owszem, ale nie w sierpniu przyszłego roku.

Można też się wybrać Ryanairem przez Bremę lub Frankfurt Hahn do samiuśkiego Tampere, ale jeszcze nie ma rozkładu letniego na przyszły rok. Znając tą linię można ustrzelić atrakcyjną cenowo okazję.

Link to comment
Można też się wybrać Ryanairem przez Bremę lub Frankfurt Hahn do samiuśkiego Tampere, ale jeszcze nie ma rozkładu letniego na przyszły rok. Znając tą linię można ustrzelić atrakcyjną cenowo okazję.

Podobno Ryanem można też przez Londyn polecieć.

 

Edit: Szukałam jak to wygląda na teraz - minimalnie 20funtów z Londynu tam (z powrotem nie patrzyłam już)

Edited by formicaPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...