Jump to content

Mit csináljak ha.... ?


Bazsy1983

Recommended Posts

Szóval adott egy eset ami megesett az egyik ládámmal:

A ládát egy lakótelep közelébe, de elhagyatott területre rejtettem, ahol viszont nem messze sajnos unatkozó iskoláskorú kölkök tábort vertek egy elhagyott fás-bokros területen.

A suhanc kölkeinek valszeg feltűnt, hogy sokan járnak egy bizonyos villanyoszlophoz és gyanúsan viselkednek.

 

Amit egyelőre tudok, hogy a dobozból kilopták a rögzítésre szolgáló mágneseket, és a logbookba beírták, hogy ANYÁD.

 

Viszont a ládát ezen túl nem rongálták meg vagy lopták el, kifosztani meg nem volt belőle mit (small láda).

 

Mivel nem lopták el, azon agyalok, hogy ott hagyom, mágnes nélkül üzemel a továbbiakban.

A másik verzió, hogy keresek neki egy suhancmentesebb helyet a környéken (amit csak forgalmasabb helyen viszont jó takarásban tudnék megoldani, vagy még olyan helyen ami közel van a bemutatandó helyhez, de mégsem lehet arra rálátni onnan.

 

C tervként felmerült bennem, hogy összeszedek pár kiló kutyaszart és szétszórom a táborhelyüknél, meg kiírom, hogy neked is az ANYÁD :blink:

 

Szerintetek?

Link to comment

 

Áthelyezem + C verzió :signalviolin:

Holnap kimegyek megnézem mi a helyzet, meg hogy hova lehetne tenni azt döntök.

 

Hova s mennyi kutyaszart.

 

A kölkök a láda mellett egy jól behatárolható helyen fészkelnek. Mégpedig egy felujított épületben lévő kazánház melletti sűrű bokros területen, ahova ráadásul az átvágott kerítésen jutnak be.

Link to comment

Tégy egy névtelen bejelentést a rendőrségen. Ha megemlíted, hogy garázdálkodnak vagy valami hasonlót, talán azon nyomban kiszállnak s eltakarítják őket.

 

Leggyorsabban akkor reagálnak ha bemondom, hogy az egyiken még mintha magyar gárda egyenruha is lett volna :signalviolin:

Link to comment

 

A kessernek jelentős részének ez a kézen fekvő megoldás nem szokott az eszébe jutni. Vagy, ha mégis, akkor gyorsan túl lép rajta.

 

Ma megcsináltuk a "W" egy részét, iatal kora ellenére több láda is problémás volt, természetesen nem cipeltün fel semmi felesleges terhet. Én nagyobb túrára soha nem viszek rejtőkészletet kivéve ha szándékomban áll használni. Szerintem senkitől nem várhtó el hogy, ilyesmit hordjon magával.

Viszont ha problémás ládával találkom azt jelezni szoktam ezzel megadva a lehetőséget az utának következőknek.

Link to comment

Vagy esetleg magad rendbe teszed. :cool:

A kessernek jelentős részének ez a kézen fekvő megoldás nem szokott az eszébe jutni. Vagy, ha mégis, akkor gyorsan túl lép rajta.

 

Egyreszt nem szoktam javitokeszlettel, potdobozokkal futkosni, ahogy a HU-n szokas (es nem is szandekozom, kell masnak a hely a hatizsakban :cool: ), masreszt nem kene itt is raszoktatni a rejtoket arra, hogy csak nyugodtan pottyantsanak ladakat amerre eppen jarnak, es majd valaki rendberakja ha kell (vagy ott all majd evekig azottan). :D Arrol nem is beszelve milyen galibak keletkeznek ebbol: pl. dupla lada, mert valaki azt hitte hogy elveszett, hat kitett egy ujat (es persze a hu-s jelszo az ujban nincs benne, raadasul egesz mashova rejti), :( vagy mas meretu, a kornyezetbe nem illo ladaval potolja.

 

En pl. nagyon nem orulnek annak, ha valaki barmelyik ladamon barmilyen beavatkozast vegezne a tudtom nelkul. Ha gond van vele, jelezze a logban es en majd rendberakom. Ha nem talalta meg, tegyen egy DNF-et es en majd leellenorzom, de semmikeppen se potolja helyettem egy masik ladaval (ha egyaltalan szukseg van ra es nem csak o kereste rossz helyen). :D

 

A rejtes karbantartasa a rejto dolga, egyreszt ne vegyuk el ezt a lehetoseget tole es ne is szoktassuk ra, hogy a rejtes karbantartasaert nem kell feleloseget vallalnia. Bovebben itt (STEP 5): http://www.geocaching.com/about/hiding.aspx

Edited by Laczy76
Link to comment

Amennyiben látom, hogy gond van a ládával, felveszem a kapcsolatot a rejtővel és egyeztetek e-mailben.

Ha nem válaszol, nem teszek semmit a ládával, ha igen, a részleteket le tudom tisztázni vele.

Pót logbook, plusz ajándék mindig van nálam. Volt már hogy kivettem a régi logbook-ot és a beszkennelt változatát vagy magát a logbook-ot levélben elküldtem az illetőnek. Magam jobban preferálom a szkennelést!

Link to comment

Amennyiben látom, hogy gond van a ládával, felveszem a kapcsolatot a rejtővel és egyeztetek e-mailben.

Ha nem válaszol, nem teszek semmit a ládával, ha igen, a részleteket le tudom tisztázni vele.

Pót logbook, plusz ajándék mindig van nálam. Volt már hogy kivettem a régi logbook-ot és a beszkennelt változatát vagy magát a logbook-ot levélben elküldtem az illetőnek. Magam jobban preferálom a szkennelést!

 

Te kedves vagy s segítesz másoknak. De tényleg nem várja el tőled senki! Ne érts félre, nem lebeszélni akarlak a segítségnyújtásról, ám ezt az áldozatot nem neked kell meghoznod, hanem a rejtőnek.

A jeruzsálemi ládáim szinte kivétel nélkül köddé váltak, nagyon örültem, amikor egy cserkészcsapat újrarejtette őket. Előtte írtak egy levelet, hogy kitehetnek-e ládákat. Nyilván benne volt az is, hogy megtalálást szerettek volna bejelenteni (nem "logolni", csókolom, ez a fórum magyar nyelvű). Azóta ismét elveszett a ládák java. Szomorú vagyok miatta, alig várom már, hogy mehessek rendbe tenni őket. Sok levelet kaptam már, amiben érdeklődnek a ládák felől, sőt, volt, aki a fényképes fogadd-el-mert-ott-voltam-nézd-itt-a-kép-amit-ott-készítettem-fogadd-el-lécci-lécci-lécci megoldással próbálkozott. Az utóbbit elküldtem a megfelelő helyre, de a lényeg, hogy ég az arcom, hogy nem tudom rendbe rakni őket, Budapesten szintén beteg négy ládám s ki tudja még, mennyi. A gyerekvasutas dobozok egyike-másika színültig van vízzel, a mágnese elveszett, kifosztották, mit tudom én, még micsoda bajuk lehet. Tudom, hogy énnekem kell karban tartanom őket, nem másnak. "Felelős vagy a ládádért!"

Link to comment

Dobozt csak akkor cserélek, ha előre egyeztettem a tulajjal. Elveszett ládát eddig még nem jutott eszembe pótolni, mert tényleg, mi van, ha csak én vagyok vak?

Viszont nem hiszem, hogy bármelyik tulaj megsértődne azon, ha egyeztetés nélkül kitörölgetem a ládáját, kiválogatom és eltávolítom a szemetet, feljavítom az ajándék kollekciót, beteszek tollat, ami fog, a betelt/szétázott napló mellé zip-lock (bocs, önzárós) zacskóban beteszek egy újat, teszek be laminált "Ez egy geoláda..." szöveget (ha nincs vagy szétmállott), a doboz lekopott feliratát átírom alkoholos filccel - és mindezt csak utólag jelentem neki. Mondjuk az esetek ötven százalékában válaszra se méltat a rejtő, de nem hiszem, hogy azért, mert megharagudott, hanem azért, mert annyira nem érdekli a ládája.

Ezekhez a munkálatokhoz mindig van nálam eszköz (mikroszálas törlőkendő a törölgetéshez, naplónak való különböző méretben, laminált szöveg több méretben, alkoholos filc, rövidebb és hosszabb tollak, ajándékok, önzárós zacskók különböző méretben), pedig csak egy (nagyobb) övtáskával járok kirándulni, nem hátizsákkal. És még a kulacsom és a szendvicsem is belefér egyéb kincsek mellett! Szóval, nem hiszem, hogy más táskájába nem férnének ezek be. Ja, van nálam 1-2 nagyobb reklámszatyor is, a környékbeli szemét összeszedésére. :-)

 

Igen, a láda karbantartása a rejtő dolga és nem szabadna oda rejtenie, ahol ezt nem tudja könnyen és rendszeresen megtenni. De sajnos rejtenek vagy korábban rejtettek nyakra-főre - én meg játszani szeretnék. Szép, tiszta játékszerekkel. Ahogy, biztosan sokan mások is.

Link to comment

Igen, a láda karbantartása a rejtő dolga és nem szabadna oda rejtenie, ahol ezt nem tudja könnyen és rendszeresen megtenni. De sajnos rejtenek vagy korábban rejtettek nyakra-főre - én meg játszani szeretnék. Szép, tiszta játékszerekkel. Ahogy, biztosan sokan mások is.

 

Teljesen igazad van.

A szatyor cipelése szállítása jó ötlet, akár CITO-t is lehet belőle kihozni.

Link to comment

Dobozt csak akkor cserélek, ha előre egyeztettem a tulajjal. Elveszett ládát eddig még nem jutott eszembe pótolni, mert tényleg, mi van, ha csak én vagyok vak?

Nos a beszélgetés onnan indult, hogy valaki talált egy törött ládát, és itt kérdőre vontátok, hogy miért nem tett meg mindent a javításért...

Link to comment

Köszi a figyelmeztetést!

Szerintem nem baj, hogy a beszélgetés más témára terelődött, szerintem nincs kivetnivaló benne. Szerinted? Esetleg új témát kellene nyitni s ott folytatni a csevegést? Megnéztem más fórumokat s ott mindennek új témát nyitnak, szerintem annak nincs értelme, sőt, egy idő után meg sem találnánk a dolgainkat.

Link to comment

Új ládát szeretnék rejteni a com-on. Hol lehet megkérni a moderátort, hogy egy adott időpontban aktiválja a ládát, ha a láda rejtése engedélyezhető? Egyáltalán lehet-e ilyet kérni?

Saját főből a "Note to Reviewer" részre gondoltam a láda bejelentő adatlapnál.

Kik engedélyezik egyáltalán a magyarországi ládákat? Tudjátok, egy gyereknek minden vicc új!:santa:

Link to comment

Új ládát szeretnék rejteni a com-on. Hol lehet megkérni a moderátort, hogy egy adott időpontban aktiválja a ládát, ha a láda rejtése engedélyezhető? Egyáltalán lehet-e ilyet kérni?

Saját főből a "Note to Reviewer" részre gondoltam a láda bejelentő adatlapnál.

Kik engedélyezik egyáltalán a magyarországi ládákat? Tudjátok, egy gyereknek minden vicc új!:santa:

Link to comment

Köszi a figyelmeztetést!

Szerintem nem baj, hogy a beszélgetés más témára terelődött, szerintem nincs kivetnivaló benne. Szerinted? Esetleg új témát kellene nyitni s ott folytatni a csevegést? Megnéztem más fórumokat s ott mindennek új témát nyitnak, szerintem annak nincs értelme, sőt, egy idő után meg sem találnánk a dolgainkat.

NEM az volt a gondom, hogy témát váltottunk...

Link to comment

Új ládát szeretnék rejteni a com-on. Hol lehet megkérni a moderátort, hogy egy adott időpontban aktiválja a ládát, ha a láda rejtése engedélyezhető? Egyáltalán lehet-e ilyet kérni?

Saját főből a "Note to Reviewer" részre gondoltam a láda bejelentő adatlapnál.

Kik engedélyezik egyáltalán a magyarországi ládákat? Tudjátok, egy gyereknek minden vicc új!:huh:

 

Pupsino hagyja jova. Kerni lehet tole, de nem biztos hogy teljesiti is. Altalaban 2-3 napon belul aktiv lesz. Miert is lenne fontos, hogy egy adott idopontban aktivalja? Miert nem jo az, ha akkor hagyja jova, amikor eppen raer a bejelentes utanni 2-3 napban?

Link to comment

Új ládát szeretnék rejteni a com-on. Hol lehet megkérni a moderátort, hogy egy adott időpontban aktiválja a ládát, ha a láda rejtése engedélyezhető? Egyáltalán lehet-e ilyet kérni?

Saját főből a "Note to Reviewer" részre gondoltam a láda bejelentő adatlapnál.

Kik engedélyezik egyáltalán a magyarországi ládákat? Tudjátok, egy gyereknek minden vicc új!:huh:

 

Pupsino hagyja jova. Kerni lehet tole, de nem biztos hogy teljesiti is. Altalaban 2-3 napon belul aktiv lesz. Miert is lenne fontos, hogy egy adott idopontban aktivalja? Miert nem jo az, ha akkor hagyja jova, amikor eppen raer a bejelentes utanni 2-3 napban?

 

Nyilván pupSino sem ül a gép előtt egész nap.

Azért biztos vagyok benne, hogy a lehetőségekhez mérten tiszteletben fogja tartani a kérést.

Én eddig ilyesmit kértem, és kaptam:

- este legyen közzétéve

- egy sorozatnál egyszerre jelenjenek meg

 

Egyébként igen a "Note to Reviewer" mezőbe kell írni, meg fog jelenni a ládaoldal alján mint egy log csak békás ikonja lessz, és meg is tudod majd utólag változtatni, közzétételkor eltűnik majd.

Link to comment

Új ládát szeretnék rejteni a com-on. Hol lehet megkérni a moderátort, hogy egy adott időpontban aktiválja a ládát, ha a láda rejtése engedélyezhető? Egyáltalán lehet-e ilyet kérni?

Saját főből a "Note to Reviewer" részre gondoltam a láda bejelentő adatlapnál.

Kik engedélyezik egyáltalán a magyarországi ládákat? Tudjátok, egy gyereknek minden vicc új!:huh:

 

Pupsino hagyja jova. Kerni lehet tole, de nem biztos hogy teljesiti is. Altalaban 2-3 napon belul aktiv lesz. Miert is lenne fontos, hogy egy adott idopontban aktivalja? Miert nem jo az, ha akkor hagyja jova, amikor eppen raer a bejelentes utanni 2-3 napban?

 

Dolgozom a magyar oldalon történő megjelenésen is (sőt a "kütyüjáték.hu"-s megjelenésen is:). Szerettem volna nagyjából egyszerre indítani mind3 oldalon. Valszeg marad a com mérvadónak mivel többi aktivizálását valamennyire tudom szabályozni. Mondjuk a magyar oldalon egyenlőre nem nagy támogatottsággal futok!:D De nem adom fel.... :laughing:

Link to comment

Új ládát szeretnék rejteni a com-on. Hol lehet megkérni a moderátort, hogy egy adott időpontban aktiválja a ládát, ha a láda rejtése engedélyezhető? Egyáltalán lehet-e ilyet kérni?

Saját főből a "Note to Reviewer" részre gondoltam a láda bejelentő adatlapnál.

Kik engedélyezik egyáltalán a magyarországi ládákat? Tudjátok, egy gyereknek minden vicc új!:huh:

 

Pupsino hagyja jova. Kerni lehet tole, de nem biztos hogy teljesiti is. Altalaban 2-3 napon belul aktiv lesz. Miert is lenne fontos, hogy egy adott idopontban aktivalja? Miert nem jo az, ha akkor hagyja jova, amikor eppen raer a bejelentes utanni 2-3 napban?

 

Nyilván pupSino sem ül a gép előtt egész nap.

Azért biztos vagyok benne, hogy a lehetőségekhez mérten tiszteletben fogja tartani a kérést.

Én eddig ilyesmit kértem, és kaptam:

- este legyen közzétéve

- egy sorozatnál egyszerre jelenjenek meg

 

Egyébként igen a "Note to Reviewer" mezőbe kell írni, meg fog jelenni a ládaoldal alján mint egy log csak békás ikonja lessz, és meg is tudod majd utólag változtatni, közzétételkor eltűnik majd.

 

Kösz ramgab!

Az esti közzététel szimpatikusnak tűnik!

Link to comment

Új ládát szeretnék rejteni a com-on. Hol lehet megkérni a moderátort, hogy egy adott időpontban aktiválja a ládát, ha a láda rejtése engedélyezhető? Egyáltalán lehet-e ilyet kérni?

Saját főből a "Note to Reviewer" részre gondoltam a láda bejelentő adatlapnál.

Kik engedélyezik egyáltalán a magyarországi ládákat? Tudjátok, egy gyereknek minden vicc új!:huh:

 

Szia,

 

valóban pupSino az illetékes, és a write to rewiever mezőbe kell beírni, hogy mikorra gondoltál potosan. Van egy olyan lehetőség a moderációs felületen, hogy percre pontosan be tudja állítani, mikor jelenjen meg a láda, de 24 órával előtte le kell indítani a számlálót. Ennyit tudok, többet nem. Volt már hogy nkünk (teamgbga) így moderált. De legtöbb esetben, ha időre ment a dolog - mondjuk egy találkozón ültünk, akkor eljött és a helyszínen mobilnettel megoldotta a dolgot. Szóval azt mondom, hogy egy próbát megér...

Link to comment

Dolgozom a magyar oldalon történő megjelenésen is (sőt a "kütyüjáték.hu"-s megjelenésen is:). Szerettem volna nagyjából egyszerre indítani mind3 oldalon.

Szerintem ezt a több oldalon történő megjelenést gondold át még egyszer. Ha úgy döntesz, hogy mégis megjelenteted mindhárom oldalon, kérlek tegyél ki nagy piros betűs figyelmeztetést, hogy TB-t Coint ne rakjanak bele!

Link to comment

Dolgozom a magyar oldalon történő megjelenésen is (sőt a "kütyüjáték.hu"-s megjelenésen is:). Szerettem volna nagyjából egyszerre indítani mind3 oldalon.

Szerintem ezt a több oldalon történő megjelenést gondold át még egyszer. Ha úgy döntesz, hogy mégis megjelenteted mindhárom oldalon, kérlek tegyél ki nagy piros betűs figyelmeztetést, hogy TB-t Coint ne rakjanak bele!

 

Mikróláda lesz, tehát marad maximum a "Visited" a követhető tárgyaknál!

Link to comment

Dolgozom a magyar oldalon történő megjelenésen is (sőt a "kütyüjáték.hu"-s megjelenésen is:). Szerettem volna nagyjából egyszerre indítani mind3 oldalon. Valszeg marad a com mérvadónak mivel többi aktivizálását valamennyire tudom szabályozni. Mondjuk a magyar oldalon egyenlőre nem nagy támogatottsággal futok!:unsure: De nem adom fel.... ;)

 

Nem ellened, hanem az ötlet ellen: miért van szükség egy - immár - negyedik oldalra? Egyáltalán miért van még a gc.hu? Miért van a GPSgames? Miért egy még újabb? A com felülete hamarosan magyarul is elérhetővé válik, az pedig nem para, hogy csak magyarul teszed föl a leírást, a fordításban sokan tudunk segíteni.

A magyar oldalon lévő támogatásról ne mondj le... hagyd ott őket! Engem már sok fejfájástól és anyázástól kímélt meg, hogy távol tartom magamat a gc.hutól.

Ellenben az jó hír, hogy a comra is föl akarod tenni a ládát! Ennek a fórumnak épp az az egyik célja, hogy propagáljuk a comot.

 

Végül: az ellenőr 24 óránál hosszabbat is be tud állítani előre, aminek az előnye az, hogy kész van a ládaoldalat, hátradőlhetsz s csak küldesz egy üzenetet a népnek, hogy ekkor s ekkor nézzétek az oldalt, ott lesz az új láda! A hátránya, hogy az ellenőr zárolja a leírást s olyankor már nem lehet szerkeszteni! Én egyszer benéztem a koordinátákat, írtam az ellenőrnek, de nem tett semmit... Nem pupSino volt, ő ilyet még nem követett el.

Link to comment

Dolgozom a magyar oldalon történő megjelenésen is (sőt a "kütyüjáték.hu"-s megjelenésen is:). Szerettem volna nagyjából egyszerre indítani mind3 oldalon. Valszeg marad a com mérvadónak mivel többi aktivizálását valamennyire tudom szabályozni. Mondjuk a magyar oldalon egyenlőre nem nagy támogatottsággal futok!:unsure: De nem adom fel.... :ph34r:

 

Nem ellened, hanem az ötlet ellen: miért van szükség egy - immár - negyedik oldalra? Egyáltalán miért van még a gc.hu? Miért van a GPSgames? Miért egy még újabb? A com felülete hamarosan magyarul is elérhetővé válik, az pedig nem para, hogy csak magyarul teszed föl a leírást, a fordításban sokan tudunk segíteni.

A magyar oldalon lévő támogatásról ne mondj le... hagyd ott őket! Engem már sok fejfájástól és anyázástól kímélt meg, hogy távol tartom magamat a gc.hutól.

Ellenben az jó hír, hogy a comra is föl akarod tenni a ládát! Ennek a fórumnak épp az az egyik célja, hogy propagáljuk a comot.

 

Végül: az ellenőr 24 óránál hosszabbat is be tud állítani előre, aminek az előnye az, hogy kész van a ládaoldalat, hátradőlhetsz s csak küldesz egy üzenetet a népnek, hogy ekkor s ekkor nézzétek az oldalt, ott lesz az új láda! A hátránya, hogy az ellenőr zárolja a leírást s olyankor már nem lehet szerkeszteni! Én egyszer benéztem a koordinátákat, írtam az ellenőrnek, de nem tett semmit... Nem pupSino volt, ő ilyet még nem követett el.

 

3 ládát szeretnék szülővárosomnál megjelentetni (ebből csak 1 menne a hu.-ra is), lehetőleg egyszerre és informálni is szeretnélek róla titeket, hogy mikor jelenik meg! Azt nem merem ígérni, hogy forralt borral várok mindenkit! Ámbár, lehet, hogy meggondolom!;)

Ládafordítással nincs gond, az esetleges javításokat mindig szívesen veszem (sokakkal ellentétben élek az építő jellegű kritikák adta tanácsokkal, mert vannak nálam okosabbak:)!

A com magyarítását várom, igaz nem tartom létszükségletnek. Nekem bejön az angol nyelv is!

A games-et szeretem! Az ottani közösség sokat segített az elindulásnál! A miértekre nem tudok válaszolni!:)

A hu.-val kapcsolatban a miért-emet szívesen megírom privát levélben, mert személyes az ügy! :huh:

Link to comment

Dolgozom a magyar oldalon történő megjelenésen is (sőt a "kütyüjáték.hu"-s megjelenésen is:). Szerettem volna nagyjából egyszerre indítani mind3 oldalon. Valszeg marad a com mérvadónak mivel többi aktivizálását valamennyire tudom szabályozni. Mondjuk a magyar oldalon egyenlőre nem nagy támogatottsággal futok!:unsure: De nem adom fel.... :ph34r:

 

Nem ellened, hanem az ötlet ellen: miért van szükség egy - immár - negyedik oldalra? Egyáltalán miért van még a gc.hu? Miért van a GPSgames? Miért egy még újabb? A com felülete hamarosan magyarul is elérhetővé válik, az pedig nem para, hogy csak magyarul teszed föl a leírást, a fordításban sokan tudunk segíteni.

A magyar oldalon lévő támogatásról ne mondj le... hagyd ott őket! Engem már sok fejfájástól és anyázástól kímélt meg, hogy távol tartom magamat a gc.hutól.

Ellenben az jó hír, hogy a comra is föl akarod tenni a ládát! Ennek a fórumnak épp az az egyik célja, hogy propagáljuk a comot.

 

Végül: az ellenőr 24 óránál hosszabbat is be tud állítani előre, aminek az előnye az, hogy kész van a ládaoldalat, hátradőlhetsz s csak küldesz egy üzenetet a népnek, hogy ekkor s ekkor nézzétek az oldalt, ott lesz az új láda! A hátránya, hogy az ellenőr zárolja a leírást s olyankor már nem lehet szerkeszteni! Én egyszer benéztem a koordinátákat, írtam az ellenőrnek, de nem tett semmit... Nem pupSino volt, ő ilyet még nem követett el.

 

3 ládát szeretnék szülővárosomnál megjelentetni (ebből csak 1 menne a hu.-ra is), lehetőleg egyszerre és informálni is szeretnélek róla titeket, hogy mikor jelenik meg! Azt nem merem ígérni, hogy forralt borral várok mindenkit! Ámbár, lehet, hogy meggondolom!;)

Ládafordítással nincs gond, az esetleges javításokat mindig szívesen veszem (sokakkal ellentétben élek az építő jellegű kritikák adta tanácsokkal, mert vannak nálam okosabbak:)!

A com magyarítását várom, igaz nem tartom létszükségletnek. Nekem bejön az angol nyelv is!

A games-et szeretem! Az ottani közösség sokat segített az elindulásnál! A miértekre nem tudok válaszolni!:)

A hu.-val kapcsolatban a miért-emet szívesen megírom privát levélben, mert személyes az ügy! :huh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...