Jump to content

OFF


zakany

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Segítsetek legyetek szívesek!

Még igazából ismerkedem az oldallal de szemet szúrt egy "magasságjegyek" nevű része. Vagyis az, hogy olyanra nem lehet szűrni a térképen illetve nem jutottam tovább az adott oldalról sem, hogy hol lehet ilyeneket találni Mo.-on belül.

Ha van ötletetek légyszi osszátok meg velem!

Köszönöm!

Link to comment

Szia!

 

Sehol. Amennyire tudom, ilyeneket csak az amerikai kontinensen találsz.

 

Üdv:

Guszty

 

Sziasztok!

 

Segítsetek legyetek szívesek!

Még igazából ismerkedem az oldallal de szemet szúrt egy "magasságjegyek" nevű része. Vagyis az, hogy olyanra nem lehet szűrni a térképen illetve nem jutottam tovább az adott oldalról sem, hogy hol lehet ilyeneket találni Mo.-on belül.

Ha van ötletetek légyszi osszátok meg velem!

Köszönöm!

Edited by R.Guszty
Link to comment

Szia!

 

Sehol. Amennyire tudom, ilyeneket csak az amerikai kontinensen találsz.

 

Üdv:

Guszty

 

Űrhajós bácsi, köszönöm szépen az infót! :rolleyes:

Én már csak ilyen tudatlan vagyok, majd elmúlik...

Ha már van aki olvassa ezt a topicot még egyet kérdeznék:

Láttam pár bejegyzésben olyat, hogy vannak konkrét sok ládát becserkésző "túrák" is. Ezek ilyen publikus dolgok szoktak lenni, vagy csak ismerősök szervezik és indulnak együtt ládászni? Ha publikus akkor hol találok ilyenekről infót?

Link to comment

Van ilyen is meg olyan is. Ha publikus akkor ugyanugy megtalálod mint ürhajos bácsi -event- jét, ö is szervezett már jopárat, mint ahogy "ramgab" vagy mások. Ha geocachingtérképen keresed akkor a sok zölden jelzett láda között kis szerencsével néha találsz piros pontszerüen jelzett "event"-et: ezek között lehet ilyen tura-szerü összejövetel. Ha figyelemmel kiséred a frissen megjelenö kesseket M.o.-on akkor ott idöben értesülsz róla.

Üdv. Happy caching.

Simon

Link to comment

Mindkét variáció előfordul, vannak emailben szerveződő "zártkörű" ládázások, és vannak, amiket eseményládaként hirdetnek meg.

Javaslom ezt a linket nézegesd:

Új magyarországi ládák

Itt megtalálod az újonnan megjelenő magyarországi ládákat, beleértve az ún. eseményládákak is.

 

Ha már van aki olvassa ezt a topicot még egyet kérdeznék:

Láttam pár bejegyzésben olyat, hogy vannak konkrét sok ládát becserkésző "túrák" is. Ezek ilyen publikus dolgok szoktak lenni, vagy csak ismerősök szervezik és indulnak együtt ládászni? Ha publikus akkor hol találok ilyenekről infót?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...