Jump to content

Elveszett és problémás ládák


zakany

Recommended Posts

az elveszett ládáknál én need maintenance logot szoktam tenni, az nem elég?

arról kap a ládatulaj + esetleg a modi értesítőt? vagy a modi csak a need archive-ról kap?

 

A tulaj kap értesítőt a needs maintenance bejegyzésről, a needs archived pedig már a reviewer fülébe is eljut.

Link to comment

Népsziget (GCNEPS)

People's Island (GCJJG9)

 

A fordító nem követi az eseményeket.

 

A nepszigeti lada egyszeruen rossz helyen van. Kozvetlenul egy forgalmas osveny mellett. Mar sokadjara tunt el.

 

Az nem baj ha eltűnik, de a com-os gazdája fél éve be sem lépett, nem hogy betegre állította volna.

Én már kétszer szívtam meg mert nem figyeltem, hogy a magyar oldalon megbetegedett, először ráadásul este mentem ha nem csípett meg 100 szúnyog akkor egy sem.

Link to comment

Népsziget (GCNEPS)

People's Island (GCJJG9)

 

A fordító nem követi az eseményeket.

 

A nepszigeti lada egyszeruen rossz helyen van. Kozvetlenul egy forgalmas osveny mellett. Mar sokadjara tunt el.

 

Az nem baj ha eltűnik, de a com-os gazdája fél éve be sem lépett, nem hogy betegre állította volna.

Én már kétszer szívtam meg mert nem figyeltem, hogy a magyar oldalon megbetegedett, először ráadásul este mentem ha nem csípett meg 100 szúnyog akkor egy sem.

 

En mindig megnezem, hogy a lada font van-e a magyar oldalon is es altalaban az ottani leirast hasznalom. Eleg sokszor talalkoztam mar nem karban tartott com-os forditassal. ;)

Link to comment

Sziasztok!

 

Egy kérdés a nagytudásúakhoz: ha egy láda koordinátája nem jó (.hu-.com eltérés), a reviewer szükség esetén át tudja/szokta azt írni, ha jelzik ezt feléje vagy ő csak a kukába dobálja, ami nem jó (ld. needs archive)?

 

Konkrétan a Regéci vár (GCReVa) láda kapcsán jutott eszembe a dolog, a 'Castle of Regec' oldal még a régi koordinátát tartalmazza. A magyar tulaj nem igazán .compatíbilis ezzel az oldallal, a .com-os verzió pedig kumin nevén van, írtam neki, de nem nagyon bízom benne, hogy bármit is reagálni fog. Annyira mondjuk nem szívügyem ez a láda, csak sajnálom szerencsétlen külföldieket, akik adott esetben hiába turkálnak rossz helyen. Mivel elég sok ilyen láda van Mo-on, inkább elvi a kérdés: érdemes-e ilyenkor a reviewerhez fordulni?

Link to comment

Szia!

Az ellenőr módosíthatja a koordinátákat, a másik, hosszadalmasabb és nyűgösebb megoldás pedig a leírás megszüntetése és egy új bejelentése.

 

Sztem hosszú távon az utóbbi jobb, mert nem várható el a moditól hogy folyamatosan karbantartsa a tulaj hejett.

Link to comment

Én mindenképpen azt ajánlom, hogy az ellenőrnek (pupSino) írj. Annak nagyon kicsi az esélye, hogy havonta kell a koordinátákat változtatni, tehát nem ő tartaná karban a ládát. Csak egyszeri módosításról van szó.

 

Köszi, akkor írok pupSino-nak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...