Jump to content

Welcome to the forum just for Hungary!


MissJenn

Recommended Posts

Thank you for the new forum. So, MissJenn, how can you take care of us, if you don't speak Hungarian? :signalviolin: Will you just abandon us as we get going?

You can certainly keep an eye out for one another.

:mmraspberry:

In general, we will leave it to you, the community, to manage your own conduct. We ask that you treat other forum participants with respect.

Link to comment

Tegnap Ausztriában elvittem az alábbi két TB-t egyik ládából egy másikba, és mire hazaértem sajnos elveszett a cetli, amire az azonosítókat felírtam. Emiatt most nem tudom elvégezni az adminisztrálást.

Mivel a soproni versenyen több magyar kesser is logolta ezeket, abban bízom, talán valakinél megvannak még a kódok, és segít rajtam.

EZ volt az egyik:Webpage

EZ pedig a másik. Webpage

Edited by karcsi9641
Link to comment

Tegnap Ausztriában elvittem az alábbi két TB-t egyik ládából egy másikba, és mire hazaértem sajnos elveszett a cetli, amire az azonosítókat felírtam. Emiatt most nem tudom elvégezni az adminisztrálást.

Mivel a soproni versenyen több magyar kesser is logolta ezeket, abban bízom, talán valakinél megvannak még a kódok, és segít rajtam.

EZ volt az egyik:Webpage

EZ pedig a másik. Webpage

 

Ez ment levélben: Geomole's Beschuetzer

A másik sajnos nem járt a kezemben.

Link to comment

Az időzónátokat 3 lépésben meg tudjátok változtatni.

Köszönöm, okosodtam :signalviolin:

Azért majd gondolom a téli/nyárinál újra hozzá kell nyúlni, de így azért jobb.

 

A képen az időzóna alatt van, hogy auto-correct DST.

A DST az Daylight Saving Time, azaz az óraállítás :mmraspberry:

Mivel ez az USA-n kívül mindenhol egységesen történik, így nincs min aggódni.

Egyébként 3 hét múlva lesz, 31.én hajnalban ha minden igaz.

Link to comment

Tegnap Ausztriában elvittem az alábbi két TB-t egyik ládából egy másikba, és mire hazaértem sajnos elveszett a cetli, amire az azonosítókat felírtam. Emiatt most nem tudom elvégezni az adminisztrálást.

Mivel a soproni versenyen több magyar kesser is logolta ezeket, abban bízom, talán valakinél megvannak még a kódok, és segít rajtam.

EZ volt az egyik:Webpage

EZ pedig a másik. Webpage

Köszönöm a segítséget Ramgabnak és KIAnak. A probléma megoldódott.

Link to comment

Tegnap Ausztriában elvittem az alábbi két TB-t egyik ládából egy másikba, és mire hazaértem sajnos elveszett a cetli, amire az azonosítókat felírtam. Emiatt most nem tudom elvégezni az adminisztrálást.

Mivel a soproni versenyen több magyar kesser is logolta ezeket, abban bízom, talán valakinél megvannak még a kódok, és segít rajtam.

EZ volt az egyik:Webpage

EZ pedig a másik. Webpage

Köszönöm a segítséget Ramgabnak és KIAnak. A probléma megoldódott.

 

Igazán nincs mit ! ;)

Link to comment

Apropos: hogy áll az oldal magyarítása?

 

Sziasztok!

 

A magyar fordítás jól áll, elvileg hét végére el is készül a mostani állapot szerinti sorok végleges fordítása.

 

Még mintegy 70 oldal ellenőrzése van hátra, aztán már csak a fejeseken múlik, hogy mikor állítják le a szervert következő alkalommal... NEKÜNK!

Link to comment

Sziasztok! Először is Isten éltesse az új fórumot!

Másodszor pedig itt is köszönöm a mai eventet a Kopaszi-gáton, jó volt Veletek! Nem tudom, ki hozta az aprólángost, de áldassék a neve! :P)

Tettem fel pár képet az esemény oldalára.

Mi is köszönjük az event megszervezését, és hálát adunk a jó időért. (azért Brezko most nem csobbant :P ) Az aprólángost mi követtük el. Bár mi 'apu-féle' pogácsának hívjuk. Ez az én 'örökségem' :)

Link to comment

Apropos: hogy áll az oldal magyarítása?

 

Sziasztok!

 

A magyar fordítás jól áll, elvileg hét végére el is készül a mostani állapot szerinti sorok végleges fordítása.

 

A fordítás szövegét ellenőriztem, küldöm Tasnak, aki pedig a fejeseknek. Ha legközelebb az fogad az oldalon, hogy the site is down due to maintenance vagy valami hasonló, akkor készüljetek, teszik föl a magyar szöveget! :laughing:

Link to comment

"Geocaching.com will be going offline temporarily for a site update on Tuesday, November 09, 2010 at approximately 11am PST (GMT -8). We apologize for any inconvenience this may cause."

 

Ez Magyarországon 20:00. Talán magyarul is tudjuk majd használni?

Egyelőre nem úgy tűnik :)

Link to comment

"Geocaching.com will be going offline temporarily for a site update on Tuesday, November 09, 2010 at approximately 11am PST (GMT -8). We apologize for any inconvenience this may cause."

 

Ez Magyarországon 20:00. Talán magyarul is tudjuk majd használni?

Egyelőre nem úgy tűnik :)

 

Igen még nem jött el az idő.

Viszont a TB-kivételnél és láda találatbejelentésnél a szövegmező szerkeszthető-linkelhető-html-ezhető lett.

Link to comment

Igen még nem jött el az idő.

Viszont a TB-kivételnél és láda találatbejelentésnél a szövegmező szerkeszthető-linkelhető-html-ezhető lett.

Hát ez nagyon hiányzott :)

Ami viszont jó, hogy a PM-ek 3 naponta kérhetik le a saját összes találatot tartalmazó PQ-t, nem hetente egyszer, mint eddig.

A magyarítással kapcsolatban kissé szkeptikus vagyok, amióta megnéztem, hogy pl. a csehesítés elég csehül :) áll: amint elnavigálsz a főoldalról, már több az angol, mint a cseh. Ez igaz pl. a franciára is, gondolom a többi is ilyen (lesz).

A magyarázó szövegek - amik igazán fontosak lennének - maradtak angolul... :)

Link to comment

Igen még nem jött el az idő.

Viszont a TB-kivételnél és láda találatbejelentésnél a szövegmező szerkeszthető-linkelhető-html-ezhető lett.

Hát ez nagyon hiányzott :laughing:

Ami viszont jó, hogy a PM-ek 3 naponta kérhetik le a saját összes találatot tartalmazó PQ-t, nem hetente egyszer, mint eddig.

A magyarítással kapcsolatban kissé szkeptikus vagyok, amióta megnéztem, hogy pl. a csehesítés elég csehül :rolleyes: áll: amint elnavigálsz a főoldalról, már több az angol, mint a cseh. Ez igaz pl. a franciára is, gondolom a többi is ilyen (lesz).

A magyarázó szövegek - amik igazán fontosak lennének - maradtak angolul... ;)

Ez igaz a német nyelvű verzióra is, sajnos. :)

Link to comment

Thanks. Looks great.

 

Hey, I've just seen it. Now it says IPB again. What's going on?

 

I keep refreshing and now the Greek flag has gone AWOL. At least we have a mate now...

 

The flag displays if you have at least one unread post. If you have all topics read the flag doesn't display. It looks you have read whole Greek forum, I'm impressed :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...