Jump to content

Odznaka Geocaching Polska


Spider

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Jestem żółtodziobem, który przez przypadek natknął się na geocaching oglądając film.:) Zainteresowało mnie to strasznie i teraz mam mnóstwo planów związanych z tym sportem. Mam do Was pytanie odnośnie przyznawania odznak.Pomijając ilość odwiedzonych i założonych keszy jaki jest "dodatkowy wymóg"?

 

Z góry dzięki za zaangażowanie.;)

spojrz do tabelki w regulaminie - kolumna dodatkowe wymagania :)

 

btw. czy dobrze widze, ze na chwile obecna tylko dwie osoby spelniaja warunki na bronza i ostatnie miejsce na pudle jest jeszcze wolne? ;)

Link to comment

btw. czy dobrze widze, ze na chwile obecna tylko dwie osoby spelniaja warunki na bronza i ostatnie miejsce na pudle jest jeszcze wolne? ;)

zle widze, ostatnie miejsce na podium zostalo wlasnie zajete.. ;)

Spider, czy akcja z odznakami GC PL jest nadal aktualna? :)

 

mamy juz co najmniej trzy osoby chetne do odebrania tego prestizowego wyroznienia ;)

Link to comment

Tak. Mam nadzieje że w najbliższym czasie uda mi się już wyprodukować. Przepraszam, że sprawa się tak przeciąga, ale po prostu co chwile mi coś innego wypada.

spoko, a mozesz mniej wiecej sprecyzowac "najblizszy czas"? ;)

 

bez cisnienia, po prostu daj znac, czy miesiac, dwa lub rok? :)

Link to comment

Niestety było trochę komplikacji i raczej do końca roku się nie uda wszystkiego załatwić. Ale mam nadzieję, że w styczniu osoby uprawione otrzymają swoje odznaki.

no ja tez mialem taka nadzieje ;)

 

dzis, w dobie Pogromcow Mew, warto by chociaz bronzem Geocaching Polska zablysnac... B)

 

Spider, jakies wiesci?

Link to comment

Niestety było trochę komplikacji i raczej do końca roku się nie uda wszystkiego załatwić. Ale mam nadzieję, że w styczniu osoby uprawione otrzymają swoje odznaki.

no ja tez mialem taka nadzieje ;)

 

dzis, w dobie Pogromcow Mew, warto by chociaz bronzem Geocaching Polska zablysnac... B)

 

Spider, jakies wiesci?

 

Cierpliwości. Będzie Pan zadowolony :)

Link to comment

Pewnikiem zastąpiła ją odznaka PTTK-owska.

tak sie wlasnie stalo, niestety..

 

To jest jedna i ta sama odznaka, tylko do czasu załatwienia wszystkich formalności nie informowaliśmy o tym, że będzie ona wydawana przy współpracy z PTTK.

wiekszej bzdury nie slyszalem.

 

Spider, naprawde, po tym jak przez jakies pol roku zwodziles mnie i innych czytelnikow forum (chyba nawet w tym watku wlasnie, z rok temu), ze Odznaka Geocaching Polska juz juz jest, a pozniej nagle pojawila sie odznaka PTTK-owska z zupelnie innym regulaminem, innymi warunkami przyznawania, innym wygladem samego znaczka, inna cena nawet - to naprawde oczekiwalbym bardziej, ze ktos z Komisji Geocaching Polska (jak to sie podowczas nazwaliscie w oryginalnym regulaminie z dnia 5 pazdziernika 2010 roku) przyjdzie i przeprosi za niewypal. niewypal pierwotnego pomyslu.

 

skoro tak sie nie stalo, to z czystej przyzwoitosci moglbys nie naciagac w tak niesmaczny sposob faktow.

bo niesmak tamtej sytuacji powraca..

 

z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Link to comment

Bacza, pierwszy udany kontakt z PTTK w sprawie odznaki był 25 sierpnia 2011 roku. Jeśli nie wierzysz to mogę Ci przesłać kopie mali... Od samego początku (pażdziernik 2010) chciałem żeby odzaka była wydawana przy współpracy z PTTK, ale wtedy za bardzo nie wierzyłem że się uda. A jednak się udało, głównie dzięki Karolowi. Regulamin się zmienił bo wspólnie z PTTK do tackich wniosków doszliśmy. Współpraca z PTTK była trzymana w tajemnicy do samego końca ze względu na fanatyków OC.

 

A o to dowód na moje słowa:

 

1cd7b1ab8fb5e.png

 

Następnym razem zastanów się dwa razy zanim kolejny raz kogoś o coś oskrarżysz. I tyle w temacie...

Edited by Spider
Link to comment

oczekiwalbym bardziej, ze ktos z Komisji Geocaching Polska (jak to sie podowczas nazwaliscie w oryginalnym regulaminie z dnia 5 pazdziernika 2010 roku) przyjdzie i przeprosi za niewypal. niewypal pierwotnego pomyslu.

 

Jeśli uważasz, że to, iż odznaka GP jest wydawana przez PTTK jest niewypałem, to ja ogromnie przepraszam za ten niewypał i życzę nam jak najwięcej takich niewypałów na przyszłość :)

Link to comment

Bacza, pierwszy udany kontakt z PTTK w sprawie odznaki był 25 sierpnia 2011 roku. Jeśli nie wierzysz to mogę Ci przesłać kopie mali... Od samego początku (pażdziernik 2010) chciałem żeby odzaka była wydawana przy współpracy z PTTK, ale wtedy za bardzo nie wierzyłem że się uda. A jednak się udało, głównie dzięki Karolowi. Regulamin się zmienił bo wspólnie z PTTK do tackich wniosków doszliśmy. Współpraca z PTTK była trzymana w tajemnicy do samego końca ze względu na fanatyków OC.

w porzadku, ale skoro to nie ta sama odznaka, to nie mowmy, ze jednak ta sama.

 

mnie pierwotna inicjatywa (Odznaka Geocaching Polska) bardzo sie spodobala i kawal czasu "pracowalem" na jej zdobycie - warunki byly naprawde wysrobowane. i kiedy juz kilka osob w PL je spelnilo, nagle reguly zmienily sie w trakcie gry i zaczeliscie wydawac cos zupelnie innego. oczywiscie nikt z "Komisji" nie zajaknal sie, zeby przeprosic, ze OGP znika zanim w ogole zdazyla sie pojawic.

 

w ten sposob nie zalatwia sie spraw - stad niesmak. i tym wiekszy, ze teraz usiluje sie pozamiatac syf pod dywan.

 

co do Odznaki PTTK - fajna, ladna i popieram w pelni, niestety, to nie ten prestiz, ktory oferowac miala OGP.

 

A o to dowód na moje słowa:

 

1cd7b1ab8fb5e.png

 

Następnym razem zastanów się dwa razy zanim kolejny raz kogoś o coś oskrarżysz. I tyle w temacie...

 

czy ja tam widze: "zmieniloby sie tylko wtedy regulamin troche"? LOL :laughing:

 

no wlasnie o tym mowie, Odznaka PTTK nie jest tym samym, co Odznaka Geocaching Polska - zaprzeczyles swojej wlasnej wypowiedzi.

 

bedziesz dalej brnal w zaparte, skoro fakty mowia same za siebie?

Link to comment

oczekiwalbym bardziej, ze ktos z Komisji Geocaching Polska (jak to sie podowczas nazwaliscie w oryginalnym regulaminie z dnia 5 pazdziernika 2010 roku) przyjdzie i przeprosi za niewypal. niewypal pierwotnego pomyslu.

 

Jeśli uważasz, że to, iż odznaka GP jest wydawana przez PTTK jest niewypałem,

nie, tak nie uwazam. tym razem Twoja manipulacja sie nie udala ;)

 

to ja ogromnie przepraszam za ten niewypał i życzę nam jak najwięcej takich niewypałów na przyszłość :)

a ja zycze Tobie na przyszlosc rozwiniecia zdolnosci czytania ze zrozumieniem :)

Link to comment

No faktycznie, zabrakło informacji o zmianie koncepcji...

tajne łamane przez poufne....

Bacza wielokrotnie dopytywał sie na forum i zawsze termin był odwlekany...

Stało się. Dla mnie odznaka z PTTK jest bardziej prestizowa, poczekam,az będę miała prawo nosic cztery

i wtedy zamówię :rolleyes:

Bacza, wyluzuj, jesteś świetny jako poszukiwacz i chowacz nawet tymczasowo bez odznaki! <_<

Link to comment

Przyznam, że też nie odczułem połączenia tych projektów. Sprawa o tyle smutna, że protoplasta był już przyznawany i tylko czekać na produkcję...

 

Jako, że jest to kolejna osoba która zasłużyła na odznakę to postaram się w najbliższym czasie dograć wszystkie szczegóły i ostatecznie zlecić produkcję odznaki!

Fakt, że "żelazny dowód" był datowany rok wcześniej i chyba nie było dogadane skoro odznaka, po roku nadal była przyznawana...

 

No ale trzeba się cieszyć, że coś jest :) - i za to, szacun! Polityka informacyjna, nieco zawiodła :(

 

Proponuję zbytnio nie wyrażać frustracji, bo się okaże że dyskusja nie dotyczy "Odznaki Geocaching Polska" i posty pójdą w niebyt :P

Edited by zywcu
Link to comment

Jako pierwsza osoba, która spełniła warunki Odznaki Geocaching Polska (a co za tym idzie, jako pierwsza jej nie otrzymała :-)) chciałbym obwieścić, że nie mam do nikogo żalu i pretensji. Może dlatego, że odznaki są dla mnie "przy okazji" a nie głównym celelm, czego życzę wszystkim keszerom.

Jednocześnie informuję, że nie będę ubiegał się o zadośćuczynienie za krzywdy moralne w żadnej formie :-).

P.S. Zastanawiałem się czy nie umieścić tego wpisu w wątku HUMOR, ale pewnie srogi moderator by go usunął :-). Z poczuciem humoru też u nas nie jest dobrze...

Link to comment

Spider, toczygroszek, czy bedziecie mieli cos przeciwko jesli ktos podchwyci Wasz pierwotny pomysl, zaprojektuje i wyprodukuje za prywatne pieniadze wlasna odznake?

 

To byloby nawet fajne, gdyby takich odznak bylo wiecej: np. wojewodzkie, za znalezienie wszystkiego z danego projektu czy spelnienie innych nawet wysrubowanych wymagan.

Edited by Thathanka
Link to comment

Spider, toczygroszek, czy bedziecie mieli cos przeciwko jesli ktos podchwyci Wasz pierwotny pomysl, zaprojektuje i wyprodukuje za prywatne pieniadze wlasna odznake?

 

To byloby nawet fajne, gdyby takich odznak bylo wiecej: np. wojewodzkie, za znalezienie wszystkiego z danego projektu czy spelnienie innych nawet wysrubowanych wymagan.

 

Byłbym przeszczęśliwy, gdyby powstawały takie inicjatywy wychodzące od geocacherów, a nie tylko oczekiwania i pretensje. Mogą być odznaki, puchary, samochody - nic nie stoi na przeszkodzie.

Link to comment

Byłbym przeszczęśliwy, gdyby powstawały takie inicjatywy wychodzące od geocacherów, a nie tylko oczekiwania i pretensje. Mogą być odznaki, puchary, samochody - nic nie stoi na przeszkodzie.

Będą. "Się robią" właśnie - w skromnej postaci, ale zawsze.

I nie zapominajmy, ze caly czas jest aktywny "konkurs Wherigo", w którym są oczywiście różne nagrody ufundowane przez geocacherów (inicjatywa oddolna).

Link to comment

Dotarła do mnie właśnie odznaka popularna i trochę się zdziwiłem, że jest taka duża :D

To może napiszesz w wątku o odznace PTTK..., no chyba że ktoś chce je scalić - bo jak się okazało tej już nie będzie, a może będzie... - ta, to właściwie tamta lub odwrotnie...

 

No chba, że Twój post to taka sztuka rozmydlania B)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...