Jump to content

1000


Spider

Recommended Posts

Gratulejszyns dla kuchomika, któremu pierdyknął dzisiaj tysiąc znalezień!

 

Gratki Miko!!!

 

A tak swoja droga, to w ostatnim roku calkiem spora liczba osob przebila sie przez magiczna 1000ke... :) Na dokladke jeszcze ponad dwa miesiace zostaly do konca 2013, wiec moze wiecej osob dobije...?

Link to comment

Gratulejszyns dla kuchomika, któremu pierdyknął dzisiaj tysiąc znalezień!

 

Gratki Miko!!!

 

A tak swoja droga, to w ostatnim roku calkiem spora liczba osob przebila sie przez magiczna 1000ke... :) Na dokladke jeszcze ponad dwa miesiace zostaly do konca 2013, wiec moze wiecej osob dobije...?

 

Sęk ju, sęk ju. Nie ma się czym za bardzo chwalić, bo zdobycie 1000 zajęło mi 850 dni... ale 1000, to 1000. Teraz postaram się do końca roku jeszcze z 400 skrytek znaleźć i będzie cacy. Wtedy uda się utrzymać roczną tendencję:

2011: 204

2012: 408

2013: 816

 

Ale by było ;)

 

 

Link to comment

Sęk ju, sęk ju. Nie ma się czym za bardzo chwalić, bo zdobycie 1000 zajęło mi 850 dni... ale 1000, to 1000. Teraz postaram się do końca roku jeszcze z 400 skrytek znaleźć i będzie cacy. Wtedy uda się utrzymać roczną tendencję:

2011: 204

2012: 408

2013: 816

 

Zawsze możesz w postępie arytmetycznym:

 

2013: 612

Link to comment

Widzimy nowy tysięcznik, ochkarkol w końcu się przebił, niezły wyczyn, tyle keszy w jeden dzień. Pozdrawiamy: ja i Dżemojadek [:)]

 

Gratuluję! A rozrusznik Jimny'ego jeszcze cały, czy nawet nie trzeba było wyłączać silnika???

 

1000-finds-500-500x500.jpg

Edited by Plomba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...