Jump to content

1000


Spider

Recommended Posts

@ Wiesia: impreza juz 16. w Toruniu. Trzeba przygotowac ciezka geocoin do pupendo, to sie abdula przechwyci gdzies miedzy stoiskami turystycznymi i zrobi to, co mu sie nalezy :).

16 pracuje do 10 , buuuuu

będziesz musiała wypisać wniosek urlopowy :D

damy radę, może bez wniosku, poza tym to moje urodziny :laughing:

18., po raz enty... :laughing:

Link to comment

Wielkie brawa dla Wiesia.K! Tysięcy kolejnych życzę...

Ale ty Soolash czujny jesteś, no, no!

Dzięki, dziś 4 w Warszawie i 5 w Madrycie, udało się każdą seteczke mieć w innej stolicy, teraz już tak łatwo nie będzie , buuu,

byle do 10 000 ! B)

Link to comment

Współczuję.

Ależ naprawdę nie ma czego współczuć... Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Sam wybierasz, co dla Ciebie interesujące i to robisz.

My bawiliśmy się świetnie, bo geocaching to nie tylko liczba znalezień. To także przebywanie w fajnym towarzystwie, współpraca, zabawa i śmichy hihy.

A w ogóle to jestem za modyfikacją wyzwania: 1000 znalezień bez odwiedzenia Niemiec, Słowacji, Czech itd. itp. A co tam! :-).

Link to comment

Rowniez i w moim przypadku :D

Jaka fundujesz nagrode?

Oj, ktoś tu mija się z prawdą. Ktoś niejednokrotnie widziany w Górznie :-).

W Gorznie bylem juz chyba... tak, chyba dochodze do 10 wizyt :) co wcale nie znaczy, ze wyczesalem tam 1000 keszy. Kilka razy nie znalazlem wiecej niz 10.

Moje stwierdzenie jest moim zdaniem prawdziwe (chyba ze zle zrozumialem "challenge") ze mozna miec 1000+ znalezien bez liczenia keszy z Gorzna :)

I bez keszy z Niemiec, Czech, Slowacji itd itp.

Link to comment

Moje stwierdzenie jest moim zdaniem prawdziwe (chyba ze zle zrozumialem "challenge") ze mozna miec 1000+ znalezien bez liczenia keszy z Gorzna :)

I bez keszy z Niemiec, Czech, Slowacji itd itp.

A moim zdaniem ten ładny uśmiech kamus! się Tobie nie należy :-). I już!

Link to comment

Gratuluję Wszystkim nowym tysięczniakom :anicute:

a szczególnie Sadkowi gdyż nie wiem czy zauważyliście, iż w Górznie nastąpiła zmiana na pozycji lidera :anibad:

Teraz to ja czekam na wyciągnięcie jego ręki jako pierwszej :laughing:

A na serio to bardzo mnie cieszy, iż coraz więcej nas i chyba czas na tradycyjne obijanie tyłka podczas spotkań :lol:

Link to comment

Moje stwierdzenie jest moim zdaniem prawdziwe (chyba ze zle zrozumialem "challenge") ze mozna miec 1000+ znalezien bez liczenia keszy z Gorzna :)

I bez keszy z Niemiec, Czech, Slowacji itd itp.

A moim zdaniem ten ładny uśmiech kamus! się Tobie nie należy :-). I już!

 

Jak będę miała czas, to dokładnie zanalizuję znalezienia y_a_h_oo i zweryfikuję ;)

 

Mogę się do Ciebie ładnie uśmiechnąć (bo mam naprawdę ładny uśmiech) ;) haha. A do tysiąca mi jeszcze trochę brakuje... Na Górzno przyjdzie czas za jakiejś 300 keszy dla mnie ;)

 

Ja bym się pisał na taką nagrodę :) Do kiedy ten konkurs jest ważny? B)

 

Konkurs jest ważny bezterminowo ;)

Link to comment

Kolega Sadek ma prościej, bo w Górznie i okolicy Tyleeeeeeeeeeee keszy jest, nie maniej gratulacje za przekroczenie kamienia milowego. 1500 przy obecnym tempie publikacji keszy w Kujawsko-Pomorskim, rychło zaobaczymy.

A i geoplum takowoż gratuluję

No nic, ja powoli ciułam 'kesz do kesza', zostało 38 :-D, ale przed wypadem urlopowym do Górzna tysiączka nie uzbieram raczej...

Link to comment

Wiesia.K, Soolash, BOX Team PL, Ru.beus - dzięki.

Przy okazji moje gratulacje dla GeoplumPL za tysiączka :D

Traila mam pod nosem więc głupio byłoby go nie zaliczyć, a powstają właśnie po to by sobie statystyki podrasować, co też zrobiłem :D

Szkoda mi tylko tej nagrody za "challenge" :(

Może jakiś wyjątek bo się przecież nie wyprowadzę :D

Edited by sadekgorzno
Link to comment

Z przyjemnoscia spiesze doniesc, iz jeden z Filarow polskiego geocachingu - obywatel Ru.beus jest od dzisiaj TYSIECZNIKIEM!!!

Jeszcze wieksza frajde sprawil mi faktem zdobycia kesza #1000 w trakcie naszego dzisiejszego eventu w Warszawie ( http://coord.info/GC4C67B ).

 

Chlopie! Od dawna zaslugiwales na ten Kamien Milowy - w koncu wielu z nas uczylo sie zabawy na Twoich keszach!

Sto lat!

Link to comment

Z przyjemnoscia spiesze doniesc, iz jeden z Filarow polskiego geocachingu - obywatel Ru.beus jest od dzisiaj TYSIECZNIKIEM!!!

Jeszcze wieksza frajde sprawil mi faktem zdobycia kesza #1000 w trakcie naszego dzisiejszego eventu w Warszawie ( http://coord.info/GC4C67B ).

 

Chlopie! Od dawna zaslugiwales na ten Kamien Milowy - w koncu wielu z nas uczylo sie zabawy na Twoich keszach!

Sto lat!

siem podpisuje pod tym co y_a_hoo wystrugał

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...