Jump to content

1000


Spider

Recommended Posts

Soolash wez Ty sie nie obijaj.. po prostu

Ależ ja się staram, jak tylko potrafię... Zważ, że nie jestem jeszcze na emeryturze :-). Jak wrócisz zza wielkiej wody, to odwiedzimy Łomżę i jakoś do tego tysiaka dociągniemy...

 

Postaram sie cos zalozyc jak wroce zebys dociagnol, chociaz wczesniej musze sie chyba troche pozrastac, rower to niebezpieczny pojazd zwlaszcza jak jest slisko :).

Link to comment

soolash - szacuneczek i gratki rowniez ode mnie :)

 

a tak swoja droga.. to dlaczego nie bylo wczoraj pupenda?? ;)

 

To obcy zwyczaj ;P myślę, w Trójmieście powinno wprowadzić się wrzucanie do morza :)

 

 

Wojtuś mam nadzieję, że nie stracisz motywacji ;P całuski.

Link to comment

Wszystkim bardzo dziękuję. Szczególne podziękowania dla założycieli-tytanów (bez Was byłoby to niemożliwe - wielki szacunek) oraz towarzyszy wielu wspólnych wypraw (Wasze wsparcie było czasami kluczowe).

 

Pupenda nie bylo, bo dawno nie korzystalem z solarium i silowni :rolleyes:.

 

Do zobaczenia na szlakach...

Edited by soolash
Link to comment

wielkie dzieki za gratulacje :)

 

za tysieczne znalezienie w PL w szczegolnosci dziekuje BOX Team-owi PL, ktorego zalozycielska dzialalnosc w Gorznie jest po prostu imponujaca! :)

 

spoznione gratulacje dla soolasha, ktory jako pierwszy siegnal po tysiaka w PL i dla bogobiga, ktory wlasnie tego dokonal :)

Link to comment

bardzo Wam dziękuję za pamięć! przyznaję, obiecałem sobie jakieś 4 tygodnie temu tysiaka pod choinkę. no ale przekroczyłem własne oczekiwania. łowy pod kilonią i przy neuzelle (ale tam tylko liźnięcie) i w ciągu jakichś 32 godzin strzeliłem 232 kesze, przy czym większa część na nogach. około 36km piechotą i 14 na rowerze (tyle, że padł po 2/3, więc musiałem go... nieść :ph34r:

na koniec zdecydowanym krokiem wysiadłem w poznaniu z pociągu, plecak zdeponowałem w sklepie "lecha" (same fan-artykuły dla fussballspieler) i na przełaj - bo nikt nie bardzo potrafił mi wskazać drogę - wybrałem się w pewne miejsce... które niebawem zaowocuje pewnym bardzo ciekawym nowym earthcachem ;) ciekawym, bo takich miejsc na całym globie na palcach dwóch nóg i rąk można policzyć. do domu wróciłem totalnie padnięty. i ledwo odespałem, dzwoni mr.box: jakaś siedemdziesiątka nowych w górznie czeka :lol:

Link to comment

... w ciągu jakichś 32 godzin strzeliłem 232 kesze, przy czym większa część na nogach. około 36km piechotą i 14 na rowerze (tyle, że padł po 2/3, więc musiałem go... nieść...

To, to do "statistiken machen ja ja" !!!

 

Świetny wynik! Wielkie graty!

Link to comment

Po cichutku i nieoficjalnie spiesze poinformować, iż ABDUL65 dzisiaj przekroczył 1000.

Niniejszym, o ile tutaj zajrzy, składam oficjalne GrATUlacJe :-)

Mieć 1000 znalezień a do tego prawie 30% FTF to jest wynik :anicute:

piękny wynik - gratulacje ABDUL65

GRATULACJE , ABDUL65, cieszę,się,że i moje pojemniczki przyczyniły się do tego sukcesu...

no to kiedy impreza <_< ???

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...