Jump to content

1000


Spider

Recommended Posts

Czesc, ja tam nie mam problemu z "ujawnieniem sie", po prostu nie wiedzialem ze takie forum istnieje. Ciesze sie zatem ze moge cos tu napisac. I dziekuje za gratulacje, nigdy o tym nie myslaem zeby z kims sie scigac. Po prostu mam wielka przyjemnosc ze zaczołem w to sie bawic, poznalmialem dziesiatki fajnych miejsc o których istnieniu nawet nie wiedzialem i spotkalem fajnych ludzi. Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
I dziekuje za gratulacje, nigdy o tym nie myslaem zeby z kims sie scigac. Po prostu mam wielka przyjemnosc ze zaczołem w to sie bawic, poznalmialem dziesiatki fajnych miejsc o których istnieniu nawet nie wiedzialem i spotkalem fajnych ludzi.

Bardzo podoba mi się Twoje podejście do sprawy rkorbi. To nie Formuła 1 tylko ciekawy sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Gratuluję pierwszego tysiączka i życzę szczerze kolejnych.

Link to comment

To może mi ktoś odpowie o co tutaj chodzi i czy ja przypadkiem nie żyje w innym (24-ro godzinnym świecie).

Jakiś czas temu przeczytałem w profilu Alamogul 6/19/10 - Personal daily find record of 917 caches with nvsrvyr and Materus at the Alien Invasion

24h*60 min=1440min 1440min/917=1,57min

Wychodzi z moich obliczeń, że nie robiąc nic poza szukaniem, wpisywaniem i przemieszczaniem się, na jedną skrzynkę miał około 120 sekund. Jak można się przemieścić w 120 sekund 161metrów, znaleźć skrzynkę wpisać się i tak 917 razy? O co tutaj chodzi? A może za oceanem doba ma 48h?

Link to comment

Dzieki, tak dzisiaj wracam na ojczyzny łono, przydałyby się jakieś wakacje. Tempo zdecydowanie spadnie ale zawsze moge liczyc na kolejny wyjazd. Chciałbym pozatym załozyc coś niecos na podlasiu...

 

A ja się nawet nie rozdrabniałem w ostatnich setkach i czekałem na 1500. Choć na Podlasiu jest co szukać wśród skrytek Teda, więc pewnie niebawem 1500 padnie :P

Link to comment

No Staruszku ciesze sie ze przekroczony 1000 i to ze sporym zapasem, tak dalej... widze ze zapalu masz duzo wiec nastepne setki i tysiace nadejda wkrotce :rolleyes:

 

no nic innego jak: gosc jaja sobie robi ze mnie...

ale niech mu bedzie!!

jak by nie bylo przezemnie zaczol keszowac... :laughing:

Link to comment

oj dziekuje, ale nie ma czego gratulowac, trzeba sie zabrac do roboty bo z zakladaniem u mnie cienko... oj cienko..

 

No nie badz taki skromny :)

A z zakladaniem to sie zgadzam, leniu! ale zakladaj w Polsce a nie w Austrii, tu potrzebujemy swierzych skrzynek, Chrzanow, Krzeszow, Oswiecim to Twoje tereny wiec do dziela ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...