Jump to content

700


toczygroszek

Recommended Posts

Gratulacje dla soolasha! Buszuje na Słowacji i właśnie przekroczył 700 znalezień :) Ciekawe z jakim wynikiem wróci.

Dziękuję Wam pięknie. To była duża przyjemność. Niestety nie byłem w stanie zrobić leszego wyniku, bo tylko późnym wieczorem miałem możliwość wyjścia "na miasto" :-). Ale zawsze mówię, że każdy keszyk, nawet nano mnie cieszy wielce... Bratysława okazała się dość wymagającym miastem. 700 opierała się długo, bo odbiłem się bez powodzenia od 4 keszy po drodze do tego jubileuszowego. I nie wiem czy to emocje czy moja słabość...

Generalnie tradycyjne kesze stanowią tam mniejszość. Tybmardziej się cieszę, że jeden zagadkowy wpadł w moje ręce.

Jeszcze raz dzięki.

Cholerka, i znów pod górkę...

Link to comment

Mosznir - jestem jak najbardziej za eventem w tamtych okolicach, niezależnie czy to będzie okazja 750, 800 czy 801 kesza :-). Po cichu liczyłem trochę na event, który chcieli w maju zorganizować w okolicach Pobierowa Niemcy z Uznamu. Chyba jednak liczyli na moją pomoc przy organizacji, której jednak nie mogłem im zapewnić z powodów zbyt napiętego grafiku i rzadszych wizyt w tamtych rejonach. No i sprawa padła... Pod koniec lipca lub w sierpniu na pewno spędzę jakiś czas (tydzień) w Dziwnowie, więc może wtedy. Tylko mam wątpliwości czy przyjechałby jeszcze ktoś oprócz Ciebie i mnie :-).

Link to comment

Był juz w Krakowie 4 osobowy event więc zakładając, że nas jest w sumie 4 ;P to na jedno by wyszło ;)

 

Jeśli chodzi o niemieckie Eventy to ja sobie daruję z moja znajomością tego pięknego języka:P

Edited by Mosznir
Link to comment

Dziękuję, małymi krokami w końcu udało się przekroczyć :) Ostatnie eventy i ilość powiadomień o nowych skrzynkach motywowały do wyjścia z domu.

Dziś z ciekawości zrobiłem pocet query z jeszcze nieznalezionych w okolicy. Mile zaskoczyło mnie że w promieniu 20km jest jeszcze ok 40 skrzynek, a w promieniu 50km jeszcze raz tyle... Będzie co robić w jesienno-zimowe weekendy. Dziękuje zakładaczom.

Link to comment

Wiesia.K - gratulacje za siódmą setkę. W stolicy którego kraju planujesz ósmą? Zdradzisz tajemnicę?

1000 planuję :lol: w Londynie,w zyciu nie byłam jeszcze w Anglii, więc się juz cieszę!!!

Klimat i kuchnia tamtejsze to nie moje " cup of tea", ale sie poświęcę....

Nie ma to jak wyjazdy słuzbowe!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...