Jump to content

Zmiana nicka


zywcu

Recommended Posts

no coz skoro o wszystkim trzeba informowac to rzeczywiscie znienilem nicka z rkorbi, od dawna mi sie to nie podobalo, a bylo wymyslem kedzika (sorrki kedzik), nie widzialem ze mozna nika zmienic ale wczoraj przegladajac niektore rzeczy stwierdzilem ze mozna i to zrobilem :P Pozdrawiam spostrzegawczych :angry:

Pozatym nie sadzilem ze to wymaga kolejnego watku, ale skoro to takie wazne to przepraszam ze zachowalem sie jak dzieciak nie informujac wszystkich wszem i wobec :P Bije sie w piers i z calego serca przepraszam obiecuje ze to sie juz nie powtorzy. <_<

Edited by lonely_wolf
Link to comment

ja chciałam kiedyś zmienić mój - uciąć "PL" :) ale niestety "czysta" formica jest zajęta przez kogoś kto ostatnio logował się dwa lata temu, nic nie znalazł i nic nie założył :D

to fajnie, że kogoś takiego z PL, nie kojarzą :(

Przyznam się. że i ja chciałem ale "Ż" mi nie wchodzi :blink:

Link to comment

Chciałbym wszystkich poinformować, że uległ zmianie mój nick :D

 

Aktualnie moje konto to Spider :)

 

(zmiana udała się dzięki uprzejmości poprzedniego posiadacza konta "Spider", który się już nie bawi i zmienił je na inne, a przez to ja mogłem zmienić swoje na "Spider")

Link to comment

Obiecywalem kiedys ze nie zmnienie nicka, ale lamie obitnice :( i zminiam nicka z lonely_wolf na Sungmanitu znaczenie podobne, Sungmanitu oznacza Wilka w jezyku Lakotow, i bylo noszone przez mojego przyjaciela, ktory zmarl w tym roku. Pozwolilem sobie na uzywanie jego Imienia, jako mojego nicka przez pamiec o Nim...

Link to comment

Wilku, najważniejsze, że zachowałeś swój charakter a nie przemieniłeś się, z powodu wszechobecnego kryzysu, w króliczka na ten przykład... Przemiana ma także dla nas wymiar edukacyjny, bo wszyscy znamy już jedno słowo w języku Lakotów :-).

A tak na poważnie - ładny gest. Pozdrawiam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...