Jump to content

900


soolash

Recommended Posts

Tak sobie spojrzałem na forum i zauważyłem, że 200, 300, 500 ... znalezień mają tu swoje wydzielone miejsce, a 900 okazało się bezdomne. Pewien "kosmita" (w naszych warunkach to nieziemski wyczyn) przekroczył ta niewyobrazalna ilość. Pomyślałem, to będzie miejsce dla kosmitów. Gratulacje dla groszka toczącego.

Link to comment

Mosznir, Ty tak nie kombinuj... to nic nie daje...

taki rkorbi ma taka "1" w domu i jakos machnol w kilka miesiecy ponad 1000 a jeszzce pewnie na tym nie skanczy...

prawda jest taka, ze jak sie wybieralem kiedys do PL to juz sie czailem na jednego FTFa kolo krk, Cache czekal chyba z kilka atygodni na pierwszego znalazce, ale w ostatniej chwili Toczygroszek sie "zlitowal" i mi go sprzatnal...

moje pytanie brzmi: dlaczego nikt z lokalnych Keszerow sie nie wbral po to zaraz w nastepny dzien?? ja jka nie pojade po jakiegos FTFa w tym samym dniu i najlepiej do poludnia to moge zapomniec o pierwszym wpisie a i na 2 nie ma co liczyc czasami...

trzeba zbierac keszyki... jak to mowi nemrodek: dzien bez kesza dniem straconym...!!

Link to comment

Ni sięni emartwcie, na wiosnę ruszę jako "team" - w grupie szukac łatwiej :)

 

prawda jest taka, ze jak sie wybieralem kiedys do PL to juz sie czailem na jednego FTFa kolo krk, Cache czekal chyba z kilka atygodni na pierwszego znalazce, ale w ostatniej chwili Toczygroszek sie "zlitowal" i mi go sprzatnal...

 

Ja kiedyś czaiłem się na kesza, co ponad tydzień czekał na FTF, ale bogobig jakby mnie wyczuł i też mi sprzed nosa ciachnął ;)

 

FTF-y w moich skrytkach to głównie Czesi zbierają, choc mają kawał drogi. Ciągle jeszcze czeka kilka FTFów w tym jeden EarthCache - co mnie dziwi, bo przy nim to nawet nie trzeba nic szukać :D

Link to comment

Delikatnie mówiąc. Ostatnio soolash jest szybszy od powiadomień o nowym keszu. :)

Prosze nie demonizowac mojej osoby :D Raz mi sie udalo, bo akurat bylem w necie, gdy sie keszyk pojawil, wiec skorzystalem. A co mialem zrobic? ;) Admiralnie, nie poluje na FTF-y, ale jak sie trafi, to sie raduje. Cieszy mnie kazdy fajny kesz; ftf, stf, ttf...ntf.

Niebawem na polnocy pojawia sie nowe mikrusy by soolash, wiec zajmujcie miejsca w blokach startowych B) .

Link to comment

 

BTW :) Kedzik to już trzeci temat z 900 ;>

 

no u mnie niewidac ani jednego takiego tematu, Nemrodek tez niewidzial na swoim kompie... niewiem czym to jest spowodowane..

poza tym Nemrodek wart nowego watku "900setki"... (chyba troche z tym przesadzilem...)

 

Bo to forum ma taką opcję że z automatu wrzuca filtr wyłączający wątki w których nikt się nie udzielał od 90 dni.

Na stronie glownej forum "click here to show filter options" i zaznaczamy "show all", albo po prostu 900 w wyszukiwarkę:). Pisałem nie dlatego, że mi ta wielowątkowość przeszkadza :), tylko też się kiedyś naszukałem wątku który powinien być i trochę mi to zajęło :) więc przyda się na przyszłość :P.

Link to comment

Serdeczne gratki dla BOX TeamPL, ktory w ostatni weekend nie tylko sie duzo nagadal na temat geocachingu, ale jeszcze pyknal z nawiazka 900 znalezien. Do 1k juz niewiele zostalo :).

niewątpliwie miałem w tym swój udział bo już pod koniec dnia na zmianę ciągnęliśmy jeden drugiego do kolejnych keszy

Jeszcze raz gratulacje

Link to comment

Serdeczne gratki dla BOX TeamPL, ktory w ostatni weekend nie tylko sie duzo nagadal na temat geocachingu, ale jeszcze pyknal z nawiazka 900 znalezien. Do 1k juz niewiele zostalo :).

niewątpliwie miałem w tym swój udział bo już pod koniec dnia na zmianę ciągnęliśmy jeden drugiego do kolejnych keszy

Jeszcze raz gratulacje

Gratulacje dla Boxa i yahoo, zdaje sie że idą łep w łep ... <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...