Jump to content

Events in Tricity


soolash

Recommended Posts

Tak sobie rzuciłem okiem na mapę planowanych w Polsce geoeventów. Na północ od stolicy wielka pustka. Środek ciężkości geocachingu przeniesiony na południe... Smutno trochę :-(.

Soolash, nie smuć się. Ileż to trzeba, żeby coś zorganizować. Hasło rzucone, woda na mój młyn pooooszła ;).

Link to comment

Czy będzie to 4/4/14?

 

To ta data, choć event nie ze względu na datę. To będzie wystawa. A zapowiada się coraz ciekawiej, więcej o tym napiszę, jak kilka szczegółów zostanie dogranych. W każdym razie z bliższych czasowo Krakowa stron (wliczając Warszawę i Wrocław) na wieczór da się dotrzeć, a z dalszych warto pomyśleć o wolnym na ten dzień.

Link to comment

Zaprasza Wszystkich GeoZakręconych na Event 4 kwietnia 2014 w Gdańsku.

 

Jak żyć - sezon2 -czyli Trudne Wybory

 

Celem jest integracja środowiska 3city oraz omówienie sytuacji w naszym grajdołku

w tym jakże trudnym, pełnym wyborów roku 2014.

Mam nadzieję, że odbędzie się tradycyjny konkurs/quiz z "cennymi" nagrodami.

 

Zapraszam

abdul65

Edited by abdul65
Link to comment

Koleżanki i Koledzy, tym razem zapraszam na 3event "Smoki w Gdańsku".

2 razy (w dniach 1.08 i 3.08 o godz.18.00) spotkamy się aby popływać na smoczych łodziach po Motławie w Gdańsku

i jednocześnie przygotować się do zawodów smoczych łodzie w trakcie Jarmarku Św.Dominika w Gdańsku 9.08.2014.

 

Zapraszam Wszystkich chętnych do spalenia kilku kalorii oraz ew. godnego reprezentowania Gocachingowej osady w tych zawodach

oraz kibicowania śmiałkom :)

 

Smoki w Gdańsku - ... My link

 

Zapraszam

abdul65

Link to comment

Serdecznie zapraszam do Gdańska na organizowany przez Denaturkę & abdul65 Cito-GeoEvent "Dżem seszyn"

 

25.10.2014 - godz. 11.00 (sobota). Posprzątamy, pogadamy, pojemy...

 

Dżem seszyn - czyli jesienne przygotowania.

 

Ponieważ nie zostałem zaproszony do fejsbukowej rzeczywistości Geocaching Pomorze (i słusznie bo nie

używam fejsa) to bardzo proszę roześlijcie wici..

 

Zobowiązuję się nie publikować żadnych nowych keszy w tym czasie, chociaż pozwalam

na wirtualne logowanie udziału w Evencie moim faworytom: Teddy-teufel und jensraisen.

Edited by abdul65
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...