Jump to content

Events in Tricity


soolash

Recommended Posts

Bo to nazwa wlasciwa. :)

No pewnie że tak! Po drugiej stronie nasypu kolejowego jest przecież dla równowagi ulica Biała.

Obecnie nie jest to nazwa właściwa - najwyżej 'potoczna', ale nieważne.

 

W/g planu miasta z 1946 roku ul. Czarna była jeszcze Czarną do lipca 1946, następnie przemianowano ja na Montwiła Mireckiego, a w roku 2002 otrzymała nazwę ks. Józefa Zator-Przytockiego byłego proboszcza kościoła NSJ żołnierza AK.

Jeżeli Zator-Przytockiego przed 2002 r. nazywała się Montwiłła, to musieli nieźle zamieszać, ponieważ obecna Czarna na planie z 1946 r. nazywała się Montwiłła :) Ciekawe dlaczego je zamienili ze sobą.

Link to comment

Biję się z myślą o zwołaniu noworocznego trójmiejskiego spotkania. Nie chciałbym być jedynym keszerem, który się na nim stawi, więc daję pod rozwagę taką oto propozycję. Spotkajmy się przy dobrym piwie (może być drogie, żebyśmy za bardzo nie szaleli :-)), serach, chlebie ze smalcem lub preclach, podsumujmy stary rok i podzielmy się planami na następny. Co Wy na to? Miesiąc: styczeń, dzień tygodnia: piątek lub sobota. Czekam na sugestie i propozycje terminów (forum lub priv). W przypadku braku zainteresowania upiję się z rozpaczy :-).

Link to comment

Biję się z myślą o zwołaniu noworocznego trójmiejskiego spotkania. Nie chciałbym być jedynym keszerem, który się na nim stawi, więc daję pod rozwagę taką oto propozycję. Spotkajmy się przy dobrym piwie (może być drogie, żebyśmy za bardzo nie szaleli :-)), serach, chlebie ze smalcem lub preclach, podsumujmy stary rok i podzielmy się planami na następny. Co Wy na to? Miesiąc: styczeń, dzień tygodnia: piątek lub sobota. Czekam na sugestie i propozycje terminów (forum lub priv). W przypadku braku zainteresowania upiję się z rozpaczy :-).

jestem za- ale w sobotę ;)

Link to comment

To prawda: event wisi już na stronach GC.com. Pragnę poinformować, że konkurs geopiwny jest już przygotowany tylko nagroda jeszcze nie została zakupiona (wizja już jest!). Konkurs naprawdę łatwy, nie powinien nikogo zestresować ani nikomu sprawić wielu trudności. Serdecznie zapraszam do Gdyni.

Link to comment

Niespodziankę nam Czesi w Trójmieście przygotowali :-). To chyba już czwarty event GC u nas With beer in the 3City. Termin nieodległy i niestety w dzień roboczy, ale może komuś będzie pasować.

Dla mnie to synteza dwóch uwielbianych przeze mnie używek: piwa i geocachingu, więc jak nic się nie urodzi, to z przyjemnością się zjawię (koniecznie z puszką jakiegoś polskiego piwa)...

Link to comment

Niespodziankę nam Czesi w Trójmieście przygotowali :-). To chyba już czwarty event GC u nas With beer in the 3City. Termin nieodległy i niestety w dzień roboczy, ale może komuś będzie pasować.

Dla mnie to synteza dwóch uwielbianych przeze mnie używek: piwa i geocachingu, więc jak nic się nie urodzi, to z przyjemnością się zjawię (koniecznie z puszką jakiegoś polskiego piwa)...

ja tez będę. Miło.ze czesi uznali nasze Trójmiasto za miejsce warte geo- odwiedzenia :rolleyes:

Mam nadzieje, że pobuszuja trochę po naszych skrytkach,zanim zasiąda do piwa, mam kilka w okolicy...

Link to comment

A ja się spytam przy okazji. Czy jest w planach 'third time in tri city' :laughing::-)

Nie wiem, ale widzę,że trójmiejskie eventy maja juz markę :anicute:

poza tym na wiosnę planujemy kilkadziesiat nowych skrytek do opublikowania i nawet ustalamy co kto bierze, co by konfilktów i wyścigów nie było , o! :rolleyes:

Edited by Wiesia.K
Link to comment

I jak udał się event? :)

Myśle że się udał, jak na taki spontan frekwencja 10 osób to dobry wynik. Było kameralnie i sympatycznie. Był to (do tej pory) mój najkrótszy event GC na jakim byłem. Trwał w naszym przypadku ok 3h :) Ale itak podziwiam Czechów - jechali całą noc, w dzień znaleźli 40 skrzynek (byli nawet na Helu), potem spotkanie, dziś cachowanie w Gdańsku do max 14, a jutro rano do pracy w Nahodzie...

 

Fajna inicjatywa z zakładaniem eventu na przyjazd do danego miasta - podobno jak byli w Londynie to też założyli spotkanie ;)

Link to comment

10 listopada 2012 r. zapisze się w historii pomorskiego geocachingu duzymi literami:-). Zgodnie z planem odbyły się w województwie dwa spotkania. Oba bardzo udane i liczne. Mnie szczególnie cieszy duża frekfencja na moim CITO, gdyż liczba uczestników przerosła moje oczekiwania. Wszyscy bardzo aktywnie działali i, mam taką nadzieję, dobrze się bawili. Tak jak obiecałem, było gorąco. Największe ognisko miało około 3-metrowe płomienie a kawałek lasu zupełnie zmienił swój wygląd i charakter po naszych zabiegach. To daje satysfakcję. Więcej napiszę w logu eventu po dokonaniu wpisu przez wszystkich uczestników. Pomorskie geospotkania - ZAWSZE! :-)

Link to comment

Podchwytując myśl by formicaPL z sąsiedniego wątku, by ożywić trójmiejski wątek, który obumarł ostatnio, czy trojmiejskie geośrodowisko ma potrzebę jakiegoś spotkania? Jakaś wola na północy jest, czy zupełnie ją zima zdominowała?

Marzec mam wolny, 3.3 wracam z Lądka...

trza omówic plany na przyszłośc i w ogóle...

Link to comment

Wojciechu - a po co się pytać :-) Zakładaj i już... Jak pokazały moje Warszawskie doświadczenia, ludek geokeszerski spragniony jest spotkań i pogaduch w cieple i pod dachem :-D

A jak porozsyłasz zaproszenia przez profile do 'swieżaków', to będziesz miał okazję nowych ludzi zapoznać :-D

Edited by ru.beus
Link to comment

No wreszcie!!!

Event w 3Mieście:-).

 

Długo trzeba było czekać, ale jak widać warto było, bo to spotkanie, które zdążyło już sobie wyrobić markę w naszej okolicy. Niestety, znam jedynie z opowiadań i doniesień, bo poprzednie terminy nie pasowały mi nigdy ze względu na porę wianków :-). W tym roku jest to piątek - idealnie!

Czwarta Pomorska Kupalnocka

 

Do wianków Panowie i Panie!

A kto chce geomącić,

niech lepiej w domu zostanie :-)

Link to comment

A może byc mały, skromy evencik, bez power traila???

Ja z radością przyjmę każdą propozycję, ale jesli miałbym wybierać, to wolałbym się spotkać i pogadać z ludźmi, niż w grupie latać za skrytkami.

OK, Komitet wykonawczy rozważy petycję Obywatela... :smile:

Link to comment

Witam Wszystkich i zapraszamy wraz z kolegą "piona" na GeoKajakowyEvent:

"Kajakiem po Gdańsku" http://coord.info/GC4F10P , który odbędzie się 13.07.2013

o godz. 10.30 w Gdańsku oczywiście ;)

 

Super event w super miejscu, tylko w Gdańsku jest mozliwe zdobycie takiego małego power traila kajakowego

i nie sa to podparapetówki, zapraszamy!

Róznorodnośc krajobrazów- zdumiewjąca- od znanego Długiego Pobrzeża, poprzez tereny stoczniowe,

małe mariny,zaniedbane dzielnice, po sielskie wisokowe widoczki z łabądkami.

Mnóstwo Zabytków architektury hydrotechnicznej..

Wielkie dzięki Ojcom załozycielom tych skrytek- abdulowi65, Pionie i Higlanderowi, który był pionierem w tej tematyce!

Link to comment

Nieśmiało wspomnę o kolejnym spotkaniu integracyjnym z serii "Z wieżą się zmierz". Zmagania odbędą się na wysokim poziomie, bo na wieży widokowej Pachołek w Gdańsku Oliwie. 13 września 2013 r. - pechowy piątek, będzie trzeba uważać nie tylko na walącą się jengę, ale także na Pachołka, który może nie wytrzymać takiego obciążenia.

Wiadomo o co będzie gra w tej edycji - zwycięzca otrzyma nieśmiganą, nieaktywowaną jeszcze polską geocoin :-).

Zapraszam na Z wieżą się zmierz II - wyjątkowo pechowo.

Ilość miejsc ograniczona :-). Jeszcze są miejscówki...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...