Jump to content

clarifying the commercial guidelines for cache placement


MissJenn

Recommended Posts

Teraz WSZYSTKO już jest jasne.

 

Dla mnie nie jest. To znaczy zasada jest jasna, ale jej uzasadnienie i przyczyny zmiany decyzji - już nie.

 

Ale nie chcę już drążyć tego tematu. Jakkolwiek by to było bez sensu, mi osobiście to pasuje.

Nie zakładam skrytek dwusystemowo, więc nie mam problemu przy tworzeniu listingów.

Brak informacji, że skrytka była już wcześniej opublikowana, sprawia, że mogę logować "FTF na GC", dzięki czemu szybciej dojdę do diamentowego badża :)

Link to comment

Teraz WSZYSTKO już jest jasne.

 

Dla mnie nie jest. To znaczy zasada jest jasna, ale jej uzasadnienie i przyczyny zmiany decyzji - już nie.

 

Nie wierzę. Jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem, jesz ryby...

 

Nawet kolędy ładnie śpiewa, choć pewnie ryby smakują mu bardziej... :)

 

Do zobaczenia wieczorem, postaramy się przybyć na czas.

Edited by Plomba
Link to comment

O ile dobrze rozumiem, w wyjaśnieniach centrali jest mowa wyłącznie o 'cache pages' - więc notka dodana przed publikacją informująca o funkcjonowaniu skrytki w innym serwisie - bez podawania jego nazwy, kodu, itp. nie jest zabroniona ?

Edited by ru.beus
Link to comment

:lol::lol::lol::lol::lol:

Micha mi się cieszy, jak sami potrafią zaplątać się aby tylko choć cień informacji o konkurencji się nie przedostał. Warto czasem odwiedzić stare śmieci, choć pasowało by częściej, aby zdążyć odpowiedzieć w wątkach, które jako niewygodne zostały poblokowane. Szczególnie spodobały mi się odpowiedzi osób na propozycję StrykerPL - świadczą o całkowitym braku jej zrozumienia. Winny ciągle zaniżający się poziom edukacji?

Nie zdążyłem też kłamstwa pewnej osoby wyprostować, wątek zamknięty, ale pewnie ta osoba doskonale sobie z kłamstwa zdaje sprawę - w końcu pamięć ma dobrą bo dużo ryb je :-)

A teraz pewnie jako niewygodną osobę się mnie skreśli z forum - w takim przypadku się odwdzięczę ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...