Jump to content

Zaginione TravelBugi


Spider

Recommended Posts

Dzisiaj niestety zaginęła moja skrytka w centrum Wrocławia :( Pojemnik najprawdopodobniej wyrzuciła ekipa remontowa prowadząca kabel elektryczny zaraz obok skrytki.

 

No i przez to odkryłem pewną funkcjonalność na stronie GC (chyba jest od niedawna). Jeśli w zaginionej skrytce są TravelBugi lub Geocoiny to jako właściciel skrytki mamy możliwość zaznaczenia TB jako zaginionego - na stronie z TB po prawej jest opcja "Mark item missing". Po wybraniu tej opcji TB jest wypisywany z naszej skrytki, jego lokalizacja ustawiana jest na "Unknown Location" oraz jest dodawany automatyczny log: This Trackable has been marked ‘missing’ by a cache owner or site administrator. Trackables are marked missing when it is determined that they are no longer located in the cache they are listed in or in the hands of the current holder. Review the most recent logs on this Trackable to learn more information about its current state. , dzięki któremu właściciel powiadamiany jest o zaginięciu.

 

Na koniec życzę wszystkim, żeby jak najrzadziej musieli korzystać z tej opcji.

Link to comment

Dzięki. Właśnie skorzystałem z tej opcji i wykonałem tą przykrą powinność. Już od pewnego czasu zastanawiałem się co, z tym fantem można zrobić. Szkoda, że skrytki wciąż giną. Jeszcze większa, gdy zawierają TB i geocoiny. Kiedyś dostałem taki cios w lotniskowym geohotelu (GDN). Niedługo po dorzuceniu TB przez Norwegów skrzyneczkę wcięło wraz z zawartością. Żal...

Link to comment

Dzisiaj niestety zaginęła moja skrytka w centrum Wrocławia :( Pojemnik najprawdopodobniej wyrzuciła ekipa remontowa prowadząca kabel elektryczny zaraz obok skrytki.

 

Hansel und Gretel? Wielka szkoda ['][']

 

To była najbardziej bezczelna skrzynka miejska jaką znalazłem. Bardzo mile wspominam ten fakt. I tak jestem pod wrażeniem tego jak długo przeżyła. W sumie dobrze że po jej odkryciu (duże, czarne pudełko) nie ogłoszono alarmu bombowego.

Link to comment

ja jestem w plecy z 3 TB :P

I odpuscilem nastpne bo zal mi patrzec na ich koniec.

Jeden w USA, jeden w CR a jeden w Polsce - nawet nie wystartowal ze skrzynki :/

 

Zawsze możesz użyć zapasowych blaszek (m. in. po to są) albo zrobić ich kopię - wiele TB takich miałem w ręku. Mi też jeden ugrzązł u jakiegoś gościz z Kanady, który od 3 misięcy się nie logował no i nie wiem czy reaktywować, czy czekać jeszcze...

Link to comment

Zawsze możesz użyć zapasowych blaszek (m. in. po to są) albo zrobić ich kopię - wiele TB takich miałem w ręku.

 

To jest bardzo dobra rada, nigdzie nie jest powiedziane, że TB może podróżować tylko z oryginalną blaszką :P

Bądź rodakiem i jak zapłaciłeś, to trzymaj przy życiu !!! Zrób reaktywację i puść dalej TC i inne potrzebne masz :laughing:

Link to comment

W jednej z moich skrytek był TB. Jak robiłem serwis to okazało się że pluszak od TB jest ale ktoś ukradł blaszkę. Napisałem więc do właściciela jak sprawa wygląda i że mogę zrobić zastępczą "blaszkę" jeśli poda mi reference number. Numer dostałem, wydrukowałem "blaszkę" z numerem, zalaminowałem i przyczepiłem do pluszaka :P A właściciel bardzo się z tego ucieszył i serdecznie mi dziękował :laughing:

Edited by SpiderPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...