Jump to content

600


toczygroszek

Recommended Posts

Gratulacje! To tak jakoś Ci się z Bitwą pod Grunwaldem się zbiegło... :laughing:

 

tylko 10 zabraklo!!

 

dziekuje, nie ma czego gratulowac, tu u nas walczy sie o kazdego FTFa a jak jest mozliwosc uzbierac wiecej to sie jedzie i zbiera...

kiedys ktos musi dogonic mistrza Toczygroszka...

Link to comment

no pieknie, pieknie widze ze dobre wzorce nasladujesz!! Niewracaj szukaj dalej tylko nie po czesku "szukaj"!! hehehe

 

Nie polecam jeszcze używać słowa "daj/podaj picie" chyba, że dziewczyna bardzo Wam się podoba :D i bardzo chce się wam pić :ph34r:

 

No już wróciłem trochę się nahledałem jednak planowałem więcej ;) dopiero w Pradze nadrobiłem sobie ciągłe picie w Morawach :ph34r:

 

Diky :blink: Dobry lov i Na shle ;) czy jak to się w Czechach pisze :)

Link to comment

Niestety właśnie zauważyłem, że jedna ze znalezionych przez nas w niedzielę skrytek została zarchiwizowana. Tak więc gratualcje przedwczesne. Gdybym logował trzy godziny wcześniej jeszcze bym się załapał. Ale i tak jesteście rodzicami mojego sukcesu :D. Gdyby nie Wasz upór i determinacja, to miałbym wciąż 598 zamiast 599 :lol:.

Edited by soolash
Link to comment

Gratulacje! Hoduj pomału brzuszek na pupendo ;)

Ooooo! To jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie... Mam czas. Ciekawe co lepsze: solidna warstwa tłuszczyku, który zamortyzuje coin (to stan aktualny) czy może kaloryfer (stan wymarzony). W Twoim przypadku kaloryfer pomógł?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...