Jump to content

Premium membership i paypal


shchenka

Recommended Posts

Licho mnie podkusiło i spróbowałem opłacić przedłużenie członkostwa tym razem za pomocą paypala. Efekt niestety daleki od oczekiwań - Groundspeak obciążył moje konto paypal kwota 102 zł, a status członka podstawowy. Zgłosiłem reklamację do groundspeaka, ale nic nie odpisują. Czy miał ktoś podobną sytuację ? Macie jakieś pomysły co zrobić ?

Link to comment

Dwukrotnie płaciłem PayPalem bez problemów - status konta uaktualniany byl bardzo szybko. Może w Twoim przypadku jest to związane z jakimiś technicznymi robotami, bo na głownej wisi komunikat: "Geocaching.com will be going offline temporarily for a site update on Tuesday, June 29th at approximately 1pm PDT (GMT -7). We apologize for any inconvenience this may cause."

Bombardowałbym ich mailami, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Link to comment

Dzięki. Niestety żadnego emaila od groundspeaka z numerem "S-" nie dostałem, nie ma go też w potwierdzeniu od paypal, ani w historii transakcji payal przy opłacie dla groundspeaka. Coś im się może rozsynchronizowało, albo może to dlatego, że używam innego emaila w gc i innego w paypalu, no ale chyba nie jestem jedyną osobą, która tak robi.

No nic, na razie pozostaje mi pisać do nich i czekać. Wysłałem na razie dwa maile, w zeszłym tygodniu i w tym, otworzyłem też ticket, wcześniej czy później może ktoś odpowie. Zastanawiam się czy lepiej zapłacić drugi raz, tym razem kartą, czy czekać aż w końcu zareagują, no bo trochę zależy mi na czasie :o

 

Zamelduję czym to się skończy.

Link to comment

Ponieważ to trwa i trwa, a ja nie bardzo chcę czekać, to zapłaciłem drugi raz, tym razem kartą i znów jestem premium. Może później mi zwrócą jedną z tych płatności.

 

Obawiam się, że raczej doliczą Ci na kolejny okres. Ale przynajmniej będziesz miał większą motywację do keszowania :mad:

Link to comment

Czy mogę prosić o próbę doładowania mojego konta przez osobę z kartą kredytową. Toczygroszek próbował tego dokonać niestety nie udało się (system zgłaszał błąd). Mogę oczywiście przed transakcja przelać przybliżona kwotę a po rozliczeniu przez bank wyrównam do pełnej kwoty.

Nie chcę ryzykować z PayPalem.

Link to comment

Nie chcę ryzykować z PayPalem.

 

hmmm.. widze, ze mieliscie zle doswiadczenia z PayPalem. akurat ja do tej pory nie mialem problemow z ta forma platnosci. Zarowno w oplacie za Premium, jak i za inne zakupy na swiecie. Czy to mozeliwe, ze placicie z konta "tymczasowego" na PayPal'u? Ja mam juz swoje stalem konto na tym serwisie i nie zdarzyly mi sie zadne przykre niespodzianki...

Link to comment

Czy mogę prosić o próbę doładowania mojego konta przez osobę z kartą kredytową?

 

Dziękuję Ru.beusowi za szybkie działanie.

 

Jeszcze krótka informacja. Przez pewien okres nie miałem PM i po odnowieniu nie straciłem wcześniej zdefiniowanych list i personal cache note. Również fovorites pozostały bez zmian.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...