Jump to content

Maskująca taśma klejąca


Thathanka

Recommended Posts

W Castoramie można dostać taśmy klejące (byłem we Wrocławiu w factory, ale myślę, że dostępne są w każdym markecie) w kolorach srebrnym, czarnym i ciemnozielonym w cenie 15 zł za 10 metrów (lepszej firmy) oraz srebrną i czarną za 6 zł za 10 metrów (gorszej firmy). Jak kupiłem czarną za 6 zł i jest OK.

Link to comment

Znalazłem taśmy maskujące firmy Helikon-Tex (polska, dobra firma spod Wrocławia).

 

Katalog: http://www.helikon-tex.com/materialy-robocze/katalog2011.pdf (taśmy są na 29 stronie):

- self-clinging camo tape, kod: TM-SCG-CO-07

- self-clinging camo tape, kod: TM-SCG-PO-10

 

P.S. Przy okazji polecam spodnie tej firmy - od kilku lat kupuję bojówki tylko tej firmy i bardzo sobie chwalę ich jakość :)

Link to comment

Drogi interes. Znalazłem w Niemczech 2 albo 3 skrzynki obklejone zwykłą taśmą klejącą w kolorach maskujących. Szukam u nas czegoś takiego i nie ma :(

 

Co masz na mysli piszac "zwykla tasma klejaca"? Te co podalismy linki to wlasnie zwykle tasmy w kolorach maskujacych.

A czy to taki drogie? Ja kupilem swoja jakies 3 lata temu za ok 40 zl i mam ja do dzis. Okleilem nia czesc z moich keszy, a mam ich sporo zalozonych (oczywiscie nie wszystkie nia oklejalem) i mam ta tasme do dzis jeszcze na wiele keszy. Na skrytke "small" schodzi moze z pol metra tasmy, na mikro to czasem potrzebny pasek jest szerszy niz dluzszy, nieraz wystarczy doslownie pare cm.

Link to comment

Jesteś pewny?

 

Cechy produktu:

Szerokość: 48mm

Długość: 50y

 

Ilość sztuk: 30

 

????

Ja widze to tak:

 

Numer katalogowy SP_NZ_5681

Producent MFH

 

Samoprzylepna taśma maskująca w kamuflażu Universal Camouflage Pattern.

Wykonana z miękkiej, bawełnianej tkaniny dobrze przylegającej do maskowanych przedmiotów.

 

Waga: 60g

Szerokość: 50mm

Długość: 3,5m

 

Jak zwykle przegladarki oszukuja... :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...