Jump to content

Naklejki na kesze


Thathanka

Recommended Posts

Przymierzam się do zrobienia nalepek na kesze. Macie pomysł jak przetłumaczyć na polski "Official Geocache"?

Myślałem, by pominąć "official", bo wydaje mi się nieprzekładalne w tym kontekście na polski.

 

Jeśli macie sugestie, na czym, jak i gdzie to drukować by było względnie trwałe, to z chęcią poczytam.

Link to comment

Przymierzam się do zrobienia nalepek na kesze. Macie pomysł jak przetłumaczyć na polski "Official Geocache"?

Myślałem, by pominąć "official", bo wydaje mi się nieprzekładalne w tym kontekście na polski.

To "official", to oręż przeciw innym bazą - odpuść sobie. Fajnie, że kłótnie i akwizycja już się skończyły.

 

Odnośnie druku, to samodzielnie raczej trwałego nie zrobisz - Krystian na druku się zna i wie co mówi...

Ja sobie myślę, że jak by więcej takich naklejek miało być - można pomyśleć jeszcze o sitodruku (koszt przygotowania sita, to jakieś 50 PLN [jeden kolor] - odbitki, taniutko....).

Link to comment
Ja sobie myślę, że jak by więcej takich naklejek miało być - można pomyśleć jeszcze o sitodruku (koszt przygotowania sita, to jakieś 50 PLN [jeden kolor] - odbitki, taniutko....).

 

Tak też myślę, chętnie bym się włączyła w spółkę produkującą takie naklejki - przydadzą się.

 

Przy tej okazji aż się narzuca, że przydałby się polski sklep dla GC PL. Ech, gdyby taniej za ZUS było...

Link to comment
Przy tej okazji aż się narzuca, że przydałby się polski sklep dla GC PL. Ech, gdyby taniej za ZUS było...

Budowlanka, trochę siadła, ZUS i tak muszę płacić, więc może bym taki sklepik założył... - chyba nawet fajną domenę posiadam :laughing:

Link to comment
Myślę, że spokojnie możesz się udać do dowolnej firmy robiącej nadruki do oklejania samochodów... Technika nadruku to http://pl.wikipedia.org/wiki/Druk_solwentowy

 

Solwent jest bardzo wytrzymały. Zrobię kilkanaście, może kilkadziesiąt próbnych jak wrócę z urlopu. Mój brat się zajmuje reklamami i często okleja samochody. Przy druku materiału na samochód zawsze zostaje trochę przestrzeni. Do tej pory zagospodarowywał ją drukując naklejki dla dzieciaków. Chyba da się namówić na próbki.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...