Jump to content

500


kedzik

Recommended Posts

Dziękuję. Tak jakoś samo poszło :)

Akesis - ściskam łapkę gratulując. Dodatkowo moim keszem #500 był właśnie kesz Akesis :lol:

A test czarnego potwora był ogromną frajdą i przyjemnością - już Ty, y_a_h_oo, wiesz B) Czarnego cmokam w pyszczydło.

Link to comment

Gratulacje dla kamuś za 500 znalezień. Wynik osiągnięty w zaledwie pół roku, głównie na terenie Polski.

Czas coś założyć ;)

 

Jako że niedawno zaczęłam korzystać z forum, dopiero teraz zauważyłam, że ktoś mi czegoś gratuluje. I to nie byle kto, bo sam Toczygroszek, BOX Team i Mpark. Obiecuję, że niedługo coś założę ;) i dziękuję :) i oczywiście gratulacje dla Mparka, który w Górznie znalazł 500 skrzynkę i to o wiele więcej :)

Link to comment

Nie wiem, czy to tak się wypada samemu wpisywać, ale etykieta nigdy nie była moją mocną stroną, a jestem z siebie dumna ;)

 

12.02 zaliczyłam swojego urodzinowo-jubileuszowego kesza (ćwierć wieku, 500 skrzynek).Tego samego dnia minęło równo 5 miesięcy, od kiedy zaczęłam zabawę w geocaching. I tym się chciałam pochwalić, o!

Edited by pierwiastekz3
Link to comment

[

Dziękuję Wiesia :)

W gonieniu gdańskich hurtowników nie mam szans - zbyt dużo czasu przebywam w geoniebycie, a ostatnio to nawet przez 3 miesiące nie miałem dostępu do internetu, więc nawet nie miałem jak pogratulować im "pińcestek", a teraz mają już ponad 700.

Ale staram się jak mogę :)

 

Zakładać też będę, ale to już po świętach.

Ale oni pracują teraz, a Ty masz wolne, zatem do dzieła...

Na nowe Twoje super skrytki czekamy z utęsknieniem!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...