Jump to content

500


kedzik

Recommended Posts

no niestety kolega nemrodek sie nie spisal we Francji i nie przekroczyl 500et, ale miejmy nadzieje ze niebawem..., no chyba ze ktos inny, ja nieposiadam aktualnie GPSa (Colorado w servisei gosci) poza tym w samochodzie (jest wbudowany) wiec w poscigu za kolego Toczygroszkiem nie biore aktualnie udzialu... :)

Link to comment

no czekalem ale nie na kesza tylko na Nemrodka... ale ten sie calkiem zaopuscil, i w Francji malo znalazl...

wiec musialem sam zalatwic ta sprawe 500set!!

a teraz za Toczygroszkiem...

choc jest keszer co nas wszystkich goni, tylko niewiadomo dlaczego przypisano go do Czech a polak z krwi i kosci jest...

ale ma juz ponad 300 a keszuje od maja hehe...

dzieki za gratulacje...

Link to comment

Dzieki. 500 padla na walijskim mega-evencie, gdzie 'zaliczanie' keszy polegalo na ustawieniu sie w kolejkach do logbookow. Przy keszach w centrum miasta trzeba bylo czekac z 10 minut. :laughing: Po kilkunastu takich 'znalezieniach' zdecydowalismy sie na podroz za miasto, w okolice gdzie proporcje mugoli i keszerow nie byly az tak bardzo zaburzone. Fajnie jednak bylo poznac kilku ludzi, ktorzy na geocaching choruja znacznie bardziej uciazliwie. ;)

Dialog z mega-eventu

- ile masz znalezien

- kolo 500

- o, dopiero zaczynasz?!

 

:lol:

Link to comment

Dziękuję, dziękuję :) Właśnie zalogowałem znalezienia :D Miało być ich więcej ale niestety odbiłem się od kilku skrytek (5 DNF i kilka braków możliwości podjęcia). Ale i tak było super bo jest 500 i dodatkowo pobawiłem się w szpiega śledząc niczego się nie spodziewających niemieckich geocacherów :D

Edited by SpiderPL
Link to comment

Gratulacje dla kolegi Baczy, za osiągnięcie 500 znalezień. Cieszę się, że moje skrzynki miały w tym udział :-D

Również gratuluję i tym bardziej się cieszę, że ze 20% tego to moje :)

teraz sie beda licytowac, ktory mial wiekszy odsetek ;->>

 

anyway, z 85 moimi znalezieniami skrzynek toczygroszka (co stanowi dokladnie polowe jego polskich keszy - podkreslam, polowe jego bardzo dobrych polskich keszy!), toczy objal przewodzenie w moich statystykach :) - dzieki za bardzo dobra zabawe, moglem sobie naprawde poszerzyc horyzonty :)

 

druga, mocna pozycja, ru.beus, 63 znalezienia, glownie dzieki niezmordowanej akcji kapliczkowej :) - wielkie dzieki!

 

wsrod "najbardziej zasluzonych", powiedzmy 25+ moich znalezien, mam jeszcze bardzo fajne skrzynki lavinki, meteora i emkape - dzieks :)

 

oczywiscie dziekuje jeszcze 95 innym keszerom, ktorych skrzynki zsumowaly sie w tak ladna sumke ;)

 

i Spiderowi za to, ze mozna to sobie wszystko ladnie obejrzec na geocaching.pl :)

 

Gratulacje dla Spidera i lekko spóźnione dla Baczy! 500 znalezień to już nie lada wyczyn.

 

dzieki! :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...