Jump to content

Znikające Premium Member


formicaPL

Recommended Posts

Hej,

zauważyłam dziwną rzecz na forum - zniknął mi podpis o premium member (spod avatara i z grupy):

screenkc.jpg

 

Premium member mam do 24 grudnia. Ostatnio zmieniałam (dodawałam) podpis i lokalizację, ale nie wiem czy coś by to mogło popsuć. Zdarzyło się Wam coś takiego?

Link to comment

Słyszałem o nowej akcji autora GSAKa. Autor odbiera konto premium member użytkownikom, którzy podmieniają w jego programie datę na straszą :) Taka wspólna dziłalność z Groundspeak-iem.

Następni będą użytkownicy GcToura, całkowicie im konta zablokują :D

Link to comment

Słyszałem o nowej akcji autora GSAKa. Autor odbiera konto premium member użytkownikom, którzy podmieniają w jego programie datę na straszą :D Taka wspólna dziłalność z Groundspeak-iem.

Następni będą użytkownicy GcToura, całkowicie im konta zablokują <_<

Na szczęście u nas większość podmienia datę w systemie, a nie w GSAKu :) , gorzej z używaniem GcToura... a co tam, jak mi konto zablokują to najwyżej będę się bawił tylko na OC... :unsure:
Link to comment

Hej,

zauważyłam dziwną rzecz na forum - zniknął mi podpis o premium member (spod avatara i z grupy):

screenkc.jpg

 

Premium member mam do 24 grudnia. Ostatnio zmieniałam (dodawałam) podpis i lokalizację, ale nie wiem czy coś by to mogło popsuć. Zdarzyło się Wam coś takiego?

 

Podpis na forum można edytować, dodaj sobie "Premium" w nazwie i po ptokach :) Konto nadal masz premium, więc to tylko kosmetyka.

Link to comment

Toczygroszek tego opisu nie da się zmienić w ustawieniach. Można zmienić to co ty masz wpisane "Can't reMember" ale "Group: Premium Members" jest nadawane automatycznie.

 

formicaPL proponuję Ci będąc zalogowaną na forum wejść na stronę:

http://forums.Groundspeak.com/GC/index.php...Reg&CODE=00

wtedy dane z GC zsynchronizują się z danymi na forum. Jeśli to nie pomoże to możesz napisać w tej sprawie do Groundspeaka.

Link to comment
Podpis na forum można edytować, dodaj sobie "Premium" w nazwie i po ptokach :laughing: Konto nadal masz premium, więc to tylko kosmetyka.

miałam w podpisach inne rzeczy wpisane, zmiany nie dały rezultatu.

 

formicaPL proponuję Ci będąc zalogowaną na forum wejść na stronę: (...)

Zadziałało - dziękuję :laughing:

 

A szkody moralne są! - sprawiło to, że zwątpiłam we własną pamięć - musiałam sprawdzić czy mi już aby premium nie wygasło :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...