Jump to content

Adopcja skrzynki


zywcu

Recommended Posts

Chciałbym jedną ze swoich skrzynek oddać koledze do adopcji, niestety nie wiem jak to zrobić.

Proszę podzielić się wiedzą - z góry dziękuję :ph34r:

 

Tak, ta opcja jest ukryta. Sama nigdy nie wiem, jak to się robi, ale się doszukałam. Wchodzimy na stronę: http://www.geocaching.com/adopt/

wpisujemy kod skrzynki, a dalej nazwę użytkownika, któremu chcemy przekazać skrzynkę, potem klikamy: Send Adoption Request.

Nowy użytkownik dostaje email z informacją.

Pozdrawiam.

Link to comment

To jest tylko opis tekstowy. Właścicielem już nie jesteś. Po adopcji jest tak, że domyślnie zostaje nazwa starego właściciela. Nowy właściciel może wejść do edycji skrytki i wpisać tam cokolwiek (lub swojego nicka). Zresztą kliknij sobie na to, to przekieruje cię na profil nowego właściciela.

Link to comment

Myślałem o opcji zreaktywowania pojemnika przez "nowego" właściciela i potem "założyciel" od-archiwizował by listing i od razu przekazał nowemu, który uporządkował by opis itd. Jeśli się nie mylę, cała operacja musi być nadzorowana/zaakceptowana przez recenzenta?

 

PS:@rubeus czyżby udało Ci się skontaktować z Johnny224 ?

Edited by seba020
Link to comment

Myślałem o opcji zreaktywowania pojemnika przez "nowego" właściciela i potem "założyciel" od-archiwizował by listing i od razu przekazał nowemu, który uporządkował by opis itd. Jeśli się nie mylę, cała operacja musi być nadzorowana/zaakceptowana przez recenzenta?

 

Jedynie odarchiwzowanie, adopcja odbywa się pomiędzy samymi zainteresowanymi.

Link to comment

Witam.

Nie chciałbym być źle zrozumiany, że już chcę się pozbywać swoich skrytek, ale mimo pieczołowitego i drobiazgowego przeszukania forum nie znalazłem dość jasno opisanej procedury przekazania skrytki do adopcji. Troszkę ich mam i ciągle przybywa pomysłów ale człek się starzeje i być może nadejdzie taki czas, żeby kilka z nich oddać w dobre ręce, a wiedzy jak to zrobić nie mam za wiele. Czy ktoś z dłużej siedzących w naszej zabawie mógłby jasno opisać jak to się robi ?

Pozdrawiam i przy okazji zapraszam do moich lubelskich skrytek :)

Link to comment

Jeden z keszerów tymczasowo wyłączył swoje skrytki (kilkadziesiąt) z informacją, że chętnie je odda do adopcji... nie wiem czy zagląda na forum, wiec podaję tu informację można powiedziec za niego. Szkoda by tyle pracy poszło do archiwum.

Jak mniemam, nie trzeba brac wszytskich na swoje konto :P

 

Lista skrytek

 

Napisz do Bieczanina, ktorymi keszami jestes zainteresowany. Jak sie zgodzi, to dostaniesz maila z informacja, ze mozesz przejac skrzynke do adopcji (robi sie to systemowo). Wtedy trafi ona na Twoje konto.

Link to comment

Nie ma takiej możliwości.

W zasadzie chyba, można " zaadoptopwać " miejscówkę" po tym jak recenzent z powodu braku reakcji załozyciela i serii DNFów ją zarchiwizuje.

Tyle ze wtedy będzie juz inny kod skrytki... i dotyczczasowi znalazcy będą ja musieli na nowo logowac, nie " automatycznie"... bo ich stare logi nie będą do tej nowej się liczyć( co ma miejsce przy adopcji).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...