Jump to content

Zmiany na stronie GC - wersje językowe


toczygroszek

Recommended Posts

Po krótkiej przerwie serwisowej pojawiło się kilka nowości - nie licząc poprawek różnych błędów. Najciekawszą rzeczą jest, że strona dostępna jest teraz w kilku wersjach językowych - prócz angielskiej jeszcze niemiecka, francuska, portugalska, czeska i słowacka. Wszystko wskazuje na to, że polska wersja to kwestia niedługiego czasu :(

 

PS

A zmianę języka mozna dokonać tutaj:

http://www.geocaching.com/account/ManagePreferences.aspx

Edited by toczygroszek
Link to comment

Jak jeszcze zostanie wprowadzone wspieranie opisów skrzynek z jerzykiem angielskim przez dodatkowy atrybut będzie nieźle.

Jak na razie zauważam kosmetyczne zmiany i wyrzucenie skryptu GcTOUR. Dziś drukowałem 10 stron skrzynek ręcznie, strona po stronie.

Link to comment

Przepraszam za delikatny offtop... ale skoro już rzucamy życzeniami do złotej rybki...

Czy wiadomo coś jest na temat poprawy czytelności strony na której wyświetlane są

informacje o keszu? Jakiś nowy layout ?

 

W chwili obecnej jest mnóstwo zbędnych informacji na tej stronie... a ważne funkcje są

skutecznie poukrywane :laughing: Bardziej pod ręką powinno być "log your visit" , informacje

o trudności terenu/zadań, spoiler... itd.

 

Pierwszy raz wchodząc na geocaching.com doznałem szoku... teraz trochę przywykłem :)

Link to comment

W chwili obecnej jest mnóstwo zbędnych informacji na tej stronie... a ważne funkcje są

skutecznie poukrywane :laughing: Bardziej pod ręką powinno być "log your visit" , informacje

o trudności terenu/zadań, spoiler... itd.

 

Z tego co widzę, to w miejscu gdzie znajdują się te informacje teraz jest mniej innych opcji, "log your visit" jest na samej górze. Z tego co wiem, to poprzednie zmiany wyglądu były związane właśnie z przygotowaniem się do wersji językowych, więc pewnie ta również jest z tym związana.

 

A spoilery to przeżytek, ostatnio przez to, że ktoś zamiast współrzędnych i opisu użył spojlerów nie znalazłem kesza....

Link to comment

Przepraszam za delikatny offtop... ale skoro już rzucamy życzeniami do złotej rybki...

Czy wiadomo coś jest na temat poprawy czytelności strony na której wyświetlane są

informacje o keszu? Jakiś nowy layout ?

 

W chwili obecnej jest mnóstwo zbędnych informacji na tej stronie... a ważne funkcje są

skutecznie poukrywane :laughing: Bardziej pod ręką powinno być "log your visit" , informacje

o trudności terenu/zadań, spoiler... itd.

 

Pierwszy raz wchodząc na geocaching.com doznałem szoku... teraz trochę przywykłem :)

 

Dla mnie jest czytelna.

 

Po długim nie używaniu OC i przyzwyczajeniu do geocaching.com wejście na skrzynkę w OC owocuje tymi samymi wrażeniami co Ciebie po wejściu tutaj.

Link to comment

A ja od nowego layoutu mam bardzo często komunikaty:

"500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed."

 

Próbuję od godziny wyedytować zmiany w moich skrytkach i za każdym razym Error 500. Problem również wyskakiwał mi przy logowaniu znalezień. Czy ktoś jeszcze miał taki problem?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...