Jump to content

"Pstruh o pate" event


toczygroszek

Recommended Posts

Dopiero teraz mam chwilę, żeby napisać coś więcej.

 

Było bardzo miło, pstrąg był smaczny (trzeba było samemu złowić: "kdo nic nechytí, ten bude hlady...."). Trzech uczestników świętowało przekroczenie tysiąca znalezień - rytuał był zabawno-przedziwny. Dzięki temu, że Jokry z Pragi jest Polką z pochodzenia, nie czuliśmy się obco. Zaskoczyły mnie geocoiny, które ktoś przywiózł na event. Nie myślałem, że takie cuda można robić. To były miniatury przyrządów nawigacyjnych (wielkości ok 10 cm) perfekcyjnie wykonane z metalu. Naprawdę piękne rzeczy.

Obejrzałem też spore kolekcję CWG (Czech Wood Geocoin). CWG to nie tylko rodzaj wizytówki, którą po sobie zostawiają znalazcy, ale zdecydowanie obiekt kolekcjonerski. Sporo ludzi się wymieniało, przehandlowywało różne CWG. Kilka osób nas pytało czy nie mamy swojego CWG - bo żadnego z Polski jeszcze nie mają ;-)

 

To był nasz pierwszy event, i na pewno nie ostatni.

Link to comment

Fajnie, że ktoś z Polski się wybrał :huh:

 

Zaskoczyły mnie geocoiny, które ktoś przywiózł na event. Nie myślałem, że takie cuda można robić. To były miniatury przyrządów nawigacyjnych (wielkości ok 10 cm) perfekcyjnie wykonane z metalu. Naprawdę piękne rzeczy.

 

Też miałem okazję takie kiedyś oglądać i byłem pod wrażeniem.

 

Dzięki za relację.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...