Jump to content

800


ejohexteam

Recommended Posts

Wiesiu - zrobienie eventu w obcym mieście, to nie problem :-)

 

Dla następnych geoszukaczy wyprawiających się do Wrocławia - warto wcześniej zarejestrować się w systemie operatora roweru miejskiego i po śródmieściu śmigać rowerkiem. Oszczędza się czas oraz nogi :-)

Link to comment

Dla następnych geoszukaczy wyprawiających się do Wrocławia - warto wcześniej zarejestrować się w systemie operatora roweru miejskiego i po śródmieściu śmigać rowerkiem. Oszczędza się czas oraz nogi :-)

 

Na marginesie: to ten sam system co w Poznaniu, Warszawie i Opolu.

Link to comment

Dla następnych geoszukaczy wyprawiających się do Wrocławia - warto wcześniej zarejestrować się w systemie operatora roweru miejskiego i po śródmieściu śmigać rowerkiem. Oszczędza się czas oraz nogi :-)

 

Na marginesie: to ten sam system co w Poznaniu, Warszawie i Opolu.

 

W Poznaniu waść powiadasz... No to już wiem gdzie sobie pojadę w którąś kwietniową sobotę :-)

Link to comment

Wiesiu - zrobienie eventu w obcym mieście, to nie problem :-)

 

Różnie z tym bywa, ja przez ponad dwa tygodnie szukałem recenzenta, bo nikt się nie kwapił żeby mi taki zdalny event zatwierdzić. <_<

mam nadzieję,że kłopotu nie będzie, bo takie w duzych miastach są organizowane przez cudzoziemców akurat tam przebywających.

Byłam juz na 2 takich...

I widze kilka czekających na odbycie...

Pazywiom, uwidim...niemniej chwała Rubiemu tak czy siak!

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Gratulacje dla keymanaPL za 800 znalezień :)

 

Przy okazji gratulacji musze podzielic sie pewna refleksja:

 

gdy zaczynalem zabawe, osoby takie jak Keyman, Formica, Bacza, Ru.Beus (moge tu jeszcze wymieniac dluuuga liste innych nickow) byly dla mnie wzorem, podziwialem ich za wytrwalosc, ilosc znalezien itd. Bawiliscie sie dla mnie "od zawsze". Dzis swietujemy 800tke Keymana, podczas gdy pojawilo sie wsrod nas cala masa nowych x00-owiczow, a nawet tysiecznikow.

Czy to my mlodzi mamy parcie na staty, czy Stara Wiara z jakichkolwiek powodow nie ma juz takiej potrzeby??

 

Sorry za off-top.

Link to comment

Gratulacje dla keymanaPL za 800 znalezień :)

 

Przy okazji gratulacji musze podzielic sie pewna refleksja:

 

gdy zaczynalem zabawe, osoby takie jak Keyman, Formica, Bacza, Ru.Beus (moge tu jeszcze wymieniac dluuuga liste innych nickow) byly dla mnie wzorem, podziwialem ich za wytrwalosc, ilosc znalezien itd. Bawiliscie sie dla mnie "od zawsze". Dzis swietujemy 800tke Keymana, podczas gdy pojawilo sie wsrod nas cala masa nowych x00-owiczow, a nawet tysiecznikow.

Czy to my mlodzi mamy parcie na staty, czy Stara Wiara z jakichkolwiek powodow nie ma juz takiej potrzeby??

 

Nie wszyscy, Soolash ma sie dobrze, Lonely Wolf mało gada, dużo robi, a Keyman+ formica maja nieco dodatkowych zajęć, ale jak młode zacznie biegac to i power traila złapia w Górznie, ło- ho!. Poza tym formicaPL opublikowała super serie 6 zagadek z bonusem w lasach oliwskach, zatem -nie próżnuje!

Link to comment

Dziękuje za gratulację z okazji #800 i zaliczenie do grona "Starej Wiary" ;) Faktycznie trochę lat już minęło (w listopadzie minie mi 5 od pierwszego cache'a GC).

Pamiętam jak wraz z formicą z dumą zalogowaliśmy skrzynkę nr 200 znajdując się tym samym na cacherstats, byliśmy wtedy w pierwszej 20 osób które to osiągnęły. Dziś faktycznie jest trochę gorzej (z trudem utrzymujemy pierwszą 50), ale aktywni staramy się cały czas być (31/31 zaliczyliśmy :D ).

 

Z osób dla mnie bawiących się "od zawsze" i zdecydowanie jednego z pierwszych Trójmiejskich geocacherów zawsze będę wskazywać hipula, który ku mojej uciesze ostatnio lekko się uaktywnił :)

 

Co do power traili to mam na koncie tylko FCPT (już historyczny) i za punkt honoru postawiłem sobie dojście do 1000 znalezień bez odwiedzenia tych Górzniańskich.

 

Pozdrawiam

Link to comment

 

Co do power traili to mam na koncie tylko FCPT (już historyczny) i za punkt honoru postawiłem sobie dojście do 1000 znalezień bez odwiedzenia tych Górzniańskich.

 

No to robisz się konserwatywny na geo- starość, mnie na szczęście geo- Bozia od jakiekokolwiek power traila uchroniła i zbliżam sie do 1400. skrytki w nieco ponad 2 lata :blink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...