Jump to content

800


ejohexteam

Recommended Posts

Dziękuję bardzo. Mimo okrutnego deszczu byłem bardzo zdeterminowany na wczoraj, w sumie to deszcz nawet pomagał, bo było pusto. Miałem w planie jeszcze 2 skrytki odłowić, ale miałem totalna awarię GPSa. W pewnym momencie kompletnie zwariował, włączał mu się jakiś dziwny jakby "kontrolny" ekran na którym były wypisane różne wartości, potem się to zaczęło przełączać na jakieś dziwne "wygaszacze ekranu" - cuda na kiju normalnie! Prawdopodobnie przyczyną było jakieś zwarcie, bo jakiś czas temu mi się uszkodziła gumka na manipulatorze (Vista). Potem jak podsechł to wrócił do normy.

Jak wracałem do Tarnowa to był straszny korek przed Łapczycą, wiec postanowiłem pojechać na około przez jakieś wioski. To był błąd, mało się nie utopiłem po drodze razem z samochodem, normalnie kataklizm powodziowy.

Link to comment

wielkie dzieki, chcialem jeszcze wrzesien zakonczyc jakas okraqdla liczba i jak by nie to ze bardzo chce dogonic Toczygroszka to bym pewnie sobie odpuszczal ganianie po gorach po 2 cache... ale frajda jest...

zdradze ze sie mi szykuje wizyta w Nemrodkolandi wiec chyba umyje zeby by oddech na karku Toczygroszka byl siezszy... [:laughing:]

Link to comment

Gratulowaliśmy mu tydzień temu przekroczenia 700, a dziś możemy gratulować 800! - Brawo BOGOBIG!!

Co prawda jeszcze nie zalogowane na stronie, ale w logbookach widnieje. (EDIT: już zalogował)

Ja tylko dodam że bogobiga spotkaliśmy przypadkiem w Kotlinie Kłodzkiej na pewnej wieży przy torfowiskach. Po wzajemnym okazaniu zdziwienia ze spotkania w takim miejscu zdradziliśmy mu misterny plan przekroczenia 300 znalezień kolejnego dnia - bogo nie miał wyjścia i z błyskiem w oku do nas dołączył :) Pozdrawiamy i dziękujemy za towarzystwo.

Edited by keymanPL
Link to comment

Ja jeszcze dodam, że rano przed wyjazdem, jak Bogdan mimo wszystko się szykował to jeszcze lał deszcz, ale na szczęście dla całej ekipy wypogodziło się. Też mnie bardzo korciła ta wyprawa, ale o ile kolejny rower być może dałoby się załatwić to z wolnym czasem było gorzej :(

A za dwa dni kotlinę zasypało śniegiem...

ps. gratulacje dla całej ekipy.

Edited by KrystianT
Link to comment

Kolega Bacza dzięki wyprawie do Łomży i na Podlasie, zdobył podwójną 800-tkę

 

800 znalezionych w ogóle

oraz jako jedyny - 800 znalezionych w Polsce.

 

Będzie co opijać na Warszawskim evencie :-)

 

czyli tak jak przeczuwalem :)

Gratulacje dla Baczy! Hip Hip Hurra!

Link to comment

sorka, za dlugi czas reakcji, ale dziekuje raz jeszcze za gratulejszyny :)

 

lonely, przyznaje, ze podlasie calkiem dobrze mi sluzy :)

w tej chwili to moje drugie wojewodztwo z najwieksza iloscia znalezien - tu oczywiscie wielkie podziekowania dla Ciebie i teda, bez Was ostatni sukces nie bylby mozliwy ;)

 

przy okazji z przykroscia zauwazam, ze mam tylko trzy wojewodztwa z iloscia przyskrzynien 100+. i cos mi sie zdaje, ze musze znow nawiedzic dolnoslaskie, a najlepiej rowniez i pomorskie :)

Link to comment

Congratulations dla Wiesia.K za przekroczenie w pieknym angielskim stylu, co nie oznacza, ze flegmatycznie :), osmej setki.

A tego eventu w pubie cholernie zazdroszcze...

Dzięki wielkie, po raz kolejny przekonuję się,ze nie mamy się czego w geo- Polsce wstydzić...spotkanie w pubie sympatyczne, miejscowi maja takie spotkania regularnie co miesiąc, w innej lokalizacji, takie kółko rózańcowe... szef ma ponad 6000 znalezień i był wstępnie zainteresowany górznieńskim MEGA.

W drodze na event spotkałam cachera przy skrytce, udałam, że studiuję rozkład jazdy, a potem podeszłam i poprosiłam o mozliwość zalogowania..

Kolejne 3 godziny spędzilismy razem, wędrując wzdłuz Tamizy i zbierając różne skarby po drodze...

:anicute:

Link to comment

Congratulations dla Wiesia.K za przekroczenie w pieknym angielskim stylu, co nie oznacza, ze flegmatycznie :), osmej setki.

A tego eventu w pubie cholernie zazdroszcze...

no to i ja przyłączam się do gratulacji.

a oprócz tego co zazdrości soolash ja dorzucę jeszcze swoją zazdrość, tj pomysł z kamieniami milowymi :D

Link to comment

 

a oprócz tego co zazdrości soolash ja dorzucę jeszcze swoją zazdrość, tj pomysł z kamieniami milowymi :D

A tak, podczs pobytu w Berlinie, mój przyjaciel mi zasugerował,że seteczka fajnie by wyglądała w Berlinie, spiełam się i dociągnęłam do pierwszej setki jeszcze przed odlotem samolotu,a potem juz jakos poszło.

Jedyna niedogodność to taka, że nie moge zrobic długiego power traila na jeden raz <_<

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...