Jump to content

Φασισμός και χούντα


sakis

Recommended Posts

:anicute: Έψαξα σε όλα τα φόρουμ του geocache να βρω αν υπάρχει αντίστοιχο φαινόμενο ,όπου ο διαχειριστής κλειδώνει κάποιο τόπικ.

Guess what δεν βρήκα τίποτα!!!

Αυτό το φαινόμενο της φασιστικής διαχείρισης,δύστυχος μόνο στο ελληνικό φόρουμ υπάρχει. Μπράβο διαχειριστή που κλείδωσες το τόπικ μου. Μάλιστα ο φασισμός σου έφτασε τόσο ψηλά ώστε σε προσωπικό σου μήνυμα μου αναφέρεις ότι ''δεν νομίζεις ότι θα ενδιέφερε ένα τέτοιο κατς την κοινότητα. Γιατί ; τους ρώτησες όλους; με εντελώς φασιστικό τρόπο εκφράζεις την άποψη όλου του φόρουμ;.

Πιστεύω είσαι αρκετά έξυπνος ώστε να καταλάβεις ότι δεν τίθεται θέμα για το αν θα βάλω ένα κατς με ''πονηρό'' :laughing: περιεχόμενο. Μπορώ να το βάλω και να μην πάρεις χαμπάρι. Αυτό που στηλιτεύω εδώ είναι η συμπεριφορά σου και η πράξη σου να κλειδώσεις ένα τόπικ. Ένα τόπικ που ούτε χυδαιότητες έγγραφε ούτε κατηγορίες και συκοφαντίες για κάποιους.

Μια απλή ερώτηση έκανα και μια διακωμώδηση της επικαιρότητας με τα ατελείωτα DVD που αναγγέλλονται καθημερινά από διάφορες σταρλετίτσες της εποχής

Αλλά αλίμονο έθιξα την άμεμπτη ηθική του ''Θεού'' διαχειριστή του φόρουμ και ασκώντας τον ψήγμα εξουσίας του ,κλείδωσε το τόπικ μου.

Μικρότητες καταπιεσμένων κοινωνικά ατόμων που τυχαία βρήκαν ένα κόκο εξουσίας και συμπεριφέρονται ως μεγάλοι ηγέτες άλλα που δύστυχος καταλήγουν να είναι μεγάλοι δικτάτορες

Εμπρός κλείδωσε και αυτό το τόπικ ή μάλλον σβήστε το, ω μέγα ηγέτη, μιας και δεν αντέχεις να ακούσεις την γύμνια της εξουσίας σου

Edited by sakis
Link to comment

1.ουτε εσυ ρωτησες. αποφασισες να το βαλεις!!!

2.οχι μονο δεν ρωτησες τους παιχτες αλλα ουτε τα παιδια τους.

3.το ποιος ειναι καταπιεσμενος αστο καλυτερα δεν σε παιρνει. μαλλον εσυ εχεις κομπλεξ κατωτεροτητας κι οχι ο αντμιν συνδρομο εξουσιας.

για να στο εξηγησω απλα:

αποφασισες να κανεις κατι και καλα extreme για να προβαλεις το εαυτο σου και μολις εφαγες την καρπαζια σου αρχισες περι φασισμου κλπ κλπ. κλασικη περιπτωση νεοελληνα που αγνοει την ιστορια του, με φανερες ελλειψεις παιδειας που πιπιλαει την γνωστη, χιλιοειπωμενη, βαρετη και ξεθωριασμενη καραμελα της χουντας.

εκτος κι αν νομιζεις οτι οσοι υπεφεραν στην χωρα μας (και απο τους μεν και απο τους δε) θα ηθελαν να συσχετιζεται ο αγωνας τους και τα βασανα τους με καθημερινες μικροτητες.

ελεος πια!!!

αν θες κατι ζορικο βρεξε κωλο οπως εκανα εγω τις προαλες που προσπαθησα ανεπιτυχως μεν λογω παγου ν ανεβω στα 2400μ να καρφωσω την Ελληνικη σημαια κανοντας μια virtual cache και να "αναγκασω" extreme cachers να φωτογραφηθουν μαζι της και να προβαλω την χωρα μας.

Link to comment

1.ουτε εσυ ρωτησες. αποφασισες να το βαλεις!!!

2.οχι μονο δεν ρωτησες τους παιχτες αλλα ουτε τα παιδια τους.

3.το ποιος ειναι καταπιεσμενος αστο καλυτερα δεν σε παιρνει. μαλλον εσυ εχεις κομπλεξ κατωτεροτητας κι οχι ο αντμιν συνδρομο εξουσιας.

για να στο εξηγησω απλα:

αποφασισες να κανεις κατι και καλα extreme για να προβαλεις το εαυτο σου και μολις εφαγες την καρπαζια σου αρχισες περι φασισμου κλπ κλπ. κλασικη περιπτωση νεοελληνα που αγνοει την ιστορια του, με φανερες ελλειψεις παιδειας που πιπιλαει την γνωστη, χιλιοειπωμενη, βαρετη και ξεθωριασμενη καραμελα της χουντας.

εκτος κι αν νομιζεις οτι οσοι υπεφεραν στην χωρα μας (και απο τους μεν και απο τους δε) θα ηθελαν να συσχετιζεται ο αγωνας τους και τα βασανα τους με καθημερινες μικροτητες.

ελεος πια!!!

αν θες κατι ζορικο βρεξε κωλο οπως εκανα εγω τις προαλες που προσπαθησα ανεπιτυχως μεν λογω παγου ν ανεβω στα 2400μ να καρφωσω την Ελληνικη σημαια κανοντας μια virtual cache και να "αναγκασω" extreme cachers να φωτογραφηθουν μαζι της και να προβαλω την χωρα μας.

 

Είσαι εκτός θέματος1) Φυσικά και ρώτησα εάν θα μπορούσα να βάλω ένα τέτοιο cache, διάβασε πρώτα τι έγραψα στο τοπικ adult cache.

2)Δεν είναι το ζητούμενο η ποιότητα του cache που θα έβαζα αλλά η φασιστική ενέργεια του admin να κλειδώσει το τόπικ,(διάβασε καλά τι γράφω)

3)Ποτέ δεν είπα ότι αυτό που θα έβαζα είναι ένα extreme cache αλλά εάν adult cache.

4)Εντέχνως μεταφέρεις την κουβέντα σε extreme cache για να μας πεις πόσο ''ζόρικος'' είσαι που ανεπιτυχώς πήγες να βάλεις την σημαία στα 2400 υψόμετρο και δεν τα κατάφερες, άρα τελικά ποιος προσπαθεί να προβάλει τον εαυτό του; εγώ η εσύ;

5) Αν θες να προβάλεις την χώρα μας πίεσε του ιδιόκτητες της Groundspeak να αλλάξουν το όνομα της Μακεδονίας σε Fyrom, όπως προσπαθώ εγώ αρκετό καιρό τώρα αλλά που δύστυχος δεν έχω καμία βοήθεια από την Ελληνική κοινότητα (είχα προτείνει παλαιότερα αρκετά μέτρα που θα μπορούσαμε να πάρουμε αλλά αρκετοί ''κιοτέψαν''

 

Τώρα ποιος έφαγε την ''καρπαζιά'';

Link to comment

Είσαι εκτός θέματος1) Φυσικά και ρώτησα εάν θα μπορούσα να βάλω ένα τέτοιο cache, διάβασε πρώτα τι έγραψα στο τοπικ adult cache.

 

:) Όπου νάναι έρχεται το πιο χότ κάτσ έβερ!!!

χαχαχαχαχαχα;χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Αυτό έγραψες. Μοιάζει με ερώτηση ή να πάω να κάνω μαθήματα Ελληνικής γλώσσας ?????

Ολά τα posting στο αντίστοιχο topic που μπορεί να το διαβάσει ο καθένας και ας κρίνει.

Link to comment

Τι είχες Σάκη ; τι είχα πάντα..

 

καλησπέρα σε όλα τα παιδιά..

 

Υ.Γ για να μην παρεξηγηθώ δεν θέλω να κάνω κανένα υπαινιγμό,απλά ήθελα να επισημάνω το πόσο εύκολα καταφέρνει αυτός ο άνθρωπος να βρίσκεται στο επίκεντρο,συνήθως αντιμέτωπος με τους υπόλοιπους Geocachers.

Edited by getzouras_&_naya
Link to comment

Τι είχες Σάκη ; τι είχα πάντα..

 

καλησπέρα σε όλα τα παιδιά..

 

Υ.Γ για να μην παρεξηγηθώ δεν θέλω να κάνω κανένα υπαινιγμό,απλά ήθελα να επισημάνω το πόσο εύκολα καταφέρνει αυτός ο άνθρωπος να βρίσκεται στο επίκεντρο,συνήθως αντιμέτωπος με τους υπόλοιπους Geocachers.

:rolleyes: Γεία σας παιδιά,καιρό έχω να σας ακούσω,

just trooling!!! μόνο εσείς με καταλάβατε!!!! :ph34r:

Edited by sakis
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...