Jump to content

400


toczygroszek

Recommended Posts

Gtratulacje! W ogóle lista się wydłuża, już widzę że niebawem przybędą na niej kolejne osoby a sądząc z dynamiki niektórych osobników pomału przygotowuje do oddania koszulkę lidera następcy :o

 

Jak narazie jesteś poza konkurencją :o Tylko pozazdrościć takiego wyniku :P

Link to comment

wlasnie widze ze jednak dosc dynamicznie rosnie liczba aktywnych keszerow, jeszcze pare miesiecy temu tylko z memrodkiem mielismy ponad 400, o Toczygroszku nie wspominam bo ten byl daleko daleko...

a tu teraz no prosze... coraz wiecej i wiecej...

GRATULUJE!!

 

Ja pamiętam czas (jeszcze nie tak dawno) gdy na tej liście była tylko ekipa "askog" :rolleyes:

Link to comment

GRATULACJE dla Soratte za 5 miejsce w statystykach z wynikiem 442 Cache!!

walka wygladala pasionujaco, ale mam nadzeje ze BOgobi i Monsznir nie odpuszczaja i beda sie scigac dalej!!! i tak do ! miejsca, no moze 2go.... [:D]

Widzę, że jeszcze nie miałeś możliwości poznać Bogobiga, statystyki w tej całej zabawie są dla Niego na ostatnim miejscu.

Link to comment

Widzę, że jeszcze nie miałeś możliwości poznać Bogobiga, statystyki w tej całej zabawie są dla Niego na ostatnim miejscu.

 

Dla niego statystyki są na ostatnim, ale on dla statystyk jest na pierwszym* :D

 

Szczerze powiedziawszy, to nie uważam, żeby ktokolwiek szukał jedynie dla statystyk. Ludzie szukają dla samej chęci szukania, odwiedzenia czegoś, wykazania się sprytem inteligencją, sprawnością, siła fizyczną, odwagą, wytrwałością itp., dla przeżycia przygody, dla zabicia nudy albo oderwania się od pracy. Jedni poświęcają temu więcej czasu inni mniej, jedni mają większe możliwości inni mniejsze, jedni lubią się pobawić numerkami inni nie.

 

Ponadto uważam, że te odznaki generowane w GSAK co się niedawno pojawiły to super rzecz. Teraz już nie tylko suche numerki ilości są do zebrania ale inne wyzwania - np. jak najwyżej npm, jak najwięcej krajów, jak najdalej od domu itd itp - to jest super sprawa, żeby ci co lubią numerki nie poprzestali na łatwych drive-inach ale przysiedli nad puzzlem, ruszyli w góry, pojechali dalej niż granice województwa itd. Miejsce na liście też może być dobrą motywacją, żeby wstać sprzed kompa i ruszyć w teren - co w tym złego? Ja tam się cieszę, że wreszcie mnie ktoś przegonił i będę miał kogo gonić (albo komu uciekać). Czasem mam wrażenie, że niektórzy widzą w tym coś złego - ale może to tylko moje wrażenie. Ludzie, cieszcie się ze swoich znalezień i bądźcie z nich dumni :D

 

-------------

* wśród polskich skrytek.

Edited by toczygroszek
Link to comment

a mnie sie wydaje(zgadzam sie z kolega Toczygroszkiem) ze te statystyki dodaja rowiniez pewnego smaczku rywalizacji i nie widze w tym nic zlego!!

Tak jak pisze Toczygroszek, mobilizuje to do odejscia od komputera i wyrania sie po kolejne skarby w mojej lub dalszej okolicy, inazcej moge siedziec nad puzzlami krakowskimi caly rok klikajac w klawiature jak tu zlamac ten kod...

Pozatym tak sobie wyobrazilem ze mozna by sie troche czasami poscigac na skarby i wyglada to calkiem ciekawie jak komus przybywa co dzien po kilka znalezien a inni tez przez to sie mobilizuja by szukac, bo chyba nikt mi nie powie ze jak leje to sie komusc chce isc a ja znam ludzi, i tak ida nawet jka ulewa i szukaja, przedewszystkim FTFy!! tu nie ma zmiluj sie, goscie wstaja by przy skarbie byc juuz o 4:30 potem do domu i do pracy... i to sa wlasnie zapalency...

Link to comment

Dziekuje! Udalo mi sie dobrnac. Glownie dzieki keszon rubeusa, ktory w mojej okolicy ostatnio bardzo duzo skrzynek pozakladal.

 

Cieszę się, że przyczyniłem się do przekroczenia takiej ładnej liczby znalezionych. Mi jeszcze dużoooo, brakuje nawet do 100 skrzynek, choć przez ostatnie 2 dni trochę nadrobiłem. A z zakładaniem to robię fajrant do wiosny. Dziś założyłem swoją 50-tą skrzynkę :-) [Akurat taki fajny malutki słoiczek pasujący do jednej miejscówki mi się zwolnił, to po drodze z miasta założyłem ]

Link to comment

Serdeczne gratulacje dla naszego rodzimego Bizona, który udowadnia, że Szkoci wcale nie są tak skąpi, jak się o nich mówi :laughing: . Wystarczy porównać nasze kraje pod względem skrytek... Wnioski są niekorzystne dla nas... Well done, Thathanka!

Edited by soolash
Link to comment

Dzieki. Niestety wraz z wyczerpaniem sie kasy i czasu, skonczylo sie moje rumakowanie. :laughing:

A co do szkockich keszy, to nie spotkalem tu jeszcze nic czego nie widzialbym wczesniej w Polsce, ale w zasadzie keszowalem tylko w jednym hrabstwie, wiec pewnie jeszcze wiele przede mna. Niemniej, jesli chodzi o jakosc i inwencje, Polacy nie maja sie czego wstydzic.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...