Jump to content

Event w Krakowie


toczygroszek

Recommended Posts

Ciekawe jak długo ta skrzynka czekała na publikację ;-)

 

Podejrzewam, że nie długo i stąd info "Published with special permission."

Normalnie eventy powinny byc zgłaszane przynajmniej 2 tygodnie przed publikacją.

 

Ciekawi mnie tylko czemu akurat skopiowano współrzedne mojej skrytki - to na pewno prowokacja :blink:

Link to comment

No daleko będą a szkoda :)

Ale więcej skrytek niż w Rynku będą mieli :D

 

Ciekawi mnie tylko czemu akurat skopiowano współrzedne mojej skrytki - to na pewno prowokacja :blink:

Może pomysłodawcy eventu potrzebna jest duża obstawa do jej wyjęcia :D

Link to comment

Ciekawe :D

Osoba ktora nie znalazla zadnego cacha w Polsce - organizuje tutaj spotkanie :D

 

Ale w czym znowu problem Ted?

 

PS

Chyba rozumiem - chodzi o to, że w Polsce są osoby bawiące się w geocaching od lat, znajdujące i zakładające tu skrytki a nie założyły jeszcze eventu. A tu przyjeżdża gośc i pyk! Faktycznie wstyd B)

Edited by toczygroszek
Link to comment

Chyba rozumiem - chodzi o to, że w Polsce są osoby bawiące się w geocaching od lat, znajdujące i zakładające tu skrytki a nie założyły jeszcze eventu. A tu przyjeżdża gośc i pyk! Faktycznie wstyd :D

Nie calkiem o to mi chodzilo ale masz racje - wstyd.

 

Ja takie spotkania rozumiem tak - ludzie chca poznac osobiscie tych ktorych skrzynki znajduja, tych ktorzy znajduja ich skrzynki.

 

A taka sytuacja jak tutaj - jest dla mnie troche dziwna. To troche tak jakbys bedac zaproszony do kogos na dzialke - zorganizowal (bez wiedzy i zgody wlasciciela) tam impreze i pozapraszal gosci.

Ale coz - taka "hamerykanska" kultura :D

Link to comment

A taka sytuacja jak tutaj - jest dla mnie troche dziwna. To troche tak jakbys bedac zaproszony do kogos na dzialke - zorganizowal (bez wiedzy i zgody wlasciciela) tam impreze i pozapraszal gosci.

Ale coz - taka "hamerykanska" kultura :sad:

 

Bez jaj - jaką działkę, jakiej zgody, jakiego własciciela? B)

Event jest kilka metrów od mojej skrytki, a Kraków jest moim rodzinnym miastem i nie mam nic przeciwko, wręcz się cieszę. :D

Co miał gość prosić o zezwolenie na umówienie spotkania na Rynku w Krakowie? :D

 

Szukać dziury w całym - taka polska kultura :D

Link to comment

Toczygroszku - Ty jestes zadowolony - a mnie sie to wydaje dziwne.

 

No to jesteś w błędzie, gdyż często się zdarza, że ktoś przyjezdny organizuje event. Dziwne jest zwykle to, co nieznane.

 

Janatomiast uważam Ted, że nie po raz pierwszy szukasz dziury w całym. Taka jest moja opinia, a jak powiedziałeś każdy ma prawo do swojej opinii.

Link to comment

A nie jest tak Ted? Ludzie się wybierają w Twoje rejony i padła sugestia, żebys zorganizował event, ale nawet się nie ustosunkowałeś. Nie to nie, Twoja sprawa. Ale jak ktoś zorganizował event w Krakowie, bo żaden inny Polak się nie pokwapił, to masz pretensje, oceniasz kulturę tego człowieka i analizujesz ile skrytek znalazł i gdzie i szukasz dziury w całym. Myślę, że powinieneś swoje pretensje napisac do tego człowieka osobiście i przekazać mu swoją opinię, bo nie sądze, żeby czytał to forum. Ręce mi opadają Ted...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...