Jump to content

Finding Polish reviewer


DarkLord Reviewer

Recommended Posts

Dobry wieczór!

 

Chciałabym przywitać się ze wszystkimi Geocacherkami oraz Geocacherami i podziękować za miłe powitanie.

Postaram się zarówno sprostać Waszym oczekiwaniom jak również spróbować dorównać moim zacnym Poprzednikom w jakości wykonywanej przez nich pracy. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układała się bez zarzutów: pamiętajcie, że za fasadą Reviewera kryją się prawdziwe osoby, dlatego traktujcie nas w taki sposób, w jaki chcielibyście abyśmy traktowali Was.

 

Zawsze możecie do mnie napisać z prośbą o pomoc - również po to tutaj jestem.

 

Do zobaczenia przy keszach!

Link to comment

Serdecznie witam Galician Reviewera!

Śnieg za oknem na pewno nie będzie wróżył dużej ilości keszy w najbliższym czasie, ale obserwując przyrost keszy w województwie śląskim w tym roku o 100% z około 300 na 600 i nadzieja, że przyrost utrzyma się na co najmniej takim samym poziomie w roku 2014 gwarantuje Ci około 600 skrytek do zrecenzowania w przyszłym roku w województwie śląskim :)

Pozdrawiam i życzę bezproblemowych do recenzji skrytek!

Link to comment

Witam wszystkich serdecznie.

 

Chciałbym się z Wami podzielić bardzo dobrą wiadomością. W na początku 2015 roku powołany został nowy recenzentów dla Polski: Posnanian Reviewer. W tej chwili przechodzi on szkolenie i pewnie już niedługo zacznie publikować Wasze skrytki. Mam nadzieję, że dzięki nowemu recenzentowi, będziecie jeszcze bardziej zadowoleni z procesu recenzji skrytek. Ja natomiast życzę powodzenia Posnanian'owi! :)

 

W najbliższym czasie przedstawimy aktualny obszar działania poszczególnych recenzentów.

Link to comment

Poniżej przedstawiam aktualny obszar działania poszczególnych recenzentów:

 

11j2655.jpg

 

Galician Reviewer: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie

Kashubian Reviewer: Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie

Mazovian Reviewer: Lubelskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Świętokrzyskie

Posnanian Reviewer: Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie

Silesian Reviewer: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie

Edited by Silesian Reviewer
Link to comment

To do kogo w końcu teraz 'należy' Świętokrzyskie?

Bo jest niezgodność mapki z opisem...

 

Nie ma niezgodności. Pomarańczowy kolor województwa = pomarańczowy kolor w legendzie = Masovian Reviewer.

Może się na chwilę wkleiła niepoprawna mapka i została już zmieniona, ale wątpliwości brak.

Edited by Posnanian Reviewer
Link to comment

To do kogo w końcu teraz 'należy' Świętokrzyskie?

Bo jest niezgodność mapki z opisem...

 

Nie ma niezgodności. Pomarańczowy kolor województwa = pomarańczowy kolor w legendzie = Masovian Reviewer.

Może się na chwilę wkleiła niepoprawna mapka i została już zmieniona, ale wątpliwości brak.

 

W momencie jak to pisałem to Świętokrzyskie było przypisane do Kaszubiana, ale babol w opisie już poprawiony :)

Link to comment

To do kogo w końcu teraz 'należy' Świętokrzyskie?

Bo jest niezgodność mapki z opisem...

 

Nie ma niezgodności. Pomarańczowy kolor województwa = pomarańczowy kolor w legendzie = Masovian Reviewer.

Może się na chwilę wkleiła niepoprawna mapka i została już zmieniona, ale wątpliwości brak.

 

Czy tylko ja widzę, że świętokrzyskie ma inny kolor - niepasujący jednoznacznie do żadnego z 5 recenzentów? (Stronę odświeżyłem, aktualne mapki u recenzentów też mają inne kolory).

Link to comment

powiat opolski (LOP) też powinien należeć do woj. opolskiego, bo jest bardziej opolski niż lubelski?

 

Reviewer ma nazwę związaną z głównym regionem działalności (nawet nie z województwem), naturalne jest to, że zajmuje się (również) ościennymi województwami a nie wg widzimisię. Jeśli gdzieś jest inaczej, chętnie zobaczę przykład ;-)

Link to comment

akurat opis jest w j. polskim i angielskim

 

No i to się bardzo chwali :)

 

Nie wiem, próbowałeś privnąć np czeskiego recenzenta czy by się tym nie zajął? Oni są bardzo pomocni. Albo napisać do groundspeaka że twój listing gdzieś wisi, oni wtedy pingą innego recenzenta?

 

Doświadczenie z żalem do groundspeaka miałem raz, ale odpowiedzieli b. szybko i jeszcze tego samego wieczora recenzent zajął się moim listingiem (inny niż zazwyczaj, czyli pewnie musieli jakiegoś broadcasta wysłać).

 

Jak Ci się uda to załatwić to podziel się doświadczeniami jak to przebiegało, na pewno innym też to się przyda.

Link to comment

Wybaczcie postój w sprawdzaniu earthcaches - dwie sprawy chwilowo zastopowały moją pracę: pewna kwestia, którą muszę najpierw do końca omówić z HQ oraz moj przedłużający się zawodowy pobyt za granicą. Około 15.03 wracam i zabiorę się do pracy (lub zwolnię stołek). Do tego czasu nierozpoczętymi przeze mnie ECs zajmie się GeoawareCZ, któremu bardzo za tą pomoc dziękuję!

Możecie z nim korespondować po angielsku, będzie wymagał głównie listingu po angielsku - poniewaó nie włada polskim.

Geoawares są osobną grupą reviewerów. My nie możemy sprawdzać tradycyjnych skrzynek, klasyczni reviewerzy earthcaches, Przewidziałem sytuację, w której potrzebowałbym pomocy już zeszłej jesieni i zgłosiłem wtedy dwie kompetentne osoby z polskiej sceny. HQ uznała, że na chwilę obecną jeden EC rev na Polskę wystarczy. Ogólnie jest nas zaledwie trzydziestu (pozostałych około 450, jeśli dobrze pamiętam).

Link to comment

Dzień dobry wszystkim

Już pierwsze zwiastuny się co prawda pojawiły dzięki GeoAwareCZ, ale jak to jest w zwyczaju chcę oficjalnie ogłosić dobre wieści w tym wątku.

 

W ostatnim czasie został wybrany nowy recenzent skrytek typu Earthcache dla terenu Polski - GeoawarePL2.

Obecnie przechodzi on szkolenie, ale już niedługo zacznie publikować Earthcache. Mam nadzieję, że przyspieszy to i ułatwi wszaystkim zakładanie i publikowanie tego typu skrytek. Już teraz życzę GeoawarePL2 powodzenia i satysfakcji ze współpracy z geocacherami.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...