Jump to content

Finding Polish reviewer


DarkLord Reviewer

Recommended Posts

Gratulacje dla nowego recenzenta! :)

 

Aha, tylko ten nick," Pomeranian" byłoby lepsze, bardziej regionalne,

Kaszuby to mała częśc Pomorza, a za moich czasów " Kaszub" było jedną z najgorszych

inwektyw w szkole...

Z tego co mi wiadomo to recenzent wybiera sobie nicka jakiego chce i nazwa wcale nie musi odnosić się do regionu w którym działa.

 

A mi się bardzo nick podoba, bo od początku rowerowych keszobrań na Kaszubach pojawiło się w obiegu wśród moich przyjaciół pojęcie "Keszuby". Nie ma w Polsce regionu który bardziej by się kojarzył z keszowaniem :)

Link to comment

 

A mi się bardzo nick podoba, bo od początku rowerowych keszobrań na Kaszubach pojawiło się w obiegu wśród moich przyjaciół pojęcie "Keszuby". Nie ma w Polsce regionu który bardziej by się kojarzył z keszowaniem :)

Tak patrze i patrze na mape i jakos mało tam skrytek widzę... :blink:

no może na pólnocy regionu, ale srodek to geopustynia...

czas pozakładać zatem ....

zanim teren całkiem nie zniknie pod daczami innymi domami letniskowymi ...

płotami etc...szkoda ,że Kaszuby nie mają swojego BOXa... :anicute:

Link to comment

Witam wszystkich serdecznie.

 

Chciałbym się z Wami podzielić bardzo dobrą wiadomością. Na początku sierpnia 2012 roku powołany został drugi recenzent dla Polski. Nazywa się on Kashubian Reviewer. W tej chwili przechodzi on szkolenie i pewnie już niedługo zacznie publikować Wasze skrytki. Mam nadzieję, że dzięki nowemu recenzentowi, będziecie jeszcze bardziej zadowoleni z procesu recenzji skrytek. Ja natomiast życzę powodzenia naszemu nowemu recenzentowi! :)

no i sa pierwsze skrytki opublikowane przez Nowego Recenzenta ...

Oby ich tylko szybko na pólnocy przybywało, bo juz kujawsko- pomorskie depcze po piętach pomorskiemu!!!

Obiecuję 3 nowe, niebanalne na event, potem sie zobaczy!!!

Link to comment

Dobry wieczór

 

Wspólnie z Kashubianem określiliśmy swoje obszary działania:

 

Kashubian Reviewer:

- Kujawsko-Pomorskie

- Lubelskie

- Mazowieckie

- Podlaskie

- Pomorskie

- Warmińsko-Mazurskie

- Zachodniopomorskie

 

Silesian Reviewer

- Dolnośląskie

- Lubuskie

- Łódzkie

- Małopolskie

- Opolskie

- Podkarpackie

- Śląskie

- Świętokrzyskie

- Wielkopolskie

 

Wszelkie sprawy dotyczące skrytek w danym województwie proszę kierować do odpowiedniego recenzenta zgodnie z powyższym podziałem :)

Link to comment

Czy Kashubian jest na urlopie? Rozpuściliście nas publikacją w 15 minut, teraz człowiek czeka już ponad 2 dni, nie pamięta czasów czeskich i się zaczyna niecierpliwić :)

 

O nieba, HIGLANDER PL, czyżbyś coś opublkował wreszcie?, Abdul się ucieszy... i cała reszta też! :rolleyes:

Link to comment

Ja bym się nie doszukiwał drugiego dna. Rozpocząć znaczy opublikować lub napisać wiadomość do autora, że coś jest nie tak.

Dlatego dałem uśmieszek - zawodowa negocjacja kontraktów czyni człowieka podejrzliwym odnośnie każdych zapisów ;)

 

O nieba, HIGLANDER PL, czyżbyś coś opublkował wreszcie?, Abdul się ucieszy... i cała reszta też! :rolleyes:

Wiesiu, ja ciągle publikuję, tylko że na geopustyni a nie w Trójmieście. Lubię być pionierem :)

Link to comment

Witam wszystkich serdecznie.

 

Chciałbym się z Wami podzielić bardzo dobrą wiadomością. W połowie listopada 2013 roku powołanych zostało dwóch nowych recenzentów dla Polski: Galician Reviewer i Mazovian Reviewer. W tej chwili przechodzą oni szkolenie i pewnie już niedługo zaczną publikować Wasze skrytki. Mam nadzieję, że dzięki nowym recenzentom, będziecie jeszcze bardziej zadowoleni z procesu recenzji skrytek. Ja natomiast życzę powodzenia naszym nowym recenzentom! :)

 

Poniżej przedstawiam aktualny obszar działania poszczególnych recenzentów:

 

dm63j5.jpg

 

Galician Reviewer: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie

Kashubian Reviewer: Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie

Mazovian Reviewer: Lubelskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie

Silesian Reviewer: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie

Link to comment

Witam wszystkich serdecznie.

 

Chciałbym się z Wami podzielić bardzo dobrą wiadomością. W połowie listopada 2013 roku powołanych zostało dwóch nowych recenzentów dla Polski: Galician Reviewer i Mazovian Reviewer. W tej chwili przechodzą oni szkolenie i pewnie już niedługo zaczną publikować Wasze skrytki. Mam nadzieję, że dzięki nowym recenzentom, będziecie jeszcze bardziej zadowoleni z procesu recenzji skrytek. Ja natomiast życzę powodzenia naszym nowym recenzentom! :)

 

Ale fajnie!Rozrastamy sie.

Każdy z nich ma silniejsze i słabsze województwa w regionie!

Zima mniej sie zakłada, więc luzik, ale z wiosną, ho, ho!

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Gratuluję nowym Reviewerom podjęcia decyzji!

BTW wg nowego podziału Reviewerów woj. śląskie znalazło się w dystrykcie Galicyjskim, choć historycznie tylko 3 powiaty należały do Galicji ;)

Przyzwyczaiłem się już do godzin aktywności Silesian Reviewera, co zaowocowało dość znacznym dorobkiem xTF, zobaczymy w jakich godzinach aktywny będzie Galician Reviewer, bo np. Tobias Reviewer czasem publikuje około 2-3 w nocy :D

Link to comment

Galician Reviewer mogłby dostać Lubelskie, a oddać Śląskie

Kashubian Reviewer: mogłby dostać Wielkopolskie, a oddać Warmińsko - Mazurskie

Mazovian Reviewer: mógłby dostać Warmińsko - Mazurskie, a oddać Lubelskie

Silesian Reviewer: mógłby dostać Śląskie, a oddać Wielkopolskie

 

Trakiem tam rozważania... jak jest teraz jest optymalnie, ale nazewniczo było by poprawniej :)

Link to comment

 

Po co używać w takim układzie regionalnych nazw, skoro mają się do rzeczywistości, jak pięść do nosa, a na dodatek wprowadzą w błąd zagranicznych geocacherów?

Sorki, ale kogo z zagranicy obchodzą nicki naszych recenzentów! :laughing:

Zwracasz na nie uwage zdobywając skrytki poza Polską?

Ustalili jak ustalili, ich sprawa!

Mnie tez sie nie podoba, że nasz zamiast Pomeranian nazywa się Kashubian, ale cóż.

Jak go zwał tak go zwał...

Link to comment

Galician obsługuje teren województwa śląskiego, zaś Silesian - Wielkopolskę <facepalm>.

Po co używać w takim układzie regionalnych nazw, skoro mają się do rzeczywistości, jak pięść do nosa, a na dodatek wprowadzą w błąd zagranicznych geocacherów?

Proponuję zrobić powtórkę z historii i geografii...

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Al%C4%85sk

 

Proponuję najpierw czytać artykuły, które się potem linkuje. Dziękuje za ów link, zwłaszcza za mapki, które potwierdzają to o czym piszę (choć o wiele dokładniejsze są w opracowaniu naukowym "Historia Górnego Śląska" prof. Kaczmarka z Uniwersytetu Śląskiego, prof. Bahlcke z Uniwersytetu w Stuttgarcie i prof. Gawreckiego z Śląskiego Uniwersytetu w Opawie, czy w równie wspaniałej książce "Śląsk i jego dzieje" Herziga i Ruchniewiczów).

 

Oczywiście cieszę się, ze zwiększonej liczby recenzentów. Wiem, że wiele to usprawni. Życzyłbym sobie tylko, aby stosować określenia zgodnie z ich właściwą treścią, nie zaś na zasadzie "ot tak sobie".

Edited by mgajda23
Link to comment

Jestem pod wrażeniem analizy pseudonimów recenzentów. Możecie jeszcze dodać informacje jakie terytoria powinni objąć np. DarkLord Reviewer, GeoDeep, Zero Gravitas, James Bond czy Leptoceratops? To byłoby ciekawe. :)

 

Jak Silesian przeglądał skrytki całej Polski, problemu nie było, a jak pozostały mu 4 województwa to jest lament? Przyznam, że nie nadążam za tym tokiem rozumowania.

Link to comment

mgajda - nicki reviewerów nawiązują do miejsca, skąd osoby te mniej więcej pochodzą. Za jakiś czas może być tak, że dojdą kolejni recenzenci. Może być tak, że ktoś w międzyczasie zrezygnuje i pojawi się np. Moon Reviewer. To na prawdę ładnie ze strony kolegów recenzentów, że tak ładnie nadają sobie nicki nawiązujące do regionów, co jest chyba ewenementem w skali tego serwisu.

Link to comment

mgajda - nicki reviewerów nawiązują do miejsca, skąd osoby te mniej więcej pochodzą. Za jakiś czas może być tak, że dojdą kolejni recenzenci. Może być tak, że ktoś w międzyczasie zrezygnuje i pojawi się np. Moon Reviewer. To na prawdę ładnie ze strony kolegów recenzentów, że tak ładnie nadają sobie nicki nawiązujące do regionów, co jest chyba ewenementem w skali tego serwisu.

 

Bynajmniej nie mam z tym problemu, nawet jeśli Górny Śląsk obsługiwać będzie Burkina Faso Reviewer ;) To, że tak solidarnie manifestują swój regionalizm, jest godne pochwały!

Sygnalizuję jedynie, iż obecny podział rejonów ich działania w zestawieniu z nickami jakie sobie obrali w niektórych miejscach jest "lekko ageograficzny" ;)

 

I EOT, dla jasności. Matkę mam spod Jasła, Galician Reviewer brzmi więc równie godnie co Silesian;)

Edited by mgajda23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...