Jump to content

weekendowy event w Galicji


toczygroszek

Recommended Posts

I po evencie!

 

Pogoda była wyśmienita, ekipa również. Pojawiło się kilku niespodziewanych gości. CITO bardzo sprawnie i fajnie wypadło. Dziękuję wszystkim za przybycie, było mi miło Was gościć. Zapraszam w moje rejony ponownie, bo keszek nie ubywa, a wręcz przeciwnie :blink:

Link to comment

Z przykrością jednak stwierdzam, że Czesi powinni zawstydzić polskich geocacherów. Narobili chyba z kilkanaście FTFów, a Polacy tylko jednego i to głównie dla tego, że został opublikowany już po wyjeździe Czechów z domu. Specjalnie nawet z kilkoma skrytkami poganiałem reviewera, żeby były gotowe przed eventem, ale przez Polaków zostały nie ruszone. Nawet była jedna w samym Tarnowie...

Link to comment
przez Polaków zostały nie ruszone. Nawet była jedna w samym Tarnowie...

Ja próbowałem i to z poświeceniem (buty ciągle mam mokre), ale Bem mnie przerósł. Gdybym poważniej potraktował Twoje słowa o przywiezieniu kaloszy, nie przywoziłbym tarnowskich mokradeł do Gdańska. :blink:

Link to comment
Nawet była jedna w samym Tarnowie...

Przeglądam teraz FTF-y Czechów i faktycznie widzę, ze przeszła mi koło nosa okazja (Tarnów - Mury Miejskie / City Walls). Gdybym tylko wiedział o jej istnieniu... :blink: W czasie jej publikacji już byłem w drodze, bo do Tarnowa mam dalej niż Czesi.

Link to comment

my przyjedziemy z nemrodkiem jak juz wszstko wyschnie i bedzie piekna pogoda, ale jka by w sierpniu mialo lac to wezmiemy naturalnie kalosze i auto z napedem na 4 kola... hehe :blink:

 

Dajcie znać, jak będziecie się wybierać, to możemy się spotkać. Auto z napędem na 4 koła w zasadzie się nie przyda, bo albo są miejsca gdzie si8ę dojeżdża normalnym albo w ogóle się nie da/nie wolno dojechać. Co do gumiaków to jeśli pogoda się utrzyma, to w przyszłym tygodniu pewnie już będzie sucho, ale pojawiła się inna plaga - komary. Liczne rozlewiska stworzyły doskonałe warunki do ich rozwoju, wczoraj byłem coś założyć i takiej chmary jeszcze nigdy nie widziałem. Chyba zainwestuję w moskitierę :mad:

 

Jeszcze trochę FTF-ów zostało, ale w większości wymagają spaceru po lesie albo górach.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...