Jump to content

200


toczygroszek

Recommended Posts

Dołączyć bym się chciał do gratulacji dla całego BOX Team'u PL za wskoczenie na listę inwigilowanych przez GS :rolleyes: .

Co do planu, rozliczymy Cię w Górznie! :lol: .

P.S. Zapomniałem dodać, że ta dwusetka jest radosna i dla mnie, bo na moim mulciaku wyrosła :-).

Edited by soolash
Link to comment

Dzięki, dzięki od całego teamu.

Świętujemy snując plany skoku na 300 i wyglądają one na całkiem realne :anitongue:

Zwrócimy się do Ciebie na konsultację w tej sprawie a może i Ty będziesz miał okazję na spory skok w górę :anitongue:

 

Pozdrowienia dla calego BOX Teamu! Gratuluje!

Link to comment

Dzieki. Polskich tylko 196.

Wlasnie rozpoczynam zakrojona na szeroka skale operacje eksploratacyjno- zdobywcza, pieszo-rowerowo- autowa na terenie Republiki Czeskiej. Tak, ze 500 zaraz peknie. B)

 

Panie Boze spraw aby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce!!! :mad:

Link to comment

Dzieki. Polskich tylko 196.

Wlasnie rozpoczynam zakrojona na szeroka skale operacje eksploratacyjno- zdobywcza, pieszo-rowerowo- autowa na terenie Republiki Czeskiej. Tak, ze 500 zaraz peknie. B)

 

Panie Boze spraw aby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce!!! :mad:

 

Powodzenia w keszołowach życzymy :D

I nie powiem troszkę zazdrościmy :P

Link to comment

W weekend udało się lekko przekroczyć 200 :) , bardzo miło dociągało się to tej liczby na skrzyneczkach ru.beus'a. 2 setka wypadła na GC30YQE który jest podręcznikowym przykładem Państwowego dbania o przejęte majątki prywatne.

 

Gratuluję :-)

 

Ps. Obiekt przywołany przez cienie jest jeszcze w całkiem przyzwoitym stanie. Podręcznikowy przykład jest tu:

 

http://coord.info/GC31PNA

 

Ps.2 Jak pogoda i czas pozwolą, to do listopada powinny pojawić się keszyki przy jeszcze kilku obiektach podworskich w rejonie Grójeckim.

Link to comment

No normalnie się zarumieniłam. Teraz to już muszę stanąć na wysokości zadania. Nie ma odwrotu!

Gratki dla DenatGDa i rudzielca za pierwszą dwusetkę. To ważny kamień milowy. Gdańsk rośnie w siłę...

Hmmm, ciekawe ile ich będzie? Fajnie wiedzieć, że ktoś w nas wierzy.

Edited by rudzielec
Link to comment

Gratulacje dla szantoPL za znalezienie 200. skrytki na GC.

Szanto w tym roku wzbogacił nas na Pomorzu kilkunastoma ciekawymi

skrytkami. Ma wyraźna inklinację do pokazywania sztuki nowoczesnej w przestrzeni miejskiej. :laughing:

Większośc pojemników zasługije na fav point! Brawo!

Dziękuję za miłe słowa. nawet nie wiedziałem [gdyby nie info od kumpla], że jest coś takiego jak "200" na forum.

Z tą "sztuka nowoczesną" i inklinacjami do niej to niezupełnie do końca jest tak. :anitongue:

Dziękuję Wiesi.K za życzenia tym bardziej, że trzecią setkę rozpocząłem właśnie jej skrytką B) .

Edited by szantoPL
Link to comment

 

Z tą "sztuka nowoczesną" i inklinacjami do niej to niezupełnie do końca jest tak. :anitongue:

 

Trochę jest, parę instalacji pokazałeś nam, a Soolash potem zawsze narzeka,że on tego do końca nie rozumie... :rolleyes:

 

Bo sztuka to wysublimowana dziedzina życia dla ludzi światłych, o szerokich horyzontach, wrażliwych i otwartych na świat.

A ja tylko zwykłym, szorstkim prostakiem jestem...

Link to comment

Kolejny jubileusz w Gdańsku :)

Gratulacje dla Mario4Zion za 200. znalezienie, w dodatku na keszu mojego autorstwa :rolleyes:

Ostatnio na Oruni same jubileusze :)

 

Mario4Zion gratki! To ważny kamień milowy. Kolejnych życzę.

No to się Orunia jakiegoś eventu doczeka?

 

Dzięki za dobre słowa. Orunia piękną dzielnicą jest, tylko tego czasami nie widać. Fajnie, że powstają tam keszyki.A co do evenciku - to kto wie ...

Link to comment

Kolejny jubileusz w Gdańsku :)

Gratulacje dla Mario4Zion za 200. znalezienie, w dodatku na keszu mojego autorstwa :rolleyes:

Ostatnio na Oruni same jubileusze :)

 

Mario4Zion gratki! To ważny kamień milowy. Kolejnych życzę.

No to się Orunia jakiegoś eventu doczeka?

 

Dzięki za dobre słowa. Orunia piękną dzielnicą jest, tylko tego czasami nie widać. Fajnie, że powstają tam keszyki.A co do evenciku - to kto wie ...

 

Mario4Zion, ja również serdecznie gratuluję osiągnięcia 200. Orunia cos w sobie jednak ma, że wybieramy ją na jubileusze ;).

 

Soolash, co do oruńskiego eventu to uważam, że jest to bardzo fajny pomysł. Pomyślimy...

Edited by rudzielec
Link to comment

Tak czy siak, "wejścia" na "listę" gratuluję, szantoPL. Mam nadzieje, że już wszystkie dzieła sztuki nowoczesnej w GDN okeszowałeś, bo większa dawka instalacji mogłaby mnie zabić :-). Pozdrowienia.

Gratulacje dla szantoPL za piękny wynik na GC. Co do okeszowanych dzieł sztuki, kilka jeszcze zostało do znalezienia.

Link to comment

Jeszcze niedawno cieszyłem się z pierwszej setki znalezionych keszy, a tu nagle w przeciągu jednego miesiąca uzbierała się kolejna. Po tym jak wczoraj udało mi się opublikować mojego pierwszego kesza, chcę iść teraz w tym kierunku ;)

 

Pozdrawiam wszystkich!

Link to comment

Jeszcze niedawno cieszyłem się z pierwszej setki znalezionych keszy, a tu nagle w przeciągu jednego miesiąca uzbierała się kolejna. Po tym jak wczoraj udało mi się opublikować mojego pierwszego kesza, chcę iść teraz w tym kierunku ;)

 

Pozdrawiam wszystkich!

Serdecznie gratuluję 200 znalezień i udanego debiutu założycielskiego ;).

Kolejna setka szybciutko pęknie, nawet się nie obejrzysz, czego życzę :).

Link to comment

Dziś w Gdyni znalazłam 200 keszyka.... aaahhhhh... z tej okazji zostawiłam swojego TB. Teraz liczę do 500 :-D:-D:-D

Gratulacje. Cieszę się, że trafiło na moją :-). Przejdzie do historii Twoich znalezień, jakby nie było, bo właśnie trafiłaś na listę rankingową.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...