Jump to content

200


toczygroszek

Recommended Posts

Faktycznie, Meteor to Polak co do Qbacki'ego to nie wiem :) ale gratulacje i tak sie naleza jak najbardziej ;)

No, zaczynam pomału odliczanie... zostało jeszcze 15. Niełatwe zadanie, bo większość GC mam w Wawie znalezione, a te co mogłabym znaleźć są takimi bdzinami, że już po trzecim razie odechciało mi się szukać po raz czwarty.... no ale do lata powinno się udać. Chociaż mam wrażenie, że prędzej założę 15 niż tyle znajdę. Nu, chyba że się trafi jaka wycieczka zagranico :)

Link to comment

Faktycznie, Meteor to Polak co do Qbacki'ego to nie wiem :) ale gratulacje i tak sie naleza jak najbardziej ;)

No, zaczynam pomału odliczanie... zostało jeszcze 15. Niełatwe zadanie, bo większość GC mam w Wawie znalezione, a te co mogłabym znaleźć są takimi bdzinami, że już po trzecim razie odechciało mi się szukać po raz czwarty.... no ale do lata powinno się udać. Chociaż mam wrażenie, że prędzej założę 15 niż tyle znajdę. Nu, chyba że się trafi jaka wycieczka zagranico :)

 

Lav - spokojnie dociągniesz przed wakacjami i to w samej Stolycy i bliskiej okolicy :-)

 

Policzmy :

 

3 moje skrzynki w Konstancinie, 3 kesze Emkape (2 na Ursynowie z dojazdem komunikacją miejską), Most Gdański, Kopiec powstania Warszawskiego, Royal Baths Park & Tobias (reaktywowałem ) - i już 9 skrzynek jest.

 

Ja jeszcze w planach na ten tydzień mam 2 skrzynki do założenia - będzie 11.

 

Kilka innych miejscówek mam wybranych również na 'zaś' tylko muszę sprawdzić jakie pojemniki tam wejdą - aby nie zakładać samych mikrusów. No i dopracować koncepcję quizów przy wieloetapowych skrzynkach.

Edited by ru.beus
Link to comment

Tak, nareszcie sie udalo (dzieki za gratulacje). Myslalem ze moze na evencie sie uda, ale niestety.

 

Swoja #200 bede dlugo pamietal a to dlatego ze:

to byla skrzynka typowo miejska (ktorych nie lubie, ale tym razem szukalem jej na bezczelnego, inaczej sie nie dalo). Masa ludzi dookola, dobra setka jak nie wiecej. Podchodze do miejsca i wiem z hinta gdzie mam szukac. Ale nic nie widze. Z racji tego ze miejsce bylo slabo dostepne, a ludzi masa to wzialem komorke i robie nia zdjecia miejsca ukrycia. I nagle slysze za plecami "Szukasz czegos?". Patrze stoi z tylu koles i sie cieszy. To mowie mu ze "tak, a wiesz gdzie to jest?"

On: "tak" i sie cieszy

Ja "A masz to?"

On "tak" i wyciaga zza plecow pudelko

Ja "a dasz mi to?"

On "tak".

Dal, powiedzial jak ukryc i odszedl.

 

I tak wpadla #200. Fajnie spotkac kogos w czasie poszukiwan. Za rzadko sie to udaje niestety.

Link to comment

A ja wiem, a ja wiem :laughing:. Też nie powiem... :ph34r: No może jednak mały przeciek - z 3Miasta on ci jest!

A ja wiem nawet kiedy to przekroczenie okrągłej setki nastąpi, pytanie tylko której setki.., ale o tym już sza! ;)

 

ps. to moj pierwszy post jako PremiumUser - dzięki Ci Zającu :)

Link to comment

 

A ja wiem nawet kiedy to przekroczenie okrągłej setki nastąpi, pytanie tylko której setki.., ale o tym już sza! ;)

 

ps. to moj pierwszy post jako PremiumUser - dzięki Ci Zającu :)

 

Żniwa nadchodzą :D!

Keyman - a mi zajączek przyniósł tylko pełnoletnią córkę :( ...

Edited by soolash
Link to comment

A ja wiem, a ja wiem :laughing:. Też nie powiem... :ph34r: No może jednak mały przeciek - z 3Miasta on ci jest!

A ja wiem nawet kiedy to przekroczenie okrągłej setki nastąpi, pytanie tylko której setki.., ale o tym już sza! ;)

 

Ufff... przed chwilą zalogowane. Dzięki majówce licznik skoczył mi z 197 na 330, wzrost o 67%, i to nie jest moje ostatnie słowo. Skrytkę numer 200 i skrytkę numer 300 udało mi się znaleźć tego samego dnia - 1 maja 2011, taki wyczyn już pewnie mi się nie przytrafi :)

 

Powiem wam że wizyta u Czechów była dla mnie niesamowicie geo-pozytywnie-budująca. I tu nie chodzi o tego power traila, tylko o sympatycznych, otwartych i bezproblemowych autorów, którzy znaleźli dla nas czas aby oprowadzić nas po co fajniejszych skrytkach a na koniec zaprosić do knajpy. Z pewnością tam kiedyś wrócę!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...