Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 0
toczygroszek

Przerwa w programie

Recommended Posts

Tools-Options-zakładka Advanced

a potem

File-Export

Niestety mam zaptaszkowaną opcję remove special characters ale nadal przy eksporcie do htmlu wyrzuca krzaki zamiast polsich znaków.

Bo ta opcja powoduje jedynie ignorowanie znaków specjalnych w nazwach skrzynek przy ich alfabetycznym sortowaniu.

Mi też, coś musiał się dziać na bazach chyba, bo nawet w aplikacji Androidowej dzisiaj rano pojawiało mi się raz za razem "Failed to connect to geocaching.com"

Widzieliście zmiany na stronie ze skrytkami?

Niestety w nowym menu zapomnieli dodać logów "owner maintenance" i "update coordinates". Trzeba wybrać jakiś inny log i dopiero po przekierowaniu na stronę z dodawaniem logu z listy wybrać jeden z tych dwóch powyższych typów.

Edited by Spider

Po wczorajszej przerwie strona czesto mi sie krzaczy wypluwajac "500 - Server Error". Tez tak macie, czy to tylko u mnie?

Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale ostatnio na GC wprowadzono kilka zmian:

1) Zmiana "Stages of Milticache" na "Physical Stage" oraz "Question to Answer" na "Virtual Stage" - moim zdaniem terez jest lepiej bo od razu wiadomo o co chodzi :)

2) Nie ma już rozmiaru "Not chosen". Dla Eventów i EC automatycznie ustawia się "Other", tak więc w badżach może być zamieszanie ;)

1) Zmiana "Stages of Milticache" na "Physical Stage" oraz "Question to Answer" na "Virtual Stage" - moim zdaniem terez jest lepiej bo od razu wiadomo o co chodzi :)

Fakt, ma sens.

2) Nie ma już rozmiaru "Not chosen". Dla Eventów i EC automatycznie ustawia się "Other", tak więc w badżach może być zamieszanie ;)

Za 'adery" i "notczoseny" i tak badży nie było. <_<

Długo ten update forum trwał...

I niestety coś wyszukiwarka na forum nie działa.