Jump to content

Ale obciach...


marwaldor

Recommended Posts

Czy Pani MissJenn - moderator - biegle włada językiem polskim i wie kiedy zamykać wątek ?

Czy może chłopaki polecieli do swojej Pani opiekunki naskarżyć że są poniewierani na własnym podwórku (zapomnieli dodać, że sami nie są aniołkami) a Pani pogłaskała po główkach, noski wytarła i wątek zamknęła ?

I może powiecie, że tu też nie ma cenzury ?

:lol:

Edited by marwaldor
Link to comment

Ted - to chyba nawet nie jest śmieszne. Patrząc globalnie jesteśmy żałosnym społeczeństwem, które nigdy nie przyznaje racji adwersarzowi, a jak już jest przyparte do muru to albo skarży, lub jak kto woli - donosi, albo leczy swoje fobie powiekszając o kolejny pkt listę osób ignorowanych...Tyczy to nie tylko tego forum, ale też całego otaczającego nas świata (patrz: media, polityka)...

Edited by marwaldor
Link to comment

Dajcie im spokój. I tak sporo muszą wycierpieć. To nic dziwnego, że z braku argumentów i chęci do rzetelnej dyskusji zaraz lecą do admina. Być może sie mylę, ale na forum OCPL nie byli tak wyrywni :o

Kiedyś mówiono, że Polak po przekroczeniu granicy zaczyna robić cuda-wianki, bo myśli, że nikt go nie widzi i nie rozumie. Ktoś własnie przekroczył granicę - śmieszności :lol:

Link to comment

Dajcie im spokój. I tak sporo muszą wycierpieć. To nic dziwnego, że z braku argumentów i chęci do rzetelnej dyskusji zaraz lecą do admina.

 

Reasumując: zastanów się, zanim zaczniesz kogokolwiek winić za cokolwiek.

Ronjia, ani ja ani też toczygroszek nie napisał do nikogo w sprawie zablokowania tego temau. Również nikogo nie namawialiśmy by takie coś uczynił, bo po prostu ignorujemy takie głupie wypociny. Widocznie komuś się nie podobał ton tamtej dyskusji i zgłosił prośbę o zablokowanie wątku. To tyle. Tak więc "zastanów się, zanim zaczniesz kogokolwiek winić za cokolwiek". Zamiast płodzić kolejne bezsensowne posty, lepiej idź poszukać betonowych min w lesie :lol:

Edited by SpiderPL
Link to comment

Spider - bądź miły i przeczytaj jeszcze raz mój post. Czytanie ze zrozumieniem nie jest trudne. Fakt zaistniał, reakcja nastąpiła. W którym miejscu mojego tekstu masz personalizację winnego ? Czyżbyś podświadomie coś odbierał ? A może znowu bawisz się w czyjegoś adwokata ? Zastanów się także nad tonem swoich wypowiedzi. "Głupie wypociny" ... Wybacz, ale nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Tym razem - oprócz powodzenia - życzę także zdrowia (szeroko rozumianego, wg. definicji WHO).

Link to comment

Spider - bądź miły i przeczytaj jeszcze raz mój post. Czytanie ze zrozumieniem nie jest trudne. Fakt zaistniał, reakcja nastąpiła. W którym miejscu mojego tekstu masz personalizację winnego ? Czyżbyś podświadomie coś odbierał ?

Odpowiedź na te pytania znajdziesz tutaj:

 

Czy może chłopaki polecieli do swojej Pani opiekunki naskarżyć że są poniewierani na własnym podwórku

Dajcie im spokój. I tak sporo muszą wycierpieć. To nic dziwnego, że z braku argumentów i chęci do rzetelnej dyskusji zaraz lecą do admina. Być może sie mylę, ale na forum OCPL nie byli tak wyrywni :lol:

Jak dla mnie EOT.

 

Pozdrawiam i również zdrowia życzę :o

Link to comment

Napisałem: "Dajcie im spokój...". Czy zgodnie z Twoim tokiem rozumowania mam przyjąć, że "im" to konkretna osoba (z imieniem, nickiem, płcią, itd...), a tą osobą jest ..... , co też dokładnie (celowo) wskazałem ?

Poeta kiedyś pisał (podaję nie do końca zgodnie z oryginalnym tekstem): "... nazywam się Milion i cierpię za Miliony...".

Zdrowia, i jeszcze raz zdrowia :lol:

Link to comment

Ja tu czegoś nie rozumiem, ostatnie kilka postów w zamkniętym wątku było napisane przez 2 osoby na przemian. Moim zdaniem to był powód zamknięcia wątku.

Wydaje mi się, że forum nie służy do załatwiania swoich prywatnych problemów!

Na szczęście poza forum mamy jeszcze maile i myślę, że warto ich częściej używać. To samo uważam o ostatniej aferze ze skrzynką GC założona blisko OC. Wystarczyło, aby autorzy wyjaśnili sobie tą sprawę prywatnie.

 

Kolejna sprawa, zamknięty dział GC na polskim forum i nieustanna walka przenosi się tu.

Myślę, że warto założyć jeszcze kilka forum, pozwolę je sobie wypisać (uwzględniam również te istniejące)

- forum OC - dla tych zakochanych w OC, którzy piętami nie dosięgają elicie

- Niva - dla przyjaciół i elyty

- grupa dyskusyjna OC - dla tych, którzy nie chcą być moderowani

- forum GC na Groundspeak - dla tych zakochanych w OC, którzy lubią prowadzić wyprawy krzyżowe i nawracać tych niewiernych

- Niva GC - dla przyjaciół tych tylko z GC, opłata za możliwość przystąpienia $30/Year ;$10/3 Months

- Grupa Specjalna - dla Teda, który jest neutralny i z nikim nie chce walczyć

 

A tak całkowicie na poważnie, żenująca jest ta nieustanna walka. Zapraszam dla przykładu na forum aparatów tradycyjnych, jak zapewne wiecie, też jest powód do walki. Fotografia cyfrowa/analogowa, jednak ludzie tam piszący rozwiązują to zawsze na wyższym poziomie.

Link to comment

Cenzura, to bardzo nieodpowiednie słowo! Jest nie miłe, wręcz obraźliwe - dziwę się, że jeszcze go nie zakazano... .

HA HA HA HA - przypomniala mi sie autentyczna historia.

Rok 1973 kabaret studencki przygotowuje sie do premiery, zeby moc wystapic trzeba bylo miec i pieczatki na scenariuszu i tekstach ale tez papierek ze sam wystep, zachowanie sceniczne jest akceptowalne.

Na takim spotkaniu ze "smutnym panem" zastal zatwestionowany taki fragment tekstu

Reszty nie ma, reszte skreslila cenzura

 

Pan stwierdzil ze w takiej formie nie moze to pojsc bo przeciez ........ nie ma cenzury w PRLu

Na nasze pytanie - w takim razie jaka instytucje reprezentuje , odpowiedzial spokojnie ze Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...