Jump to content

GSAK


Spider

Recommended Posts

Nie wiedziałem, który watek wybrać, a ten mi najbardziej spasował.

 

Mam pytanie odnośnie badża za długość logu. Czy po spełnieniu warunków na np diament czyli średnio 100 słów, nadal trzeba później utrzymywać tą średnią? Czy może po zmniejszeniu średniej, badż też spadnie z diamentu na szmaragd? I pytam w odniesieniu do ProjectGC, a nie konkretnie do GSAK.

Link to comment

Badż "The Author", powinni go przemianować na "The Spammer". ;)

Nie wiem jaki jest cel i na czym polega "fajność" wklejania do logów kilkaset razy tych samych bzdetów typu: "Wstałem wcześnie rano, zjadłem wypasione śniadanie, umyłem zęby szczotką drucianą bo jestem hardkorem, po czym wypróżniłem się i lekki jak piórko pojechałem na kesze..." :laughing:

Edited by Art_Bi
Link to comment

Badż "The Author", powinni go przemianować na "The Spammer". ;)

Nie wiem jaki jest cel i na czym polega "fajność" wklejania do logów kilkaset razy tych samych bzdetów typu: "Wstałem wcześnie rano, zjadłem wypasione śniadanie, umyłem zęby szczotką drucianą bo jestem hardkorem, po czym wypróżniłem się i lekki jak piórko pojechałem na kesze..." :laughing:

 

Wiesz przynajmniej, kogo na eventach unikac.

Link to comment

Badż "The Author", powinni go przemianować

Idea była dobra, bo przecież chodziło o to, żeby zachęcić ludzi do opisania przygody, historii zdobywania kesza, a nie podsumowywania wszystkiego zdawkowym "TFTC". Ale co poniektórzy w pogoni za badżem zaczęli zaprzeczać idei, wklejając zamiast tego tony bezużytecznych bzdetów... I wartość badża się zdewaluowała.

 

To samo zresztą przecież jest z innymi badżami: skrytki mikro oznaczone jako "large", skrytki o kombinacjach D/T wziętych z sufitu, po to tylko by pasowały komuś do martiksa, FTF-y podawane hurtowo na tacy w trakcie eventów... Jest też skrytka z ikonką w Rowie Mariańskim (czy gdzie indziej, ale bardzo daleko i bardzo głeboko), z finałem w dużym europejskim mieście. Przez długi czas odnalezienie jej (praktycznie bez żadnego wysiłku) dawało pewny diament i za skrytkę głęboko pod powierzchnią i za skrytkę daleko od domu...

Link to comment

Skoro zabierają odznaki do badga "The Author" jest możliwość nabijania punktów za odznakę z klejnotem. Wskakujemy na rubina +1 punkt, później leniuchujemy aż spadniemy do platyny, po czym bieżemy się w garść i znowu jest rubin +1. No chyba,że punkty też odejmują.

Link to comment
On 3/19/2015 at 8:04 AM, Miszczus said:

Nie wiedziałem, który watek wybrać, a ten mi najbardziej spasował.

 

Mam pytanie odnośnie badża za długość logu. Czy po spełnieniu warunków na np diament czyli średnio 100 słów, nadal trzeba później utrzymywać tą średnią? Czy może po zmniejszeniu średniej, badż też spadnie z diamentu na szmaragd? I pytam w odniesieniu do ProjectGC, a nie konkretnie do GSAK.

I dlatego każdemu założycielowi (ownerowi), "łowcy" tzw. badgów, cokolwiek to jest i jaką ma wartość, życzę takich i dłuższych logów (o treści przedstawionej przez Art_Bi) w swoich wypasionych i dopracowanych keszach. Chyba wolałbym zwykłe TFTC, bo przynajmniej jest wiadomość, że z keszem jest OK...

Smutne jest to, że takie spamowanie jest głównie autorstwa nie ludzi o kilkunastu znalezieniach, a głównie PM.

SuperWpisBadge.jpg

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...