Jump to content

300


toczygroszek

Recommended Posts

Oj, bardzo dawno nie miałem okazji gratulować komuś znalezienia trzystu keszy, więc ze szczerym podziwem gratuluję serdecznie abdulowi65 osiągnięcia tych 300 :-) FTFów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wow!

O wreszcie się doczekałeś, abdul, musiałes jechać az do Ustki, ale- warto było!

Mam nadzieję,że teraz wymyslisz sobie kolejny cel- Matrix?

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Dzisiaj w szczególnych okolicznościach przyrody, nasza arcy-ambitna koleżanka pierwiastekz3 przełamała kolejną setkę.

Ania idzie jak burza :)

 

Gratulacje!

 

Gratki dla Pierwiastki! tj. Pierwiastka :)

 

No tak, pamietam, jak musialem sie nalazic, aby zrobic 300. Teraz jak sie czlowiek uprze, to pol Wawy wystarczy, aby zrobic taki wynik ;)

Link to comment

Dziękuję wszystkim za gratulacje :)

"Szczególne okoliczności", o których pisze Mikołaj, nie były specjalnie przyjemne (ani specjalnie pachnące), ale czego się nie robi dla keszy!

Pogoda i brak czasu ostatnio nie sprzyjają, ale obiecuję nie ustawać w poszukiwaniach, a z czasem powoli też rozkręcić się z zakładaniem.

Link to comment

Gratulacje dla gdańskiego Rudzielca! Jest mi tym bardziej miło, że 300 jubileuszowa skrytka była mojego autorstwa, w dodatku dziś opublikowana. A setny kesz Rudzielca był również w moim wykonaniu :rolleyes: Będę chyba musiał się jakoś wstrzelić na 400. :laughing:

No to przy okazji dla młodego wilczka z Gdańska- Grzesztofa, który depcze po pietach abdulowi- na razie pod względem pomysłowści ukryć i zawzietości na FTFy... :rolleyes:

Link to comment

Dziękuję bardzo, kolejny cel osiągnięty. Ale i tak jestem pikuś przy soolashu :)

Zauważyłem jednak, że jest coś takiego jak matrix FTFów. To jest dopiero wyzwanie! :)

Chyba mnie pomyliłeś z abdulem65 :-).

Matrix FTFów pozwoli Ci wciąż czerpać radość z geocachingu :-).

Edited by soolash
Link to comment

Po wizycie keszerskiej w stolicy

Mario4Zion ponad 300 liczy.

Widzę, że dla niego to betka,

By niebawem pękła następna setka.

 

Gratulacje :-)

Soolash, chyba pomyliłeś zawody. To czysta poezja jest ;)

 

A tak na poważnie,Mario4Zion dołączam się do gratulacji. Nie obejrzymy się a tu zaraz 400 pęknie :),czego serdecznie życzę.

Link to comment

Gratulacje dla PMW.pl z Gdańska, który dzisiaj pyknął swoją 3. setkę i dorzucił 3 na dokładkę - czyli razem jak nasz słynny dywizjon :)

Cieszę się tym bardziej, że PMW prywatnie jest moim synem :grin:

Gratulacje PMW, i mam nadzieję,że w wakacje ruszysz jak burza i będzie " pińcet!!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...